کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
@Reza2018@

کانتر شمارش معکوس درست شد ممنون از Reza2018
انشالله امسال بشه که بشه
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: Phoenix7 ، copol ، Reza2018 ، shanks ، jsmlz
مي شود .............. بايد بشود ................ و مي شود .............
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، dv2017 ، copol ، armin1006 ، jsmlz
(2016-12-11 ساعت 10:43)darabi نوشته:  @Reza2018@

کانتر شمارش معکوس درست شد ممنون از Reza2018
انشالله امسال بشه که بشه
باتشكر از شما و آقارضا
اميدوارم بشه Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، copol ، alirezanz ، jsmlz
(2016-12-09 ساعت 13:21)Farzad Immigrant نوشته:  
(2016-12-09 ساعت 02:57)khatarnak نوشته:  دوستان که در جریان هستند  ریال  حذف  شد و جاشو داد به تومان

و این امر هم باعث گرونی  دلار  شد  . و تحریمها  هم باعث این امر شد

برای تمکن  مالی  اگر دوستان بالای  30 میلیون  داشته باشند  اونم با توجه به شهر و ایالتی  که قصد  ورود دارند  خیالشون راحت باشه  به خصوص اگر دلار  بشه 4000 تومن

ولی اونایی  که کمتر از  30 تومن دارندحد اقل  یا کم کم  بین  20 تا 30  تومن دارند  از قبل  حد اقل 5 ماه قبلش  وام  بگیرند با گردش حساب 3 ماه  

فکر کنم  راحت تر بشه  ویزا گرفت  فوقش بعد ویزا  وام را  به بانک بس بدیم  .  البته  من قبلا هم از  مهاجر  سرا  پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد  شرایط  وام آمریکا  

چگونه هست  و من تازه وارد  مبلغ بالا بخوام شرایطش به چه صورت هست  البته  در ایران بر اساس گردش مالی و موجودی  وام میدن در آمریکا هم همینطور هست  یا خیر؟؟؟
متاسفانه مهاجرین در بدو کار خیلی سخت براشون بخوان وام بگیرن. چون نزد بانک بایئ مشتری کردیت داشته باشه و اونم بدست نمیاد با گردش حساب و خوش حسابی. حتی در اجاره خونه و خرید قسطی ماشین هم دجار مشکل میشن و یکی باید براشون کردیت بزاره و ی پول اجاره چند ماه رو جلوتر بده اونم بالاتر از میزان معمولش. خلاصه اول کاری دهنمون صافه
OSTOKHAN

مرسی دوست عزیز و گلم انشالاه همه صاحب کریدیت و گرین کارت بشن

از بابت راهنمایی شما ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2016-12-11 ساعت 22:47)khatarnak نوشته:  
(2016-12-09 ساعت 13:21)Farzad Immigrant نوشته:  
(2016-12-09 ساعت 02:57)khatarnak نوشته:  دوستان که در جریان هستند  ریال  حذف  شد و جاشو داد به تومان

و این امر هم باعث گرونی  دلار  شد  . و تحریمها  هم باعث این امر شد

برای تمکن  مالی  اگر دوستان بالای  30 میلیون  داشته باشند  اونم با توجه به شهر و ایالتی  که قصد  ورود دارند  خیالشون راحت باشه  به خصوص اگر دلار  بشه 4000 تومن

ولی اونایی  که کمتر از  30 تومن دارندحد اقل  یا کم کم  بین  20 تا 30  تومن دارند  از قبل  حد اقل 5 ماه قبلش  وام  بگیرند با گردش حساب 3 ماه  

فکر کنم  راحت تر بشه  ویزا گرفت  فوقش بعد ویزا  وام را  به بانک بس بدیم  .  البته  من قبلا هم از  مهاجر  سرا  پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد  شرایط  وام آمریکا  

چگونه هست  و من تازه وارد  مبلغ بالا بخوام شرایطش به چه صورت هست  البته  در ایران بر اساس گردش مالی و موجودی  وام میدن در آمریکا هم همینطور هست  یا خیر؟؟؟
متاسفانه مهاجرین در بدو کار خیلی سخت براشون بخوان وام بگیرن. چون نزد بانک بایئ مشتری کردیت داشته باشه و اونم بدست نمیاد با گردش حساب و خوش حسابی. حتی در اجاره خونه و خرید قسطی ماشین هم دجار مشکل میشن و یکی باید براشون کردیت بزاره و ی پول اجاره چند ماه رو جلوتر بده اونم بالاتر از میزان معمولش. خلاصه اول کاری دهنمون صافه
OSTOKHAN

مرسی دوست عزیز و گلم  انشالاه همه صاحب کریدیت و  گرین کارت  بشن  

از بابت راهنمایی شما ممنونم
درود به شما
جسارتا شما امریکا هستید؟گرین کارت دارید؟
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz
@alirezanz@ داداش حتما یادم بنداز سر پست ۱۰۰ یه حقیقت مهمو بگم
Just Seattle/Washington
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، alirezanz ، jsmlz
141 روز و ۲۰ ساعتو و ۳۰ دقیقه و۲ ثانیه تا اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۸ Smile
mAn GhAboL MisHaM
Just Seattle/Washington
...Happiness Is Coming
پاسخ
(2016-12-11 ساعت 23:00)Am0.s0h3il نوشته:  141 روز و ۲۰ ساعتو و ۳۰ دقیقه و۲ ثانیه تا اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۸ Smile
mAn GhAboL MisHaM

منم مطمئنم قبول میشم
تاپیک شمارش معکوس چه برنده ای داره امسال Cool
پاسخ
(2016-12-11 ساعت 23:29)darabi نوشته:  
(2016-12-11 ساعت 23:00)Am0.s0h3il نوشته:  141 روز و ۲۰ ساعتو و ۳۰ دقیقه و۲ ثانیه تا اعلام نتایج لاتاری ۲۰۱۸ Smile
mAn GhAboL MisHaM

منم مطمئنم قبول میشم
تاپیک شمارش معکوس چه برنده ای داره امسال  Cool

طلسم قراره بشکنه 2018 با همه سالا فرق داره خیلی بهتره Cool
Just Seattle/Washington
...Happiness Is Coming
پاسخ
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از بوئینگ، شرکت آمریکایی بوئینگ در اطلاعیه‌ای که ساعاتی پیش بر روی سایت این شرکت قرارگرفت با اشاره به انعقاد قرارداد فروش ۸۰ هواپیما به ایران اعلام کرد "این قرارداد استمرار ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در صنعت هوافضای آمریکا را تضمین می‌کند".

در بیانیه بوئینگ تصریح شده است "در 51 ایالت از آمریکا 13 هزار و 600 تأمین کننده و عرضه کننده قطعات شرکت هواپیماسازی بوئینگ فعال است که پیش بینی می شود در پی آغاز عملیات اجرایی قرارداد با ایران در این زنجیره تأمین حفظ بالغ بر 1,5 میلیون فرصت شغلی تضمین خواهدشد".

بر اساس این قرارداد که امروز در تهران امضا شد 50 فروند هواپیمای 737 ماکس 8 اس ، 15 هواپیمای 777-300 ای ار اس و 15 فروند بوئینگ 777-9 اس به ایران تحویل خواهد شد.

این قرارداد بر اساس مجوز دولت آمریکا که در سپتامبر برای بوئینگ صادر شده و بر پایه شرایط مندرج در این مجوز منعقد شده است.

بوئینگ همچنین در این بیانیه نوشته است "قرارداد با ایران از استمرار 100 هزار فرصت شغلی در صنعت هوافضای آمریکا را تضمین خواهدکرد".

بر اساس این بیانیه قرار است نخستین هواپیماهای تولید بوئینگ در سال 2018 تحویل ایران شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sheghi ، LORDAmiroo ، armin1006 ، jsmlz
(2016-12-02 ساعت 20:53)Phoenix7 نوشته:  اگه احیانا قبول  نشدید میشه از راههای بسیار کم هزینه و مطمئنی که کمتر کسی از اونها استفاده کرده , استفاده کرد
فقط کمی فکر و هوشمندی می خواد
راه هایی سریع و کم هزینه ولی بسیار مطمئن و قانونی
سلام وقت بهیر،لطفا اگر راهکارهای خوبی دارید برای من هم پ.ه کنید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، jsmlz
این راکارها چی هست؟
پاسخ
(2016-12-12 ساعت 03:09)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 20:53)Phoenix7 نوشته:  اگه احیانا قبول  نشدید میشه از راههای بسیار کم هزینه و مطمئنی که کمتر کسی از اونها استفاده کرده , استفاده کرد
فقط کمی فکر و هوشمندی می خواد
راه هایی سریع و کم هزینه ولی بسیار مطمئن و قانونی
سلام وقت بهیر،لطفا اگر راهکارهای خوبی دارید برای من هم پ.ه کنید
ممنون

خب دوست عزیز، ممکنه چند تا از این راههای سریع و کم هزینه رو توضیح بدید؟ ما که الان مدتهاست پیگیر هستیم و به این نتیجه رسیدیم که هیچکدوم از اون راهها اونقدر ها هم که این وکلای مهاجرت میگن ساده و قابل اطمینان نیست.
پاسخ
داداش با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه.
اگه بقول خودت راه مطمئن و کم هزینه سراغ داری بگو همه مستفیض شیم
.here you go
خواهشا تو لفافه حرف نزن
پاسخ
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، Reza2018 ، LORDAmiroo ، alirezanz ، dv2017 ، jsmlz
(2016-12-12 ساعت 14:09)Farzad Immigrant نوشته:  داداش با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه.
اگه بقول خودت راه مطمئن و کم هزینه سراغ داری بگو همه مستفیض شیم
.here you go
خواهشا تو لفافه حرف نزن

یه بار توضیح دادن دیگه
باید دریا زده نشین - پیاده روی کنین - شنا بلد باشین ووووو

داستانش مال خیلی وقته پیشه ... Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، Phoenix7 ، LORDAmiroo ، alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان