کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-09-19 ساعت 07:31)dv2017 نوشته:  @shahin61@
سلام
معلومه خیلی برای آستین دلتنگ شدید  Wink
سلام دوست گرام...دقیقآ همینطوره..ولی از کجا فهمیدید ؟ فقط حدس ؟ یا یه جایی سوتی دادم !؟
مشگل اینه که کارا اینجا خوب پیش نمیره که دیگه رخت برکنیمو راهی دیار شویم !
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، farrokh33
(2017-09-19 ساعت 10:51)shahin61 نوشته:  
(2017-09-19 ساعت 07:31)dv2017 نوشته:  @shahin61@
سلام
معلومه خیلی برای آستین دلتنگ شدید  Wink
سلام دوست گرام...دقیقآ همینطوره..ولی از کجا فهمیدید ؟ فقط حدس ؟ یا یه جایی سوتی دادم !؟
مشگل اینه که کارا اینجا خوب پیش نمیره که دیگه رخت برکنیمو راهی دیار شویم !
امضا Smile
منو یاد رکابی بسکتبال میندازه
امیدوارم هرجا هستید موفق باشید و کارها وفق مراد پیش بره
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، farrokh33
با سلام
دوستان کسی خبر داره که امسال ثبت نام لاتاری انجام میشه یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، farrokh33
(2017-09-19 ساعت 14:48)meysam_nr نوشته:  با سلام

سلام ، بله میشه

(2017-09-14 ساعت 21:44)m64kh نوشته:  سلام
یک سال دیگه گذشت و ثبت نام دوباره شروع شد.
دستورالعمل ثبت نام ویزای گوناگونی سال 2019:
https://travel.state.gov/content/dam/vis...AQs%20.pdf
باشد که رستگار شوید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، ostokhan ، storagemeter ، farrokh33 ، jalayevatan
دوستان من دیروز رفتم عکاسی و عکسمو گرفتم ، اول به یه آتلیه مراجعه کردم که میگفت ابعاد عکس برای لاتاری 5*5 هستش و من همش میگفتم که 6*6 ـه ، آخرش رفتم یه جای دیگه که طرف میشناختم و کلا از بچگی همیشه اونجا میرفتم ، دیگه حالا اگه مشکلی هم باشه چون آشنایی داریم راحت میتونیم برطرفش کنیم ، ولی اول که تصمیم گرفتم برم آتلیه واسه این بود که گفتم اونجا حرفه ای هستن و بهتر بلدن ولی دیدم اصن تو باغ که نیستن هیچ تازه ابعاد رو هم اشتباه میگفتن و شخص بدبخت بیچاره رو هم اتوماتیک از قرعه کشی حذف میکردن ، واقعا چقدر ساده تاثیر میذارن تو سرنوشت یه نفر ... من نمیدونم چرا کسی تو ایران اصلا و تحت هیچ شرایطی حاضر نیست بگه :
*** بلد نیستم / نمی دونم ***

چرا ؟ نه واقعا چرا کسی نمیگه ؟
ولی حالا یه نکته ای که وجود داره اینه که توی عکس ، به دلیل این که موهام یکم بلنده ، نیمه ی بالای گوشهام پشت موهام مخفی شد ، توی شرایط ثبت نام لاتاری برای عکس گفته شده باید 2 گوش معلوم باشند ، الان که من مقداری از گوشهام پشت موهام پنهان شده مشکلی پیش میاد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، dv2017 ، shahin61 ، nargol1990 ، jalayevatan
(2017-09-19 ساعت 15:48)dv2017 نوشته:  
(2017-09-19 ساعت 14:48)meysam_nr نوشته:  با سلام

سلام ، بله میشه

(2017-09-14 ساعت 21:44)m64kh نوشته:  سلام
یک سال دیگه گذشت و ثبت نام دوباره شروع شد.
دستورالعمل ثبت نام ویزای گوناگونی سال 2019:
https://travel.state.gov/content/dam/vis...AQs%20.pdf
باشد که رستگار شوید

خیلی هم خوب
من که امسال حتما برنده میشم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، farrokh33 ، shahin61 ، jalayevatan
دوستان میشه لطفا تاریخ آغاز و پایان ثبت نام لاتاری 2019 را اعلام کنید. سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ostokhan
(2017-09-20 ساعت 08:48)Azarakhsh43 نوشته:  دوستان میشه لطفا تاریخ آغاز و پایان ثبت نام لاتاری 2019 را اعلام کنید. سپاسگزارم

با سلام
12 مهر تا 16 آبان
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farrokh33 ، shahin61 ، jalayevatan ، ostokhan ، nargol1990 ، Azarakhsh43
ادیتور داره یه کارهایی میکنه فکر کنم تالار 2019 رو باز کنن . یواش یواش باید کوچ کنیم اونور Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، American Darlin ، shahin61 ، jalayevatan ، ostokhan ، gozargah ، nargol1990
(2017-09-20 ساعت 11:29)dv2017 نوشته:  ادیتور داره یه کارهایی میکنه فکر کنم تالار 2019 رو باز کنن . یواش یواش باید کوچ کنیم اونور Cool

ما هم که خانه بدوش.

هر سال از این تالار به اون تالار.

البته امسال من شرکت نمیکنم ولی سعی بر حضور دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، American Darlin ، farrokh33 ، nargol1990 ، jalayevatan
(2017-09-20 ساعت 14:48)ostokhan نوشته:  
(2017-09-20 ساعت 11:29)dv2017 نوشته:  ادیتور داره یه کارهایی میکنه فکر کنم تالار 2019 رو باز کنن . یواش یواش باید کوچ کنیم اونور Cool
ما هم که خانه بدوش.
سعیتو عملی کن دوست عزیز
شرکت کن ، شرایط اگه عوض شه پشیمون میشی
اگرم شرایط عوض نشد که چیزی از دست ندادید
البته باید طوری باشه که آدم از کارهای دیگش نیوفته و تمرکزش از روشهای دیگه پرت نشه
راستی جمله آخر منو یاد صحبتهای سیاستمدارا میندازه . جالب بود Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61 ، American Darlin ، farrokh33 ، nargol1990 ، jalayevatan
(2017-09-20 ساعت 15:25)dv2017 نوشته:  
(2017-09-20 ساعت 14:48)ostokhan نوشته:  
ما هم که خانه بدوش.
سعیتو عملی کن دوست عزیز
شرکت کن ، شرایط اگه عوض شه پشیمون میشی
اگرم شرایط عوض نشد که چیزی از دست ندادید
البته باید طوری باشه که آدم از کارهای دیگش نیوفته و تمرکزش از روشهای دیگه پرت نشه
راستی جمله آخر منو یاد صحبتهای سیاستمدارا میندازه . جالب بود Cool

خداییش خودمم خیلی حال کردم با اون جمله آخر. ما که مسئول ؟؟ و 30 یاستمدار؟؟ نمیشیم حداقل یه با تجربه کردیم لحن کلامشون رو. Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، American Darlin ، dv2017 ، farrokh33 ، nargol1990 ، jalayevatan
فرزاد استخوان عزیز بنظر منم شرکت کن ، چیزی رو از دست نمیدی که ، خودت که واقفی کسایی که بعدا نتایجو چک نمیکنن هم شرکت میکنن !!
شرکت کن ، شاید دفعات قبلی امتحان بوده و این بار قراره به هدفت برسی این آخر کاری ایمانتو از دست نده
البته ممکنم هست بعد از این همه قبول نشدن امسال بالاخره قبول بشی ولی همزمان از اون طرف تصمیم بگیرن برندگان ایرانی رو کلا راه ندن ! ضد حال میشه انصافا ضد حال میشه Smile

بعضی از دوستان در انتظار برنده شدن در لاتاری

[عکس: photo_2017_08_28_10_51_255.jpg]

فرزاد جان ناراحت نشی ولی میگم این نام کاربری استخوان رو از کجا آوردی ؟ خیلی جالبه Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61 ، dv2017 ، farrokh33 ، nargol1990 ، jalayevatan
نامه قبولی فِیک برامون نیومده بود که اونم اومد!
چه ایمیلی هم برای خودش درست کرده!

kccdl.gov@representative.com
خ خ خ خ خ خ

420$ هم میخواد
آخی! معلومه خرج زندگیش هم خیعلی زیاده
ولی خوب در نوع خودش روحیه بخش بود
بریم کمی بترسیم !
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33 ، American Darlin ، jalayevatan ، shahin61
(2017-09-20 ساعت 17:15)American Darlin نوشته:  فرزاد استخوان عزیز بنظر منم شرکت کن ، چیزی رو از دست نمیدی که ، خودت که واقفی کسایی که بعدا نتایجو چک نمیکنن هم شرکت میکنن !!
شرکت کن ، شاید دفعات قبلی امتحان بوده و این بار قراره به هدفت برسی این آخر کاری ایمانتو از دست نده
البته ممکنم هست بعد از این همه قبول نشدن امسال بالاخره قبول بشی ولی همزمان از اون طرف تصمیم بگیرن برندگان ایرانی رو کلا راه ندن ! ضد حال میشه انصافا ضد حال میشه  Smile

بعضی از دوستان در انتظار برنده شدن در لاتاری

فرزاد جان ناراحت نشی ولی میگم این نام کاربری استخوان رو از کجا آوردی ؟ خیلی جالبه  Big Grin

نه داداش ناراحتی چی دیگه. راستش سوال زیر تصویر رو الان دیدم و دفعه قبلی ندیدمش Big Grin Big Grin

راستیتش یه دوره ای تو هر سایت و فرومی با نام استخوان عضو میشدم. تو اینجا هم ثبت نام کردم و حقیقتش فکر نمیکردم پایه ثابت اینجا بشم و از طرفی هم امکان تغییر نام کاربری نیست. به هر حال باید کنار بیاید چاره ای نیست Big Grin Big Grin تنها جایی که تو فروم ها با اسم خودم هست اپلای ابراد و آکادمیا کافه هستش.
I have lost my faith in lottery
مشکل اینه ثبت نام کنم دیگه آروم و قرار ندارم تا روز نتایج. هر چند نباید اینجور باشه ولی کنترلی رو خودم ندارم. حالا باز ببینیم چی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، American Darlin ، nargol1990 ، jalayevatan ، dv2017 ، shahin61

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان