کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان
(2016-10-11 ساعت 19:46)ahmadrm نوشته:  با سلام و خسته نباشيد
من داراي فرزندي ٩ ماهه هستم، ميخواستم بدونم ايا بايد براي اون به صورت جداگانه ثبت نام انجام بدم يا خير
ممنونم

كسي نيست كمك كنه؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 14:22)ahmadrm نوشته:  
من داراي فرزندي ٩ ماهه هستم، ميخواستم بدونم ايا بايد براي اون به صورت جداگانه ثبت نام انجام بدم يا خير
ممنونم

كسي نيست كمك كنه؟؟

ثبت نام جدا نیاز نیست در زیرمجموعه شما قرار میگیره به عنوان فرزندتون
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: kkr200
ممنونم

كسي نيست كمك كنه؟؟

شما دو بار میتونید ثبت نام کنید یک بار خودتون به عنوان کیس اصلی و خانوم و فرزندتون به عنوان زیر مجموعه
سری دوم خانومتون به عنوان کی اصلی و شما و فرزندتون به عنوان زیر مجموعه

حداقل سن لازم برای ثبت نام 18 سالگی و داشتن 12 سال مدرک تحصیلی هست ( فرزند شما هیچ کدوم از شرایط رو نداره )
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: matin.sh ، سيبك
(2016-10-06 ساعت 13:37)hameddjj نوشته:  اقا خانواده ای که فرزند 27 ساله داررن قطعا نباید ثبتنام کنن و عکس فرزندشونو بزارن ...اما باید تعداد فرزندشونو تو پارت 1 بنویسن؟

بله
تنها فرزندان زیر 21 سال رو باید ذکر کنید
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی هست که بعد از ارسال فرم ds-260 عقد کرده باشه؟
میشه اعلام کنه چندتا سوال دارم
ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان همانطور که میبینید جوابی که داده بودم در پاسخ به سوالی برای فرزند 27 ساله بود. بنابراین من هم باید زیر 21 سال را بالای 21 مینوشتم تا 27 را نیز شامل شود. هر چند که از سوال پرسیده شده میشد حدس زد ولی بخاطر این اشتباه پوزش میطلبم.

(2016-10-12 ساعت 16:55)hameddjj نوشته:  
(2016-10-07 ساعت 20:25)storagemeter نوشته:  وقتی والدین ثبت نام می کنند. فرزندان زیر 21 سال در روز ثبت نام نه شمرده میشن، نه مشخصاتشون نوشته میشه نه تعدادشون ذکر میشه.

(2016-10-06 ساعت 13:37)hameddjj نوشته:  اقا خانواده ای که فرزند 27 ساله داررن قطعا نباید ثبتنام کنن و عکس فرزندشونو بزارن ...اما باید تعداد فرزندشونو تو پارت 1 بنویسن؟

چرا چرتو پرت میگی ..از قصد میگی که گم راه کنی ملتو چون از 2009 برنده نشدی ..میخوای ملت ریجیکت بشن ؟

خانواده ای که فرزند زیر 21 دارن باید همه چیشون رو بگن
تشکر کنندگان:
دوستان محدودیت سنی برای شرکت در لاتاری نداریم. منتها چون بیشتر کسانی که زیر 18 سال هستند دیپلم 12 ساله ندارند خود به خود شرایط لاتاری را نیز ندارند. بدیهی است که این قضیه شامل همه نمیشود.

(2016-10-15 ساعت 03:07)kkr200 نوشته:  
ممنونم

كسي نيست كمك كنه؟؟

شما دو بار میتونید ثبت نام کنید یک بار خودتون به عنوان کیس اصلی و خانوم و فرزندتون به عنوان زیر مجموعه

حداقل سن لازم برای ثبت نام 18 سالگی و داشتن 12 سال مدرک تحصیلی هست ( فرزند شما هیچ کدوم از شرایط رو نداره )
تشکر کنندگان:
(2016-10-19 ساعت 15:23)storagemeter نوشته:  دوستان محدودیت سنی برای شرکت در لاتاری نداریم. منتها چون بیشتر کسانی که زیر 18 سال هستند دیپلم 12 ساله ندارند خود به خود شرایط لاتاری را نیز ندارند. بدیهی است که این قضیه شامل همه نمیشود.

(2016-10-15 ساعت 03:07)kkr200 نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 14:22)ahmadrm نوشته:  كسي نيست كمك كنه؟؟

درسته محدودیت سنی قبل از 21 نیست، ولی برای ثبت نام 12 سال تحصیل رو میخواد که یه تعداد خیلی محدودی قبل از 18 سالگیشون دیپلم 12 سالشون رو میگیرن
تشکر کنندگان:
با سلام یک زنو شوهر با یه فرزند شش ساله دوبتر میتونن ثبت نام کنند یا سه بار . بچه میتواند درخواست کننده اصلی باشد؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 16:15)mehdi.aus نوشته:  با سلام یک زنو شوهر با یه فرزند شش ساله دوبتر میتونن ثبت نام کنند یا سه بار . بچه میتواند درخواست کننده اصلی باشد؟

فرزند شما حداقل 12 سال سابقه تحصیلی نداره و یا با توجه به سنشون از گزینه سابقه کاری هم نمی تونن استفاده کنن . بنابر این جواب شما خیر
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
تشکر کنندگان: mehdi.aus ، kkr200
تاریخ تولد را اشتباهی زدم دیگم نمیتونم ثبت نام کنم حالا شانسم از دست میره?
تشکر کنندگان:
(2016-10-27 ساعت 20:57)nahid.t نوشته:  تاریخ تولد را اشتباهی زدم دیگم نمیتونم ثبت نام کنم حالا شانسم از دست میره?

خیر
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: nahid.t
سلام من یکی از اشناهام یه مرد 53 ساله ات که زن و دو بچه داره زنش دوس نداره در لاتاری شرکت کنه حالا این اقا خودش به تنهایی میتونه شرکت کنه نیاز به عکس و مشخصات زنش نیست؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-28 ساعت 23:25)nazanin ghotbi نوشته:  سلام من یکی از اشناهام یه مرد 53 ساله ات که زن و دو بچه داره زنش دوس نداره در لاتاری شرکت کنه حالا این اقا خودش به تنهایی میتونه شرکت کنه نیاز به عکس و مشخصات زنش نیست؟

در هر صورت باید مشخصات و عکس همسر و فرزندان زیر 21 سال رو وارد کنین. خواه افراد زیر مجموعه ایشون بخوان برن یا نه.
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
تشکر کنندگان:
سلام ببخشید من یه دختر 17 ساله دارم می خواستم ببینم اون خودش می تونه به تنهایی ثبت نام کنه ؟ امسال دیپلم می گیره ولی امسال 11 ساله دیپلم می گیره و سال بعد پیش دانشگاهی می خونه به هر حال زمانی که بخواد برای مصاحبه بره در حال اتمام تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی هستش یعنی دیپلمش رو گرفته . لطفا جواب بدین ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان