کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2016-10-20 ساعت 11:10)miladm1362 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 13:24)sherwean001 نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 14:53)mostafa1999 نوشته:  وقت مدیکال رو باید تلفنی بگیرید
هر چه زودتر وقت مدیکال بگیرید بهتره
خود ما دقیقا بعد از دریافت نامه دوم از منشی دکتر کریستین وقت گرفتیم

وقت رو باید از طریق ایمیل گرفت
طبق تماس تلفنی که داشتم به بنده این رو گفتند

سلام ممنون از اطلاع رسانیتون. میشه آدرس ایمیل رو بفرمائید؟

kristinekhachatryan@ymail.com
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: miladm1362 ، a_cute65
دوستان برای ارمنستان نیاز هست قبل مصاحبه تو سایت https://ais.usvisa-info.com ثبتنام کنیم؟
من طبق راهنمای آنکارا رفتم ثبتنام کنم اما مورد ویزای لاتاری مثل آنکارا نداره.
چه کار کنیم؟
کیس نامبر: ‎2017AS2xxx‎
تاریخ رویت قبولی:  May 5
تعداد اعضای کیس: 1 نفر
محل مصاحبه: ایروان
کارنت شدن کیس: ‎Sep 22‎
دریافت نامه دوم: ‎Oct 22‎
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Novایروان
نتیجه مصاحبه ‎Administrative processing
آپدیت ها : --------
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 18:22)Mohajer2017 نوشته:  دوستان برای ارمنستان نیاز هست قبل مصاحبه تو سایت https://ais.usvisa-info.com ثبتنام کنیم؟
چه کار کنیم؟

سلام لطفا امضاتون رو تکمیل کنید
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 18:26)sabmn نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 18:22)Mohajer2017 نوشته:  دوستان برای ارمنستان نیاز هست قبل مصاحبه تو سایت https://ais.usvisa-info.com ثبتنام کنیم؟
چه کار کنیم؟

چه جوری امضا رو اصلاح کنم ؟راستش گشتم پیدا نکردم تو کنترل پنل کاربری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 18:40)Mohajer2017 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 18:26)sabmn نوشته:  
چه کار کنیم؟

تو تاپیک پیکاپ پاسپورت یه توضیح مختصری نوشتم.
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Mohajer2017
(2016-10-23 ساعت 18:53)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 18:40)Mohajer2017 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 18:26)sabmn نوشته:  سلام لطفا امضاتون رو تکمیل کنید

در کنترل پانل :: قسمت تنظیمات حساب کاربری :: تغییر امضا
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، Mohajer2017
(2016-10-23 ساعت 19:16)sabmn نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 18:53)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 18:40)Mohajer2017 نوشته:  چه جوری امضا رو اصلاح کنم ؟راستش گشتم پیدا نکردم تو کنترل پنل کاربری

در کنترل پانل  :: قسمت تنظیمات حساب کاربری  :: تغییر امضا

تو قسمت تنطیمات حساب کاربری تغییر امضا نیست... تیک خاصی باید بزنم تا بیاد؟خیلی عجیبه چرا نیستش.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ehsan-3ehsan
سلام دوستان عزیز
دوستان برای گرفتن وقت مدیکال اگر مشکلی برای ارسال ایمیل دارید وقتیکه به منشی زنگ زدید بهش بگید که من با ایمیل نمی تونم و اون خودش براتون نوبت میزنه. و اینکه خود منشی مدارکی که باید با خودتون ببرید رو بهتون میگه.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، Paniz888
(2016-10-24 ساعت 13:47)Mohajer2017 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 19:16)sabmn نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 18:53)TiredAdmin نوشته:  تو تاپیک پیکاپ پاسپورت یه توضیح مختصری نوشتم.

در کنترل پانل  :: قسمت تنظیمات حساب کاربری  :: تغییر امضا

تو قسمت تنطیمات حساب کاربری تغییر امضا نیست... تیک خاصی باید بزنم تا بیاد؟خیلی عجیبه چرا نیستش.
تعداد پستهای ارسالی شما به ده تا باید برسه تا بتونید اون قسمت رو ببینید
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mohajer2017
دوستان به نظرتون از اینجا هتل رو با تور رزرو کنیم بهتره یا بریم اونجا دنبال خونه یا اتاق بگردیم؟
فکر میکنم اونجا بیرون از فرودگاه کسانی باشن که خونه اجاره بدن
کیس نامبر: ‎2017AS31xx‎
تعداد اعضای کیس: 1 نفر Shy
تاریخ ارسال فرم: ‎May 6
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Dec-15ایروان
سربازی: سپاه
تاریخ کلیرنس: ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh
(2016-11-01 ساعت 19:56)mohammadrabi نوشته:  دوستان به نظرتون از اینجا هتل رو با تور  رزرو کنیم بهتره یا بریم اونجا دنبال خونه یا اتاق بگردیم؟

آقا یه هتل هست به اسم delux hotel سرچ کن ببین شبی چنده هتل خیلی خوبیه ما گرفتیم اتاق 3 تخته شد 33000 درام ولی اگه از طریق اینترنت بگیری ارزونتر هم گیرتون میاد.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadrabi ، sabmn ، Paniz888
(2016-11-01 ساعت 19:56)mohammadrabi نوشته:  دوستان به نظرتون از اینجا هتل رو با تور  رزرو کنیم بهتره یا بریم اونجا دنبال خونه یا اتاق بگردیم؟

بستگی داره که تنها باشی یا خانواده.. با خانواده دردسره که اونجا تازه به فکر هتل گرفتن باشید.. تنهایی آدم ریسک میکنه فوقش یه شب بد میگذره میره جای دیگه.. به نظرم بدترین جا برای هتل گرفتن خود فرودگاهه چون حسابی ممکنه کلاه بره سر آدم..
البته من تنهام و از اینجا هم رزرو کردم و از این سایت: hyurservice.com
پیش پرداخت هم نمیخواد. الا بریم ببینیم چطور از آب در میاد.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadrabi ، Paniz888
مرسی از دوستان بابت پاسخ گویی شون
من از سایت ‎hyurservice.com چک کردم یکی از ارزون ترین هتل ها هتل سیلاچی هستش. شبی 23000 درام برای اتاق 1 تخته. که برای 5 شب میشه به عبارتی 880 هزار تومن. حالا من از یک تور قیمت گرفتم با پرواز ماهان 5 شب توی همین هتل رو قیمت داد 1میلیون و 800 هزار تومن. بنظرتون قیمتش خوبه؟
ازین ارزون تر هم میشه پیدا کرد؟
کیس نامبر: ‎2017AS31xx‎
تعداد اعضای کیس: 1 نفر Shy
تاریخ ارسال فرم: ‎May 6
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Dec-15ایروان
سربازی: سپاه
تاریخ کلیرنس: ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
پیشنهاد من اینه که از سایت booking.com رزرو کنین،من همیشه ازش استفاده میکنم.این مزیت رو هم داره که بعد از 5 رزرو هتل عضو ویژه میشین
و در اینده تخفیف بیشتری بهتون میده.
ضمن اینکه تو این فصل اصلا نگران هتل نباشین،کافیه پاتون به میدون جمهوری برسه،کلی پیشنهاد بهتون میکنن.حواستون باشه که عجله نکنین و خوب از چند نفر قیمت بگیرین و چونه هم بزنین.
قابل توجه اینکه گاهی هتل مثلا 4ستاره رو به قیمت بسیار پایین بهتون پیشنهاد میکنن حواستون باشه که اکثرا بیرون شهر هستن و فاصله زیاده.مثل هتل nork residence.
سعی کنین مرکز شهر باشین که به همه جا نزدیکه،سفارت امریکا از مرکز شهر با تاکسی -که البته ارزونه-فک نکنم بیشتر از 3 دقیقه باشه.پرچمش کاملا تو چشه از دور.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، Paniz888 ، storagemeter ، mohammadrabi ، m0na ، copol ، elahe mousavi
تست های مدیکال که تو بیمارستان میگیرن میگن یه تست جدید اضاقه شده فقطم ارمنستان میخاد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان