کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2016-12-05 ساعت 15:18)Reza2018 نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 14:14)sheghi نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 12:55)darabi نوشته:  شما هم اگر مثل ما سالیان سال شرکت می کردی و برنده نمی شدی - به خیلی چیزا شک میکردی دوست عزیز
شما هنوز تازه نفسی و البته امیدوارم که همه ما برنده بشیم - اما وقتی سالیان سال پشت درهای بسته بمونی برات خیلی مسائل مهم میشه

و نکته ی دیگه که اشاره کردید :
بلی من خیلی ساله ثبت نام کردم - اما مثل شما نمی تونم قطعی در مورد چک خوردن و نخوردن اظهار نظر کنم
طبق گزارش پاریز تراول - مراحل اداری یا AP برای کسی انجام نشده و این خیلی عالیه - در بحث AP پرکردن فرم DS-260 خیلی مهمه و ریزه کاری داره پس اینکه هیچ کدام از کیس ها AP نخوردن هم نشان دهنده حرفه ای بودن دوستان در پاریز تراول است

دوست عزیز مطلب بالا آخرین وضعیت کیس های طرف قرارداد با شرکت رو نشون میده و منظورشون اینه که تا پایان اون دوره هیچ کسی تو وضعیت AP باقی نموند و همه تعیین تکلیف شدن.
این آمار رو شرکت پاریز تو کانالش به مرور زمان به روز میکرد و هر وقت کیس جدیدی مصاحبه میرفت یا AP میخورد یا کلیر میشد اعداد آمار رو تغییر میداد . به صورت حدودی به عنوان یه عضو کانال و بر مبنای آمار منتشر شده تو کانال ت ل گ ر ا م میتونم بگم  تقریبا 65% درصد آماری که با این شرکت قرارداد داشتن شامل پروسه مراحل اداری شدن.

من یکی از مرید های شما هستم اطلاعات تون خیلی کامله ممنون راستی پارسال چند نفر ثبت نام کردن چنتا برنده شدن؟؟؟؟؟ما یه کافی نتی داریم کف 200 تارو پارسال ثبت نام کردم3 تاشون برنده شدن فقط یکیشون پیدا کردم تونستم بهش بگم برنده شده و نمیدونم حالا کجاست

من ی سر میرم خودمو میکشم میام[emoji1481]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، jsmlz
(2016-12-05 ساعت 15:15)LORDAmiroo نوشته:  آقا اگه مد شده بگین ما هم بریم دیگه پیدامون نشه؟ :| Big Grin

مگه نرفته بودی بترسی؟ [emoji23][emoji23]

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، LORDAmiroo ، jsmlz
(2016-12-05 ساعت 15:22)alirezanz نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 14:14)sheghi نوشته:  دوست عزیز مطلب بالا آخرین وضعیت کیس های طرف قرارداد با شرکت رو نشون میده و منظورشون اینه که تا پایان اون دوره هیچ کسی تو وضعیت AP باقی نموند و همه تعیین تکلیف شدن.
این آمار رو شرکت پاریز تو کانالش به مرور زمان به روز میکرد و هر وقت کیس جدیدی مصاحبه میرفت یا AP میخورد یا کلیر میشد اعداد آمار رو تغییر میداد . به صورت حدودی به عنوان یه عضو کانال و بر مبنای آمار منتشر شده تو کانال ت ل گ ر ا م میتونم بگم  تقریبا 65% درصد آماری که با این شرکت قرارداد داشتن شامل پروسه مراحل اداری شدن.

من یکی از مرید های شما هستم اطلاعات تون خیلی کامله ممنون راستی پارسال چند نفر ثبت نام کردن چنتا برنده شدن؟؟؟؟؟ما یه کافی نتی داریم فکر کنم 200 تارو پارسال ثبت نام کردم3 تاشون برنده شدن فقط یکیشون پیدا کردم تونستم بهش بگم برنده شده و نمیدونم حالا کجاست

من ی سر میرم خودمو میکشم میام[emoji1481]

چرا؟؟؟؟ Cool
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-12-05 ساعت 15:15)LORDAmiroo نوشته:  آقا اگه مد شده بگین ما هم بریم دیگه پیدامون نشه؟ :| Big Grin

مد بود برای اینکه خز نشه صلوات Rolleyes Shy
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، LORDAmiroo ، sheghi ، jsmlz
(2016-12-05 ساعت 12:55)darabi نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 12:43)Farzad Immigrant نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 11:50)darabi نوشته:  آمار نهایی و برگ زرینی در افتخارات شرکت پاریزتراول برای برندگان ٢٠١٦ طرف قرارداد با شرکت به 

۱- سفارت آمريكا در آنكارا :
تعداد كيس : 32 كيس
تعداد نفرات : 87 نفر
ويزا : 84 نفر
مراحل ادارى : 0 نفر
ريجكت : 1 کیس ۳ نفره (بدلیل عدم داشتن مدرک تحصیلی دیپلم "خوب یک دقیقه می پریدی سرکوچه می گرفتی دیگه بابا" برای برنده اصلی و اطلاع ندادن به شرکت در هنگام عقد قرارداد)

۲- سفارت آمريكا در ايروان :
تعداد كيس : 14 كيس
تعداد نفرات : 53 نفر
ويزا: 53 نفر
مراحل ادارى : 0 نفر

۳- سفارت آمريكا در ابوظبى :
تعداد كيس :  85 كيس
تعداد نفرات : 184 نفر
ويزا : 184 نفر 
مراحل اداري : 0 نفر

اعتماد شما سرمایه ماست.

لینک مرجع : https://telegram.me/ParizTravel/1165

اینطور که من متوجه شدم - هر کیسی که پاریز تراول کاراشو کرده AP نخورده - خیلی عالیه آفرین
داداش تو که میگی چند سال داری ثبت نام میکنی دیگه چرا؟؟!!! چک خوردن ربطی نداره که تو کاراتو خودت پیش برده باشی یه با یه شرکت. درسته بدلیل نقص مدارک ممکنه آپ بخوری ولی اکثر اوقات کسانی که سربازی رفته اند و مدرک تحصیلی بالایی دارند این پروسه بهشون میخوره. در این زمینه یه شرکت مهااجرتی چه کمکی میتونه بکنه. در کل 80 درصد آقای.ن چک میخورن.
آدم بعضی وقتها چیزایی میشنوه. مثل اون دوستمون که میگه آدرست رو میای گوگل میکنن ببینن این آدرس واقعیه یا نه. آخه اونا به چه کارشون میاد ببینن واقعی هست یا نه. چیزی که از قدیم بوده زمانی که نامه قبولی به آدرس سکونت میومده. ظاهرا یه سری از شما ها سریالهایی مثل نیکیتا و 24 رو زیاد دیدید که چنین فکرهایی به سرتون میزنه

شما هم اگر مثل ما سالیان سال شرکت می کردی و برنده نمی شدی - به خیلی چیزا شک میکردی دوست عزیز
شما هنوز تازه نفسی و البته امیدوارم که همه ما برنده بشیم - اما وقتی سالیان سال پشت درهای بسته بمونی برات خیلی مسائل مهم میشه

بلی من خیلی ساله ثبت نام کردم - اما مثل شما نمی تونم قطعی در مورد چک خوردن و نخوردن اظهار نظر کنم
طبق گزارش پاریز تراول - مراحل اداری یا AP برای کسی انجام نشده و این خیلی عالیه - در بحث AP پرکردن فرم DS-260 خیلی مهمه و ریزه کاری داره پس اینکه هیچ کدام از کیس ها AP نخوردن هم نشان دهنده حرفه ای بودن دوستان در پاریز تراول است

دارابی جان . من سال ششم هست که شرکت میکنم. تازه نفسم نیستم. بهتر میدونم اوضاع از چه قرار هستش و دیگه اون جوگیر شدن های سال اول رو ندارم. به هر حال نظر شما محترم ولی منم نظراتم رو گفتم. در ضمن نام کاربری سال 2012 سابق من بدلایلی دچار محرومیت دایمی شد و این اکانت جدید من هستش. علی ایحال هر کسی که چند سال ثبت نام کرده با پروسه آپ کاملا آشناست
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، LORDAmiroo ، darabi ، copol ، jsmlz
(2016-12-05 ساعت 15:46)Farzad Immigrant نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 12:43)Farzad Immigrant نوشته:  داداش تو که میگی چند سال داری ثبت نام میکنی دیگه چرا؟؟!!! چک خوردن ربطی نداره که تو کاراتو خودت پیش برده باشی یه با یه شرکت. درسته بدلیل نقص مدارک ممکنه آپ بخوری ولی اکثر اوقات کسانی که سربازی رفته اند و مدرک تحصیلی بالایی دارند این پروسه بهشون میخوره. در این زمینه یه شرکت مهااجرتی چه کمکی میتونه بکنه. در کل 80 درصد آقای.ن چک میخورن.
آدم بعضی وقتها چیزایی میشنوه. مثل اون دوستمون که میگه آدرست رو میای گوگل میکنن ببینن این آدرس واقعیه یا نه. آخه اونا به چه کارشون میاد ببینن واقعی هست یا نه. چیزی که از قدیم بوده زمانی که نامه قبولی به آدرس سکونت میومده. ظاهرا یه سری از شما ها سریالهایی مثل نیکیتا و 24 رو زیاد دیدید که چنین فکرهایی به سرتون میزنه

شما هم اگر مثل ما سالیان سال شرکت می کردی و برنده نمی شدی - به خیلی چیزا شک میکردی دوست عزیز

دارابی جان . من سال ششم هست که شرکت میکنم. تازه نفسم نیستم. بهتر میدونم اوضاع از چه قرار هستش و دیگه اون جوگیر شدن های سال اول رو ندارم. به هر حال نظر شما محترم ولی منم نظراتم رو گفتم. در ضمن نام کاربری سال 2012 سابق من بدلایلی دچار محرومیت دایمی شد و این اکانت جدید من هستش. علی ایحال هر کسی که چند سال ثبت نام کرده با پروسه آپ کاملا آشناست

استخوان پارسال که نبودی همش صدات میکردیم[emoji16]
امسالم خیلی بی حوصله ای[emoji29]
یادش بخیر اون سالا

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، LORDAmiroo ، hosseinix ، jsmlz
(2016-12-05 ساعت 15:46)Farzad Immigrant نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 12:43)Farzad Immigrant نوشته:  داداش تو که میگی چند سال داری ثبت نام میکنی دیگه چرا؟؟!!! چک خوردن ربطی نداره که تو کاراتو خودت پیش برده باشی یه با یه شرکت. درسته بدلیل نقص مدارک ممکنه آپ بخوری ولی اکثر اوقات کسانی که سربازی رفته اند و مدرک تحصیلی بالایی دارند این پروسه بهشون میخوره. در این زمینه یه شرکت مهااجرتی چه کمکی میتونه بکنه. در کل 80 درصد آقای.ن چک میخورن.

محرومیت پارسال رو من یادمه
دقیقا یه روز بعد از محرومیت من بود که شما رو هم محروم کردن
نمیدونم کی بود ...هر کی حرف میزد محرومش می کرد
فکر کنم از فک و فامیلهای " کیم اون " یا "فیدل" بود Cool
الانم بعد از اون محرومیت سنگین متحول شدم و راه راست به سمت من کج شده!
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jsmlz
عگه متالب من عاموذنده بوده براطون رطبه بدید .ty Big Grin
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، LORDAmiroo ، sheghi ، alirezanz ، jsmlz
(2016-12-05 ساعت 19:12)Am0.s0h3il نوشته:  عگه متالب من عاموذنده بوده براطون رطبه بدید .ty Big Grin

راصت میگه
به من رطبه بدین اگر اموذنده بوده

هم اکنون نیاظمند یاری صبظطان هصتیم
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، mehre cyrus ، alirezanz ، jsmlz
به منم رتبه بدین حالا که به همه دادید
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، alirezanz ، jsmlz
(2016-12-05 ساعت 14:14)sheghi نوشته:  
من یکی از مرید های شما هستم اطلاعات تون خیلی کامله ممنون راستی پارسال چند نفر ثبت نام کردن چنتا برنده شدن؟؟؟؟؟ما یه کافی نتی داریم کف 200 تارو پارسال ثبت نام کردم3 تاشون برنده شدن فقط یکیشون پیدا کردم تونستم بهش بگم برنده شده و نمیدونم حالا کجاست

دوست عزیز همه بچه هایی که تو این تاپیک هستن طبیعتا اطلاعات، تجربیات و برداشت های متفاوت خودشون از زندگی و پروسه لاتاری رو دارن و اگه لازم باشه همدیگه رو اصلاح یا تکمیل میکنن ولی همه یه درد مشترکی دارن که وقتی رو که میشه تو خیلی از راههای مجازی و واقعی پر کرد رو میزارن و میان اینجا.
من کاربر فعالی نیستم ولی از وقتی که تلنگری باعث شد که نسبت به مهاجرت جدی فکر کنم یکی از کارای هر روزم خوندن نظرات دوستان مجازیمه و واقعا لذت میبرم، و برنده شدن هر کدوم از این بچه ها هم آرزومه .
شاید بعضیا بعضی وقتا اومدن یه سرکی کشیدن و رفتن ولی خیلی از دوستامون
@LORDAmiroo@
@alirezanz@
@someonelikeyou@
@redbull@
@dv2017@
@نسل سوخته@
و بقیه هستن که باعث میشن حس کنم تو این بازار وا نفسا هستن هنوز کسایی که نزدیک به من فکر میکنن، آرزو دارن، انتظار میکشن، تلاش میکنن و ... و واقعا این حالمو خوب میکنه.
از دوستیهامون لذت ببریم و قدرش رو بدونیم. آرزو دارم امسال همون برنده خوش شانسی باشی که فکرش رو میکنی .
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، darabi ، LORDAmiroo ، نسل سوخته ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-12-05 ساعت 01:08)Reza2018 نوشته:  راستی امسال خیلی شرایط ثبت نام سخت گیرانه تر بود عکس پارسال استفاده کنی حذف من چنتا دوستام از عکس پارسال استفاده کردن عکس با عینک حذف راستی اون ادرسیم که نوشتید موقعتو ثبت نام تو گوگل مپ بزنید  اگه پیدا کرد شانس قبولیتون زیاده اگه پیدا نکرد نیست اینا چک چک میکندد ادرس واقعی باشه مطمعن باشید بجزع اطلاعاتی که تو فورم ثبت نام مینویسید چیز دیگه ای ازتون نمیدون یکی از اشنا  ها ما لاتاری قبول شد یگان ویژه بود این مدونست  apمیخوره رفت تو شرکت دایش بیمه گرفت اونجا مدرک جعلی ساخت رفت سفارت  ویزا یک ضرب گرفت اصلا این هنره که فرمDs260چجوری پر کنی که زیاد بهت گیر ندن

این صحت داره که استفاده از عکس پارسال مساوی با حذفه؟ از کجا شنیدید؟
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz
سلام دوست عزیز ، در دستورالعمل ثبت نامی که به طور رسمی توسط سایت مهاجرت ارائه شده بود به صراحت نوشته بود که عکس نبایستی قدیمی باشه و استفاده از عکسی که در سال قبل استفاده شده باعث عدم صلاحت خواهد شد. اینم عکسش در پیوست

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sheghi ، alirezanz ، jsmlz
(2016-12-06 ساعت 10:37)vidatanha نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 01:08)Reza2018 نوشته:  راستی امسال خیلی شرایط ثبت نام سخت گیرانه تر بود عکس پارسال استفاده کنی حذف من چنتا دوستام از عکس پارسال استفاده کردن عکس با عینک حذف راستی اون ادرسیم که نوشتید موقعتو ثبت نام تو گوگل مپ بزنید  اگه پیدا کرد شانس قبولیتون زیاده اگه پیدا نکرد نیست اینا چک چک میکندد ادرس واقعی باشه مطمعن باشید بجزع اطلاعاتی که تو فورم ثبت نام مینویسید چیز دیگه ای ازتون نمیدون یکی از اشنا  ها ما لاتاری قبول شد یگان ویژه بود این مدونست  apمیخوره رفت تو شرکت دایش بیمه گرفت اونجا مدرک جعلی ساخت رفت سفارت  ویزا یک ضرب گرفت اصلا این هنره که فرمDs260چجوری پر کنی که زیاد بهت گیر ندن

این صحت داره که استفاده از عکس پارسال مساوی با حذفه؟ از کجا شنیدید؟

بلی خبرش داخل کانال تلگرام مهاجر سرا است
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
بچه ها زنده این؟
نکنه همه ویزا گرفتین رفتین؟

ساعت هاست اینجا سوت و کوره
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، LORDAmiroo ، alirezanz ، mehre cyrus ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان