کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2017-04-01 ساعت 10:29)فلیسیتی نوشته:  با سلام
خدارو شکر که بالاخره نامه دوم اومد و همه خوشحال شدند
لطف می کنید به من بگید آیا ترجمه گواهی فوت پدر برای مدارک مصاحبه لازم هست یا نه ؟
چون پارسال مورد نیاز نبوده
ممنون میشم به من پاسخ بدین

با سلام
خير
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: فلیسیتی
با عرض ادب مجدد
سپاس برای پاسخگویی سریعتون. من تاریخ 2 May مصاحبه دارم البته هنوز از کلینیک وقت مدیکال چک تایید نشده
من تو سایت https://ais.usvisa-info.com ثبت نام کردم اما بعد در پایین صفحه این پیام رو می بینم
انتخاب پیک قرار مصاحبه کنسولی
عدم انتخاب پیک فاقد قرار مصاحبه کنسولی

این ok هست یا من گزینه ای رو اشتباه انتخاب کردم (من گزینه اول رو انتخاب کردم مهجرتی که KCC وقت داده)؟
ویک سوال دیگه DS-260 Number همون شماره Confirmation No هست که بعد از پر کردن فرم 260 دریافت کردیم؟

یک دنیا سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 12:33)فلیسیتی نوشته:  با عرض ادب مجدد
سپاس برای پاسخگویی سریعتون. من تاریخ 2 May مصاحبه دارم البته هنوز از کلینیک وقت مدیکال چک تایید نشده
من تو سایت https://ais.usvisa-info.com ثبت نام کردم اما بعد در پایین صفحه این پیام رو می بینم
انتخاب پیک                                                       قرار مصاحبه کنسولی
عدم انتخاب پیک                                            فاقد قرار مصاحبه کنسولی

این ok هست یا من گزینه ای رو اشتباه انتخاب کردم (من گزینه اول رو انتخاب کردم مهجرتی که KCC وقت داده)؟
ویک سوال دیگه DS-260 Number همون شماره Confirmation No هست که بعد از پر کردن فرم 260 دریافت کردیم؟

یک دنیا سپاس

با سلام
خواهش دوست عزیز
در مرحله اول تیک گزینه 1 و در مرحله دوم تیک گزینه 2 باید انتخاب شود.
منظور از شماره پرونده همان کیس نامبر و منظور از DS-260 Number منظور همان Confirmation Number فرم DS-260 است که پس از ثبت نهایی فرم به شما اعلام می گردد.

مراحل کامل ثبت نام سایت مشتریان سفارت
در ابتدا وارد سایت زیر شده:
www.usvisa-info.com
زمانی که شما وارد سایت بالا می شوید به دلیل آنکه شما قصد ویزای مهاجرتی دارید گزینهImmigrant Visa Applicants را انتخاب می نمایید.
دوست عزیز شما باید بر روی کشوری که در آن وقت مصاحبه دارید رفته و زبان مورد نظر خود رو انتخاب کنید ، و همچنین می توانید زبانی رو که راحت هستید انتخاب نمایید ، شما با زبان فارسی ثبت نام نمایید و چون در انتها نیاز دارید که رسید ثبت نام رو به زبان انگلیسی تحویل دهید به راحتی در هر قسمت می توان تغییر داد پس با زبان فارسی شروع می نمایید ، زبان فارسی را انتخاب نمایید. با انتخاب زبان فارسی شما به صفحه ماموریت سفارت مورد مصاحبه انتقال می یابید که به رنگ سبز رنگ است.
در این صفحه با انتخاب گزینه ثبت(1) را انتخاب می نماییم. در صفحه بعد بر روی گزینه "ایجاد حساب" کلیک کرده صفحه ای باز می گردد که شما اطلاعات اولیه شخص برنده را وارد می نمایید.
در صفحه باز شده در این صفحه شما باید گزینه ( من تاریخ وقت مصاحبه کنسولی را از مرکز ملی ویزا (NVC) ، مرکز کنسولی کنتاکی (KCC) یا بخش کنسولی دریافت کرده ام و به من گفته شده است قرار مصاحبه خود را در این سایت کنم) انتخاب می نماییم.
در صفحه بعد شما اطلاعات اصلی(نام ، نام خانوادگی،ایمیل، تایید ایمیل ، رمزعبور و تایید رمز عبور) را بر طبق پاسپورت وارد کرده و تیک گزینه من اطلاعات فوق را خوانده واز آنها آگاهی دارم را کلیک کنید و کد امنیتی را وارد کنید و گزینه ایجاد حساب را کلیک نمایید.
پس از تایید به مرحله بعد رفته و تیک گزینه (ما نامه ای حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم ) را انتخاب کنید. با زدن گزینه ادامه به صفحه بعدی خواهید رفت.
در این صفحه اطلاعات تکمیلی کیس اصلی را بر طبق پاسپورت وارد کنید:
این اطلاعات شامل:
نام، نام خانوادگی، ملیت ، شماره پاسپورت، تاریخ تولد، جنسیت، شماره تلفن با کد کشور ، ایمیل، شماره پرونده (کیس نامبر)، کانفرمیشن نامبر فرم DS-260 ، را وارد کنید و گزینه ایجاد متقاضی را کلیک کنید.
در این قسمت شما اطلاعات اصلی رو برای فرد اصلی مشاهده میگردد و شما فقط تابعیت و سپس تاریخ تولد و شماره تلفن و ایمیل شماره پاسپورت و جنسیت را مشخص می نمایید. توجه داشته باشید که منظور از شماره پرونده همان کیس نامبر و منظور از DS-260 Number منظور همان Confirmation Number فرم DS-260 است که پس از ثبت نهایی فرم به شما اعلام میگردد را باید وارد نمایید و در انتها ذخیره نمایید.
در مرحله بعد در صورت وجود زیر مجموعه گزینه افزودن متقاضی را کلیک کنید و افراد کیس را از این طریق اضافه کنید.
حال بر روی "انتخاب محل تحویل" رفته و محلی رو که قصد Pick up دارید انتخاب می نمایید در واقع در اینجا شما PTT رو انتخاب می نمایید.
در ادامه با زدن گزینه ادامه به صفحه ای هدایت میشوید که)همون جایی که هوشمند عمل می کند( به شما نشان داده خواهد شد که شما یک قرار ملاقات در چه تاریخ و زمان و ساعتی خواهید داشت.
در انتها با زدن گزینه تکمیل ثبت نام ثبت اطلاعات به پایان رسیده و به شما صفحه ای را نشان خواهد داد که تمامی اطلاعات در آن موجود می باشد البته ایمیلی به شما ارسال خواهد شد که حاوی این اطلاعات به هر سه زبان فارسی ، انگلیسی ، و زبان محل کشور سفارت مورد نظر می باشد.
حال برای آنکه بتوان برای سفارت پرینت انگلیسی برده شود از پایین صفحه قسمت سیاه رنگ میبینید که نوشته است زبان و جلوی آن فارسی شما به راحتی آن را تغییر داده به زبان انگلیسی و از بالا صفحه گزینه پرینت که به صورت عکس پرینت هست را زده و پرینت بگیرید.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018 ، فلیسیتی ، sama79
ضمن تشکر  سوال بنده اینه که چه شماره تماسی را باید وارد کنیم وفتی خط ایران خاموشه و شماره هتل هنوز نداریم؟و اینکه بعدا میشه این اطلاعات را ویرایش کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 13:13)alex2018 نوشته:  ضمن تشکر  سوال بنده اینه که چه شماره تماسی را باید وارد کنیم وفتی خط ایران خاموشه و شماره هتل هنوز نداریم؟و اینکه بعدا میشه این اطلاعات را ویرایش کرد؟
با سلام
شماره تماس ایران
اگر در زمان مصاحبه پروسه شما شامل ویزای یکضرب شود آفیسر از شما پاسپورت تحویل گرفته و بعد از 3 روز کاری ( در ایام تعطیلات آخر هفته 5 روز کاری) پاسپورت همراه با ویزای چاپ شده از طریق شعبه پستی مورد نظر هر سفارت را دریافت خواهید کرد.
اگر شامل پروسه مراحل اداری شوید ، بعد از اعلام اتمام مراحل اداری از طرف سفارت ، مرحله دوم ثبت نام سایت مشتریان را انجام خواهید داد و در زمان مراجعه به محل پستی متصدی باجه پست از شما آدرس محل اقامت در کشور محل مصاحبه و شماره تلفن تماس از آن کشور درخواست می کنند که شما باید بعد از ورود به آن کشور شماره خریداری کنید و اعلام نمایید.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
ممنون از توضیخاتتون بنده ثبت نام را انجام فقط الان دسترسی به پرینتر ندارم میتونم دو روز دیگه از اظلاعات نهایی پرینت بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 15:53)alex2018 نوشته:  ممنون از توضیخاتتون بنده ثبت نام را انجام فقط الان دسترسی به پرینتر ندارم میتونم دو روز دیگه از اظلاعات نهایی پرینت بگیرم؟

با سلام
بله ، از طريق نام كاربري و رمز عبور به دفعات وارد شوید.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
دوستان من وقت سفارتم 30 می هست ایروان. 30 می میشه روزه سه شنبه.

با توجه به اینکه یکشنبه و شنبه تعطیله من وقت مدیکالم رو از کریستین خواستم که 26 می بهم بده. اونم گفت اوکی.

یکم فاصله مدیکال و وقت سفارتم زیاد نیس؟

یعنی منظورم اینه اشتباه نکردم که گفتم 26 می وقت میخوام؟
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 01:50)Moh.Bahrami1989 نوشته:  دوستان من وقت سفارتم 30 می هست ایروان. 30 می میشه روزه سه شنبه.

با توجه به اینکه یکشنبه و شنبه تعطیله من وقت مدیکالم رو از کریستین خواستم که 26 می بهم بده. اونم گفت اوکی.

یکم فاصله مدیکال و وقت سفارتم زیاد نیس؟

یعنی منظورم اینه اشتباه نکردم که گفتم 26 می وقت میخوام؟

سه روز طول میکشه نتایج آماده شه، بیمارستانم فقط یه روز از شنبه و یکشنبه رو تعطیله(یادم نیست کدومش??)
شما برو اونجا منشیشون خانوم جنیس خیلی کمکتون میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان مهاجرسرا كسى نيست كه از 7may تا 13 May ارمنستان وقت سفارت داشته باشه ، تا بتونيم اونجا با هم در ارتباط باشيم ؟
برنده :2016.  3 May
 برنده خودم ١ نَفَر

سربازي: معافيت
••Case: 54
Interview page: 28 March
Interview time: 11 May

Interview place: Armenia- Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 12:17)h.mgh نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 16:34)Babakamini نوشته:  سلام دوستاني كه وقت دكتر ارمنستان گرفتن و يا اطلاعاتي از نحوه پروسه و مشكلات ارمنستان دارن لطفاً اطلاع بدن ممنون
**11 case number
ارسال فرم 260: 3 jun
كانت : 12 November
نامه دوم : 15 oct
تاريخ مصاحب :6 Dec

درود میتونید سفرنامه منو بخونید توی امضام هست تمام پروسه رو توضیح دادم بازم اگه سوالی داشتید بپرسید

سلام
از کجا میتونم سفرنامه شما رو دانود کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
وقت به خیر
یک موضوعی برای من سوال ایجاد کرده آیا ارسال پاسپورت به پست ارمنستان از امسال روال شده ؟ چون سال قبل دوست من از سفرت ویزا رو مستقیم گرفته
اگر این پروسه جدیده میشه لطفن مراحلش رو copy/paste کنید؟
چند روز بعد از مصاحبه با در نظر گرفت تمام احتیاطات بهتره بلیط بگیریم؟

سپاس بابت راهنمایی های صمیمانه تون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 17:40)فلیسیتی نوشته:  وقت به خیر
یک موضوعی برای من سوال ایجاد کرده آیا ارسال پاسپورت به پست ارمنستان از امسال روال شده ؟ چون سال قبل دوست من از سفرت ویزا رو مستقیم گرفته
اگر این پروسه جدیده میشه لطفن مراحلش رو copy/paste کنید؟
چند روز بعد از مصاحبه با در نظر گرفت تمام احتیاطات بهتره بلیط بگیریم؟

سپاس بابت راهنمایی های صمیمانه تون
بعله امسال سفارت پاسپورت رو توی مصاحبه ازتون میگیره و به جای اینکه برای پیکآپ برید سفارت،تمام مدارک رو به پست میدن و شما میرید از اونجا میگیرید.
مراحل هم اینه که شما ثبت نام پست رو آنلاین وقبل از مصاحبه انجام میدی ،بعد از مصاحبه هم میری تحویل میگیری (همین)
من ۴ روز بعدش گرفتم که دوروز هم الاف شدم (کارم زودتر تموم شد) ولی به نظر ۳ یا ۴ روز خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان: فلیسیتی
دوستان عزیز قیمت مناسب برای پرواز به ایروان تقریبا چنده؟چه پروازی قیمت مناسب داره؟
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 23:34)rainyday نوشته:  دوستان عزیز قیمت مناسب برای پرواز به ایروان تقریبا چنده؟چه پروازی قیمت مناسب داره؟

سلام
قیمت در اوقات عادی سال بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومن برای رفت و حدودا ۸۰۰ تا یک ملیون تومن رفت و برگشت
برای اوقات غیر عادی مثل عید که بنده رفتم بلیط رفتم فقط شد ۸۴۰
ماهان و آسمان پرواز دارن که تقریبا هم قیمتن
سفرنامه بنده رو بخونید کمکتون شاید کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday

کاربران در حال بازدید این موضوع: