کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرط حداقل تحصیلات یا سابقه کاری
سلام.دوستان.بنده برنده ۲۰۱۷ هستم. و مدرک کارشناسی ارشد دارم . اصل مدرک این مقطع و مقاطع قبل رو باید به همراه داشته باشم یا اینکه تنها اخرین مقطع کفایت میکنه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
دوستان اگر شرط داشتن حداقل ۱۲ سال تحصیل داشته باشیم و دارای سابقه کار ۷ سال هم باشیم به نظرتون کدوم الویت داره و اینکه ارایه هر دو مدرک با هم نیازه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.شرط سایقه کار و تحصیل صرفا برای برنده اصلی هستش یا همسر هم باید این شرایط رو داشته باشه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-14 ساعت 02:52)Ebrahimikia نوشته:  سلام.دوستان.بنده برنده ۲۰۱۷ هستم. و مدرک کارشناسی ارشد دارم . اصل مدرک این مقطع و مقاطع قبل رو باید به همراه داشته باشم یا اینکه تنها اخرین  مقطع کفایت میکنه؟؟

با سلام
تمام مقاطع را به همراه داشته باشيد. (جهت اطمينان و بدون هيچ احتمال)
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ebrahimikia
(2017-03-14 ساعت 02:56)Ebrahimikia نوشته:  سلام.
دوستان اگر شرط داشتن حداقل ۱۲ سال تحصیل داشته باشیم و دارای سابقه کار ۷ سال هم باشیم به نظرتون کدوم الویت داره و اینکه ارایه هر دو مدرک با هم نیازه؟؟

با سلام
حداقل ١٢ سال تحصيلي.
خير دوست عزيز.
موفق باشيد.
پاسخ
(2017-03-14 ساعت 02:59)Ebrahimikia نوشته:  سلام.شرط سایقه کار و تحصیل صرفا برای برنده اصلی هستش یا همسر هم باید این شرایط رو داشته باشه؟؟

سلام
برنده اصلي (pirincipal)
موفق باشيد.
پاسخ
با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز و مدیریت محترم سایت.
من دیپلم کار دانش و مدرک کاردانی (فوق دیپلم فنی)دارم.سوالی که خیلی ذهن من رو مشغول کرده اینه که آیا در صورت قبولی در لاتاری در زمان مصاحبه با این مدرک تحصیلی به مشکلی نمی خورم؟خواهشا از بین دوستان اگه مورد مشابهی هست بیان بفرمایید.
سوال دیگه م هم اینه که در سال 2011 یک سفر به کشور روسیه داشتم به مدت 10 روز.آیا این سابقه رو باید بگم؟مشکلی بوجود نمیاره؟
با تشکر از تمام دوستان.
DV 2014 : NO
DV 2015 : NO
DV 2016 : NO
DV 2017 : NO
DV 2018 : NO
DV 2019 : NO
DV 2020 : NO

IF YOU WANT TO GO FAST,GO ALONE.IF YOU WANT TO GO FAR,GO TOGETHER.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من الان دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و تا روز مصاحبه به احتمال زیاد دفاعم هم تموم میشه، هرچند تا اصل مدرکمو بگیرم بعد مصاحبه خواهد بود. حالا سوال من اینه:

من مدرک دیپلم رو دارم، منتها روش نوشته "گواهی موقت دیپلم". اصل مدرک پیش دانشگاهی و لیسانس رو هم دارم که اونها مشکلی نیست. حالا میخواستم بدونم برای ماها که 11 سال دیپلم بودیم + یک سال پیش دانشگاهی، همین "گواهی موقت دیپلم"، باید تبدیل به "گواهی اصلی" بشه؟ یعنی اصلن چیزی به اسم "گواهی اصلی دیپلم" داریم و یا به همه همین گواهی موقت رو میدهند؟ همین "گواهی موقت دیپلم" میتونه ترجمه بشه؟

سپاس
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-06 ساعت 19:01)mostafa2017 نوشته:  من الان دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و تا روز مصاحبه به احتمال زیاد دفاعم هم تموم میشه، هرچند تا اصل مدرکمو بگیرم بعد مصاحبه خواهد بود. حالا سوال من اینه:

من مدرک دیپلم رو دارم، منتها روش نوشته "گواهی موقت دیپلم". اصل مدرک پیش دانشگاهی و لیسانس رو هم دارم که اونها مشکلی نیست. حالا میخواستم بدونم برای ماها که 11 سال دیپلم بودیم + یک سال پیش دانشگاهی، همین "گواهی موقت دیپلم"، باید تبدیل به "گواهی اصلی" بشه؟ یعنی اصلن چیزی به اسم "گواهی اصلی دیپلم" داریم و یا به همه همین گواهی موقت رو میدهند؟ همین "گواهی موقت دیپلم" میتونه ترجمه بشه؟

سپاس
منم چند ماه پیش فهمیدم داستانو از این قراره که:
مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هردوتاشون اصلی دارن و اصلشون الان توی مدرسه و پیش دانشگاهیتونه؛ کاری ‌که باید کنید اینه که دو تا گواهی اشتغال به تحصیل عکسدار از دانشگاتون بگیرید و ببرید به دبیرستان و پیش دانشگاهیتون و با تحویل یک نامه به هر کدوم به همراه پول تمبر (۲۰۰۰تومن) اصل مدرک رو بگیرید و ببرید دارالترجمه بدون نیاز به مهر دادگستری ترجمه کنید و مدارک لیسانس هم همینطور، برای مقطع کارشناسی ارشدتون از دفتر روابط بین الملل دانشگاه یا اموزش کل یک نامه اشتغال به تحصیل اینگلیسی براتون صادر کنن یا نهایتا یه فارسی قابل ترجمه بدن بهتون
موفق باشید
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2017-04-06 ساعت 19:10)behrad78 نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 19:01)mostafa2017 نوشته:  من الان دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و تا روز مصاحبه به احتمال زیاد دفاعم هم تموم میشه، هرچند تا اصل مدرکمو بگیرم بعد مصاحبه خواهد بود. حالا سوال من اینه:

سپاس
مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هردوتاشون اصلی دارن و اصلشون الان توی مدرسه و پیش دانشگاهیتونه؛ کاری ‌که باید کنید اینه که دو تا گواهی اشتغال به تحصیل عکسدار از دانشگاتون بگیرید و ببرید به دبیرستان و پیش دانشگاهیتون و با تحویل یک نامه به هر کدوم به همراه پول تمبر (۲۰۰۰تومن) اصل مدرک رو بگیرید و ببرید دارالترجمه بدون نیاز به مهر دادگستری ترجمه کنید و مدارک لیسانس هم همینطور، برای مقطع کارشناسی ارشدتون از دفتر روابط بین الملل دانشگاه یا اموزش کل یک نامه اشتغال به تحصیل اینگلیسی براتون صادر کنن یا نهایتا یه فارسی قابل ترجمه بدن بهتون
موفق باشید

ممنونم. من ایران نیستم و نامه به اشتغال تحصیل هم انگلیسی خواهد بود. حالا اونها میفهمن یا نه (یعنی قبول میکنند یا خیر) یک مشکله. مشکل بعدی هم اینه که مصاحبه من 23 ماه می خواهد بود و نمیدونم اگه قبول هم بکنند به موقع اصل مدرک دیپلم خواهد رسید یا خیر؟!

از همه اینها گذشته، واقعن لازمه اصل دیپلم رو بهشون بدم (یعنی دنبال اصل گواهی دیپلم باشم) وقتی در حال حاضر گواهی موقت دیپلم + اصل پیش دانشگاهی، اصل لیسانس و به احتمال زیاد هم یا گواهی موقت فوق لیسانس یا گواهی اشتغال به تحصیل فوق لیسانس (بستگی به تاریخ دفاع پایان نامه ام داره که قبل و یا بعد مصاحبه باشه) رو در دست دارم؟؟؟

سپاس دوباره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-06 ساعت 19:22)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 19:10)behrad78 نوشته:  

سپاس
موفق باشید

ممنونم. من ایران نیستم و نامه به اشتغال تحصیل هم انگلیسی خواهد بود. حالا اونها میفهمن یا نه (یعنی قبول میکنند یا خیر) یک مشکله. مشکل بعدی هم اینه که مصاحبه من 23 ماه می خواهد بود و نمیدونم اگه قبول هم بکنند به موقع اصل مدرک دیپلم خواهد رسید یا خیر؟!

از همه اینها گذشته، واقعن لازمه اصل دیپلم رو بهشون بدم (یعنی دنبال اصل گواهی دیپلم باشم) وقتی در حال حاضر گواهی موقت دیپلم + اصل پیش دانشگاهی، اصل لیسانس و به احتمال زیاد هم یا گواهی موقت فوق لیسانس یا گواهی اشتغال به تحصیل فوق لیسانس (بستگی به تاریخ دفاع پایان نامه ام داره که قبل و یا بعد مصاحبه باشه) رو در دست دارم؟؟؟

سپاس دوباره

در اون صورت من درست نمیدونم انا طوری که از سفرنامه های قبلی بر اومده اصل مدارک لازمه در هر صورت شما حقیقت رو بگید اونجا و توضیح بدید اگه گفتن لازمه باید برید و بگیرید در اون صورت هم خودشون راهنمایی میکنن چجوری این کار انجام باید بشه.
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
سلام دوستان ایا شغل نقاشی ساختمان جزو شغل های مورد تایید سفارت هست ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-08 ساعت 17:15)samam7238 نوشته:  سلام دوستان ایا شغل نقاشی ساختمان جزو شغل های مورد تایید سفارت هست ممنون میشم جواب بدین

من رفتم یه نگاهی انداختم براتون نقاشی ساختمانی جز مشاغل با svp بیشتر از ۷ نیست و فک‌کنم مورد تایید نیست(چون گفتن شغل باید  svp بیشتر از ۷ باشه)  نقاشی ساختمان جز ۴ تا ۶ هست
عکس و لینک هم ضمیمه میکنم خواشتین بیشتر تحقیق کنین

لینک سایتی که برای ارزیابی مشاغل گذاشتن (بخش نقاشی ساختمان) (نقاشی ابزار و وسایل نقلیه هم نگاه کردم اونا هم بین ۴ تا ۶ هستن و به هفت نمیرسن) :
https://www.onetonline.org/link/summary/47-2141.00

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، samam7238
دوستان عزیز سلام. من نامه دوم رو دریافت کردم. برنده اصلی همسرم هست. ایشون فوق لیسانس آموزش زبان فرانسه دارند. آیا نیازی به تهیه مدارک سوابق کاری دارند؟؟
خود من آیا نیاز هست مدارک شکاری و سوابق کاریمو ببرم مصاحبه؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 23:24)m0h3en نوشته:  
(2016-05-15 ساعت 08:32)kaka22_milan نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 20:55)babak12 نوشته:  بله دوست عزیز قابل قبول
برای اونا مدرک مهم
می تونید این کارو انجام بدید ایرادی نداره
آموزش از راه دور ظاهرا قبول نیست

سلام
منم دیپلم کاردانش دارم و وقتی متوجه قبولی شدم مثل این دوستمون ثبت نام کردم و مدرک پیش دانشگهیم رو گرفتم ولی الان به من گفتن اموزش از راه دور را قبول نمیکنن!
پس تکلیف چیه؟ اخر قبول میکنن یا نه؟

سلام دوست عزیز ببخشید یه سوال آخر قبول کردن مدرک پیش از راه دور رو یانه؟تکلیف چیشد آخر چون من هم شرایط تحصیلیم مثل شماس ممنون
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان