کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
با سلام
مثل اینکه امسال نشد که بشه میریرم واسه سال بعد (خدا جون یه نگاهی ام به ما کن )

تو زندگی کسی موفق میشه که نا امید نشه حتی تو بدترین شرایط
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، we are one
(2016-09-09 ساعت 02:25)a_cute65 نوشته:  با سلام

قابل توجه مدیران ارشد و کاربران سایت

اگه ساعت کامنت ها رو چک کنید متوجه میشید که قبل از اعلام کردن سایت مهاجرسرا اینجانب توی فروم های مختلف دوستان رو مطلع کردم که مجدد چک کنند نتایج لاتاری رو ( همراه با لینک و عکس تویت سایت سفارت آمریکا در غنا و با استفاده از کامنت هایی سایت آقای سایمون و رعایت حق کپی رایت )

حالا میبینم که مدیران بدون کوچکترین اشاره ای همه زحمات رو مدیون دیگری دونستن .

اینجانب انتظار اینو ندارم که بخواید از من تشکر کنید ولی میتونستید به صورت اجمالی بگید که بعضی از اعظای سایت شما رو مطلع کردند

حالا متوجه میشم که بعضی از اعضای سایت چرا دل به کار نمیدن و زیاد خودشون رو خسته نمیکنن  Big Grin  Big Grin  Big Grin

البته اینجانب از جناب سایمون تشکر می کنم و از دوستان میخوام که حتماً عضو سایت سایمون بشن که لینکشو براتون اینجا گذاشتم

http://www.britsimonsays.com

هدف اطلاع رسانی بود

در پناه پروردگار
سلام
از اینکه در اطلاع رسانی دوستان تلاش میکنید سپاسگزارم
در مورد جمله "حالا میبینم که مدیران بدون کوچکترین اشاره ای همه زحمات رو مدیون دیگری دونستن ." منظورتون رو از "دیگری" متوجه نشدم
چون در اطلاعیه ای که پخش شد، این خبر به کسی نسبت داده نشده و هدف صرفاً اطلاع رسانی هست.
این خبر رو بنده از منابع دیگری دریافت کردم و بعد از تحقیق در مورد صحت این موضوع، متوجه شدم که بعضی از سایتهای سفارت آمریکا این اطلاعیه رو رسماً منتشر کردند.
بعد از اطمینان از صحت خبر، اینو به آقای سپهر تحویل دادم تا در کانالهای تلگرام منتشر کنه که ساعت 02:36 در کانال تلگرام مهاجرسرا منتشر شد
پستهای شما رو بررسی کردم که اولین بار ساعت 02:19 این خبر رو در تاپیک "گفتگوی آزاد" منتشر کردید که بنده اصلاً متوجه نشدم و حدود یکساعت پیش خبر رو به آقای سپهر تحویل داده بودم. ولی بهر حال از اینکه این موضوع رو بموقع در مهاجرسرا اطلاع رسانی کردید تشکر و از سوءتفاهم پیش اومده عذرخواهی میکنم.
ضمناً بررسی میکنم، اگه این خبر رو "اولین بار" سایمون متوجه شده و منتشر کرده باشه، لینک ایشون رو به اطلاعیه اضافه میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، mrlzdh ، a_cute65 ، alirezanz ، sherwean001 ، copol ، نسل سوخته ، milade ، ELNAZ21 ، leader-m
سلام
دوستان بنده از دیروز تاحالا هرچقدر سایت رو چک میکنم و کانفرمیشن نامبرمو وارد میکنم و بقیه اطلاعات رو یا میزنه اطلاعات نادرست است و یا اینکه session timeout میزنه برام...در صورتی که چندین و چند بار وضعیت رو چک کردم قبلا در ماههای پیش و میزد که قبول نشدی.
کسه دیگه ای هم هست این مشکل برخورده باشه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-09 ساعت 03:29)mrarchbeba نوشته:  سلام به همه.
من هم جزو کسانی هستم که 6 سپتامبر براشون ایمیل اومد و خوشبختانه انتخاب شده بودم.
اما من 5 ساله که در ایتالیا ساکنم و از اینجا هم فرم اولیه رو پر کردم. البته تابعییت ایتالیایی ندارم و فقط اجازه اقامت دارم.
سوالم این هستش که باید از اینجا گواهی سوپیشینه بگیرم؟
ممنون.

بله. افرادی که بعد از سن 16 سالگی، بیش از 12 ماه در یک کشور خارجی اقامت داشته باشند، باید از این کشور گواهی سوپیشینه دریافت کنند.

ضمناً اگه ممکنه تاریخ زیر لوگو در نامه قبولی رو اعلام کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sherwean001 ، copol ، ELNAZ21
(2016-09-09 ساعت 04:25)javad.zabihi نوشته:  من درگیر پروسه ی ویزای دانشجویی برای آمریکا بودم، برای 22 سپتامبر وقت سفارت گرفته بودم(سفارت دبی)
(پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاهی در ایالت نیویورک)
که ناگهان دو شب پیش متوجه شدم که لاتاری اسمم در اومده،
حالا نمیدونم آیا میشه این دو رو در کنار هم پیش برد، هم پروسه گرین کارد و هم ویزای دانشجویی
یا اینکه دیگه باید بی خیال ویزای دانشجویی بشم و وقت سفارتم رو کنسل کنم؟

دوستان اگه اطلاعی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.
اگه فرم آنلاین DS-260 رو ارسال کنید (درخواست ویزای مهاجرتی)، کیس دانشجویی (غیر مهاجرتی) شما به احتمال زیاد ریجکت میشه
با توجه به کیس نامبرتون که بالای 7000 هست، تأخیر 2 هفته ای در ارسال فرم 260 تأثیری در وقت مصاحبه نداره و میتونید اول به مصاحبه ویزای تحصیلی تشریف ببرید و بعد از مشخص شدن نتیجه، در مورد کیس لاتاری تصمیم بگبربد.
البته اگه کیس تحصیلی مشمول کلیرنس شد و در این فاصله درخواست ویزای لاتاری دادید هم باز کیس تحصیلی ریجکت میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: javad.zabihi ، nazi56 ، sherwean001
(2016-09-09 ساعت 12:40)hmf_4919 نوشته:  سلام
دوستان بنده از دیروز تاحالا هرچقدر سایت رو چک میکنم و کانفرمیشن نامبرمو وارد میکنم و بقیه اطلاعات رو یا میزنه اطلاعات نادرست است و یا اینکه session timeout میزنه برام...در صورتی که چندین و چند بار وضعیت رو چک کردم قبلا در ماههای پیش و میزد که قبول نشدی.

لینک https://www.dvlottery.state.gov/ESC/ رو با New Incognito Window (در کروم) یا New Private Window (در فایرفاکس) باز کنید.
بالا سمت راست صفحه کلید ESC Home رو بزنید تا session ریست بشه
اطلاعات رو با دقت و مطابق با اطلاعات فرم ثبت نام وارد کنید.
اگه تایپ میکنید، به حروف و اعداد مشابه دقت کنید و همه حالات رو امتحان کنید.
همچنین اگه ‎copy/paste‎ میکنید، ممکنه کاراکترهای اضافی مثل فاصله هم کپی بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: hmf_4919 ، alirezanz ، j@vad
من دوباره برای خودم و خانومم چک کردن باز همون نتیجه بود امیدوارم کسانی که برنده شدند موفق باشن
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، mehre cyrus
(2016-09-09 ساعت 13:22)Kaveh نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 12:40)hmf_4919 نوشته:  سلام

لینک https://www.dvlottery.state.gov/ESC/ رو با New Incognito Window (در کروم) یا New Private Window (در فایرفاکس) باز کنید.
بالا سمت راست صفحه کلید ESC Home رو بزنید تا session ریست بشه
اطلاعات رو با دقت و مطابق با اطلاعات فرم ثبت نام وارد کنید.
اگه تایپ میکنید، به حروف و اعداد مشابه دقت کنید و همه حالات رو امتحان کنید.
همچنین اگه ‎copy/paste‎ میکنید، ممکنه کاراکترهای اضافی مثل فاصله هم کپی بشه

والا چندین و چندبار کردم جناب کاوه.حتی رفتم کافی نت بیرون اونجا هم چک کردم.همش میزنه اطلاعات نامعتبر است...حالا یه چند روز دیگه دوباره چک میکنم.امیدوارم مثه دو سال پیش شده باشه که برنده ها هرچی میزدن اطلاعاتشون رو سایت ارور میداد Shy ایشالا که خیره...ممنونم از کمکتون
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، a_cute65 ، alirezanz ، mehre cyrus
(2016-09-09 ساعت 12:44)Kaveh نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 03:29)mrarchbeba نوشته:  سلام به همه.
من هم جزو کسانی هستم که 6 سپتامبر براشون ایمیل اومد و خوشبختانه انتخاب شده بودم.
اما من 5 ساله که در ایتالیا ساکنم و از اینجا هم فرم اولیه رو پر کردم. البته تابعییت ایتالیایی ندارم و فقط اجازه اقامت دارم.
سوالم این هستش که باید از اینجا گواهی سوپیشینه بگیرم؟
ممنون.

بله. افرادی که بعد از سن 16 سالگی، بیش از 12 ماه در یک کشور خارجی اقامت داشته باشند، باید از این کشور گواهی سوپیشینه دریافت کنند.

ضمناً اگه ممکنه تاریخ زیر لوگو در نامه قبولی رو اعلام کنید.

ممنون از لطفت. تاریخ نامه زیر لوگو 03 مِی 2016 هستش.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، a_cute65 ، alirezanz
(2016-09-09 ساعت 12:58)Kaveh نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 04:25)javad.zabihi نوشته:  من درگیر پروسه ی ویزای دانشجویی برای آمریکا بودم، برای 22 سپتامبر وقت سفارت گرفته بودم(سفارت دبی)
(پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاهی در ایالت نیویورک)
که ناگهان دو شب پیش متوجه شدم که لاتاری اسمم در اومده،
حالا نمیدونم آیا میشه این دو رو در کنار هم پیش برد، هم پروسه گرین کارد و هم ویزای دانشجویی
یا اینکه دیگه باید بی خیال ویزای دانشجویی بشم و وقت سفارتم رو کنسل کنم؟

دوستان اگه اطلاعی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.
اگه فرم آنلاین DS-260 رو ارسال کنید (درخواست ویزای مهاجرتی)، کیس دانشجویی (غیر مهاجرتی) شما به احتمال زیاد ریجکت میشه
با توجه به کیس نامبرتون که بالای 7000 هست، تأخیر 2 هفته ای در ارسال فرم 260 تأثیری در وقت مصاحبه نداره و میتونید اول به مصاحبه ویزای تحصیلی تشریف ببرید و بعد از مشخص شدن نتیجه، در مورد کیس لاتاری تصمیم بگبربد.
البته اگه کیس تحصیلی مشمول کلیرنس شد و در این فاصله درخواست ویزای لاتاری دادید هم باز کیس تحصیلی ریجکت میشه

ممنون بابت راهنماییتون.
احتمال زیاد کیس دانشجویی به کلیرنس میخوره و بعدش هم اگه ریجکت شد،
این ریجکت شدن ویزای دانشجویی تاثیر منفی در پروسه ی گرین کارد نخواهد گذاشت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
قابل توجه دوست عزیز، kaveh

تاریخی که زیر لوگو در صفحه ی قبولیم اومده May 03, 2016 هستش.

(من چون تازه عضو شدم انگار هنوز امکان ارسال پیام خصوصی ندارم تا اینکه پیام های ارسالی م به 5 تا برسن)
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، sherwean001
(2016-09-09 ساعت 14:37)javad.zabihi نوشته:  ممنون بابت راهنماییتون.
احتمال زیاد کیس دانشجویی به کلیرنس میخوره و بعدش هم اگه ریجکت شد،
این ریجکت شدن ویزای دانشجویی تاثیر منفی در پروسه ی گرین کارد نخواهد گذاشت؟
علت ریجکت شدن کیس تحصیلی اینه که قصد مهاجرت دارید و این با شرایط ویزای تحصیلی مغایر هست. بنابرین این ریجکت مشکلی در پروسه کیس لاتاری ایجاد نمیکنه
ریجکت یک کیس زمانی روی کیس دیگه تاثیر میذاره که علت ریجکت، نقص شرط مشترک باشه (مثلا اگه کیسی بعلت تقلب و مسائل امنیتی ریجکت بشه، تاثیر منفی روی کیس دیگه میذاره)
پاسخ
تشکر کنندگان: javad.zabihi ، nazi56 ، a_cute65 ، alirezanz ، j@vad
یه سوال دوستان. من که با تابعییت ایرانی اما از کشور ایتالیا اقدام کردم و محل اینترویو رو رُم انتخاب کردم؛
اولا فایل پی دی افی برای کنسولگری امریکا در رم وجود نداره تو سایت که دانلود کنم و مدارک رو ببینم.
دوما توی ویزا بولتن باید آسیا رو چک کنم یا اروپا رو؟ مثلا الان آسیا 2100 هست و اروپا 8500، و کیس نامبر من 78XX هستش.
ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-09 ساعت 15:41)mrarchbeba نوشته:  یه سوال دوستان. من که با تابعییت ایرانی اما از کشور ایتالیا اقدام کردم و محل اینترویو رو رُم انتخاب کردم؛
اولا فایل پی دی افی برای کنسولگری آمریکا در رم وجود نداره تو سایت که دانلود کنم و مدارک رو ببینم.
دوما توی ویزا بولتن باید آسیا رو چک کنم یا اروپا رو؟ مثلا الان آسیا 2100 هست و اروپا 8500، و کیس نامبر من 78XX هستش.
ممنون.
شما که با تابعیت ایرانی شرکت کردی کیس نامبرت AS داره و باید آسیا رو چک کنی. کیس نامبرهای اروپا EU دارند.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrarchbeba ، Kaveh ، copol ، soruosh
(2016-09-09 ساعت 16:37)atm849 نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 15:41)mrarchbeba نوشته:  یه سوال دوستان. من که با تابعییت ایرانی اما از کشور ایتالیا اقدام کردم و محل اینترویو رو رُم انتخاب کردم؛
اولا فایل پی دی افی برای کنسولگری آمریکا در رم وجود نداره تو سایت که دانلود کنم و مدارک رو ببینم.
ممنون.
شما که با تابعیت ایرانی شرکت کردی کیس نامبرت AS داره و باید آسیا رو چک کنی. کیس نامبرهای اروپا EU دارند.

خیلی ممنون از پاسخت.
پاسخ
تشکر کنندگان: atm849

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان