کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
بالاخره یک روزی زندگی ام رو از این بطالت و تباهی خارج خواهم کرد. حالا اگه لاتاری باشه که سریعتر و بهتر میشه. اگه نشد فقط 2 سال دیگه مهمون این آب و خاک هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz ، j4deh ، shahryar_eng ، m_ganj ، mmatour ، jalayevatan ، pooya.wolf ، soly61 ، ostokhan
(2016-11-05 ساعت 20:32)j4deh نوشته:  دوستان بسته به شانس طرف هست حالا میخواد 10 هزار نفر ثبت نام کنند وقتی شانست نباشه  اسمت در نمیاد
نباید افراد دیگری رو سرزنش کرد چون اسم ما در نیومده چرا فردی که نمیدونه قضیه چیه و از قبلش اماد نیست اسمش در اومده
ادم خوش شانسی بوده که برنده شده
مقصر ناکامی ما افراد دیگر نیستند که برنده نشدیم
کاملا موافقم دوست عزیز
ولی قبول دارید که با توجه به اینکه سهمیه برندگان ثابته ، شانس قبولی بین ۸ هزار نفر بیشتر از شانس قبولی بین ۱۰ هزار نفره؟

Smile
کاش امسال ما از اون خوش شانسا باشیم
راستی من آماده آماده ام از خیلی قبل ترا Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، copol ، alirezanz ، j4deh ، shahryar_eng ، m_ganj ، mmatour ، jalayevatan ، elahe mousavi ، ostokhan
(2016-11-05 ساعت 23:30)آخشام نوشته:  بالاخره یک روزی زندگی ام رو از این بطالت و تباهی خارج خواهم کرد. حالا اگه لاتاری باشه که سریعتر و بهتر میشه. اگه نشد فقط 2 سال دیگه مهمون این آب و خاک هستم

امیدوارم راه بهتر و سریعتر برات مهیا بشه آخشام عزیز
یه عکس هم با هارلیت بفرسی برای ما Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، copol ، alirezanz ، j4deh ، shahryar_eng ، m_ganj ، mmatour ، ostokhan
نمیدونم شما هم مثل من هستین ، یا فقط من اینطوری هستم که ...
انواع و اقسام مطالب رو وقتی در مورد مهاجرت مرور میکنم و لحظه ای کلیک میکنم روی سفرنامه اون عزیزانی که قبول شدن ...
وقتی به جایی میرسه که طرف خبر قبولیش رو تو سایت میبینه ، ناخداگاه اشک از چشای من جاری میشه !!! شما هم ؟!؟!؟
(مدیونی اگه بگی تو خواب ببینی همچین روزی رو برا خودت !)
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، j4deh ، shahryar_eng ، m_ganj ، aram_hpanahi ، mmatour ، jalayevatan ، elahe mousavi ، ostokhan ، Nilll
(2016-11-06 ساعت 00:00)jsmlz نوشته:  نمیدونم شما هم مثل من هستین ، یا فقط من اینطوری هستم که ...
انواع و اقسام مطالب رو وقتی در مورد مهاجرت مرور میکنم و لحظه ای کلیک میکنم روی سفرنامه اون عزیزانی که قبول شدن ...
وقتی به جایی میرسه که طرف  خبر قبولیش رو تو سایت میبینه ، ناخداگاه اشک از چشای من جاری میشه !!! شما هم ؟!؟!؟

اشک که نه اما من یه ریزه هول میشم چون معتقدم تازه قدم اول گذاشته شده واول استرس آدمه

ولی امیدوارم ۲۰۱۸ با خوندن سفرنامه شما اشکم سرازیر شه Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، copol ، alirezanz ، j4deh ، shahryar_eng ، m_ganj ، mmatour ، jalayevatan ، ostokhan
سلام به همه
دورهمی جدید مبارک و خوش یمن برای همه مون
تا خدا چی بخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، copol ، alirezanz ، j4deh ، shahryar_eng ، m_ganj ، aram_hpanahi ، mmatour ، jalayevatan ، ostokhan
(2016-11-06 ساعت 00:04)dv2017 نوشته:  
(2016-11-06 ساعت 00:00)jsmlz نوشته:  نمیدونم شما هم مثل من هستین ، یا فقط من اینطوری هستم که ...
وقتی به جایی میرسه که طرف  خبر قبولیش رو تو سایت میبینه ، ناخداگاه اشک از چشای من جاری میشه !!! شما هم ؟!؟!؟

اشک که نه اما من یه ریزه هول میشم چون معتقدم تازه قدم اول گذاشته شده واول استرس آدمه

ولی امیدوارم ۲۰۱۸ با خوندن سفرنامه شما اشکم سرازیر شه Wink

خودمو جای فرد برنده شده و میزارم و در شادیش شریک میشم Smile
تا خدا چی بخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، copol ، alirezanz ، shahryar_eng ، m_ganj ، foad61 ، taptan ، ostokhan
(2016-11-05 ساعت 23:49)dv2017 نوشته:  
(2016-11-05 ساعت 23:30)آخشام نوشته:  بالاخره یک روزی زندگی ام رو از این بطالت و تباهی خارج خواهم کرد. حالا اگه لاتاری باشه که سریعتر و بهتر میشه. اگه نشد فقط 2 سال دیگه مهمون این آب و خاک هستم

دوست عزیز برای شما هم در لاتاری امسال آرزوی خوش شانسی دارم.
توی شمارش معکوس قبلی هم گفته بودم. فارغ از سایر مسائل کلیشه ای که هیچ فرمول مشخصی نداره و برای هر فردی نسخه ی متفاوتی پیچیده میشه من آمریکا رو با ریحانا و هارلی دیویدسون میشناسم. اگه لاتاری برنده نشم در 2 یا سه سال آینده از طریق پذیرش تحصیلی و متعاقبا ازدواج حتما پامو به اون خاک لعنتی خواهم گذاشت
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، shahryar_eng ، m_ganj ، dv2017 ، jsmlz ، ostokhan
(2016-11-05 ساعت 01:17)LORDAmiroo نوشته:  سلام خوبید همگی؟
یه چند هفته من نبودم فهمیدم خیلی ناراحتین گفتم یه سری بزنم دیدم از تاپیک همسایه اومدین اینور Big Grin
ماهم دیگه ثبت نام کردیم.
امسال پسرمم ثبت نام کرد..
تازه سوم دبیرستانه دیپلمم نداره ولی چون یک سال بیمه براش رد کردم از طریق شرکتم و تا خرداد سال آینده 2 سالش کامل میشه گفتم یه امتحانیم اون بکنه...
این تاپیکم که خیلی نوستالژیکه Big GrinDD
امیدوارم امسال حداقل یه برنده داشته باشه دیگه :| Sad

سوسو من هنوز ثبت نام نکردم شانس من بیشتره Big Grin

امروز ثبت نام میکنم Cool

جدا اصن وقت نمیکنم، نمیدونم چطوریه که کاری نمیکنم اما وقت کم میارم قدرتی خدا خسته هم میشم :l
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: shahryar_eng ، jsmlz ، jalayevatan ، ostokhan
(2016-11-03 ساعت 11:49)dv2017 نوشته:  سلام به همه قديميا و جديدا
تاپيك باز شد
اميدوارم امسال براي هممون پر باشه از خبراي خوش و اين تاپيك هم مثل هر سال پر رونق باشه .
با شد كه از همين حالا اينجا جون بگيره و به قول @alirezanz@  عزيز رونقش به بعد از عيد موكول نشه  Wink

باشد که باشد Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: shahryar_eng ، m_ganj ، dv2017 ، jsmlz ، elahe mousavi ، ostokhan
(2016-11-06 ساعت 10:14)آخشام نوشته:  
(2016-11-05 ساعت 23:49)dv2017 نوشته:  

دوست عزیز برای شما هم در لاتاری امسال آرزوی خوش شانسی دارم.
توی شمارش معکوس قبلی هم گفته بودم. فارغ از سایر مسائل کلیشه ای که هیچ فرمول مشخصی نداره و برای هر فردی نسخه ی متفاوتی پیچیده میشه من آمریکا رو با ریحانا و هارلی دیویدسون میشناسم. اگه لاتاری برنده نشم در 2 یا سه سال آینده از طریق پذیرش تحصیلی و متعاقبا ازدواج حتما پامو به اون خاک لعنتی خواهم گذاشت

خاک لعنتیو خوب اومدی Wink لایک

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: shahryar_eng ، dv2017 ، jsmlz ، jalayevatan
های های
خوبین رفقا ؟
با اینکه مطمئنم کافی نت ها گند زدن به شانسمون
ولی آرزومیکنم که همه رفقای مهاجر سرایی قبول بشن

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، shahryar_eng ، m_ganj ، dv2017 ، jsmlz ، copol ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، elahe mousavi ، ostokhan
سلام بالاخره شمارش معکوسم 2018شروع شد یادش بخیر پارسال همین موقع سرباز بودم سرگرمی من خوندن صحبت های بچه ها بود.....ایشالله امسال تعداد زیادی از مهاجرسرایی ها قبول بشن یکیشم من[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، shahryar_eng ، dv2017 ، jsmlz ، copol ، jalayevatan ، elahe mousavi ، ostokhan
دوستان عزیز سلام،
انشالله که شانس قبولی گرین کارت بیاد در خونه همه رو بزنه و هرکسی که آرزوی دیدن آمریکا و کار و تحصیل در اون کشور رو داره نصیبش بشه،
آیا کسی میدونه شانس ایرانیان در قرعه کشی امسال چقدره؟
یعنی از ایران چند نفر رو قبول میکنند توسط قرعه کشی گرین کارت؟
ممنون اگر اطلاعاتی دارین حتی بصورت حدس و گمان هم در اختیار بذارین
پاسخ
تشکر کنندگان: m_ganj ، dv2017 ، jsmlz ، foad61 ، ostokhan
با سلام به امید برنده شدن همه دوستان
من که خیلی امیدوارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: m_ganj ، alirezanz ، dv2017 ، jsmlz ، foad61 ، elahe mousavi ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان