کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
منم علیرغم اینکه قصد ثبت نام رو نداشتم ولی دیروز ثبت نام کردم.
در یه کانال دیدم یه هفته مونده به آخر ثبت نام. برای همین یه عکسی با گوشی گرفتم و اسم نوشتم.
در کل همیشه هفته اول ثبت نام میکردم ولی امسال از سر بی ذوقی هفته آخر.
هر چی هست خیر باشه برای تک تک بچه ها
داریم میایم عموترامپ!!!!! راهمون رو نبند حاجی دونالد
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، shahin61 ، dv2017 ، milade ، copol ، nargol1990 ، jalayevatan ، alirezanz
(2017-11-14 ساعت 16:11)nargol1990 نوشته:  با بی ذوقیٍ تمام ثبت نام کردم!

دوستان نمیشه درخواست کنیم یه تاپیک جدید باز شه؟چرا هنوز اینجاییم؟یاد پارسال میندازه منو!

در کل مشکل اصلی اینه که نمیدونی از کی باید درخواست فروم جدید بکنی؟؟؟؟
این تلگرام از وقتی آمد اینجا رو از رونق انداخت، هر چند که مسایل اخیر هم مزید بر علت شده.
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، shahin61 ، dv2017 ، milade ، nargol1990 ، jalayevatan ، alirezanz
(2017-11-14 ساعت 22:50)ostokhan نوشته:  منم علیرغم اینکه قصد ثبت نام رو نداشتم ولی دیروز ثبت نام کردم.
در یه کانال دیدم یه هفته مونده به آخر ثبت نام. برای همین یه عکسی با گوشی گرفتم و اسم نوشتم.

به نظرم این اتفاق خوبی هست که خیلی ها ذوق و شوقشون رو از دست دادند:
1. اونهایی که فکر میکردند مهاجرت به راحتی یک فرم هست با چند سال انتخاب نشدن متوجه مساله شدند و ادامه نمیدهند.
2. باطل شدن و بسته شدن سایت لاتاری برای دو سه هفته تعداد بالایی از ثبت نامهایی که مثل قدیم ما روز اولی بودند و یا با کافی نت ثبت نام میکردند رو گرفت و از بین برد.
3. وضعیت فعلی کشور و اتفاقات هر روزه اون و وضعیت مهاجرتی و ضد ایرانی ای که ترامپ در پیش گرفته خیلی ها رو بی خبر/منصرف کرده.

مجموع این علل و علل دیگه باعث میشه امسال حجم ثبت نام کمتر و منطقی تر بشه. این به این معنی نیست که شانس بسیار زیاد شده، بلکه تعداد ثبت نام های بدون هدف کمتر شده و میشه امیدوار بود کسانی اسمشون در بیاد که برنامه داشتند ...

امیدوارم شاهد خبرهای خوبی در اینده باشیم، اما مثل همیشه من فکر میکنم نباید حتی امیدوار بود!
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، nargol1990 ، jalayevatan ، alirezanz
سلام یه سوال دارم که البته جاش اینجا نیست اما میگم .
الان کسی اگه ویزا توریستی تو پاسش باشه توفرودگاه ممکنه برش گردونند ؟؟؟
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2017-11-15 ساعت 14:07)payamshad نوشته:  سلام یه سوال دارم که البته جاش اینجا نیست اما میگم .

اگه منظورتون بخاطر برگشت قانون بونافاید هست، خیر.
این قانون هنوز به سفارتها ابلاغ نشده و گذشته از اون شامل افرادی که ویزا گرفتن نمیشه.
شماره کیس:2018AS000059XX
تاریخ ارسال فرم اولیه : 31 MAY 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، payamshad ، jalayevatan
(2017-11-15 ساعت 14:07)payamshad نوشته:  سلام یه سوال دارم که البته جاش اینجا نیست اما میگم .
کلا هیچکدوم از ایم قانون ها شامل اونایی که ویزای معتبر تو پاس شون دارن نمیشد
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، payamshad ، jalayevatan ، alirezanz
(2017-11-14 ساعت 22:50)ostokhan نوشته:  منم علیرغم اینکه قصد ثبت نام رو نداشتم ولی دیروز ثبت نام کردم.

منم با گوشی عکس گرفتم Big Grin پارسال با دوربین !!!

ترامپ بمیری ک ذوقمون کور کردی

ایشالا تا سال دیگه استیضاح میشه Big Grin Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، ostokhan ، jalayevatan ، milade ، alirezanz
(2017-11-14 ساعت 18:27)milade نوشته:  
(2017-11-14 ساعت 16:11)nargol1990 نوشته:  با بی ذوقیٍ تمام ثبت نام کردم!

دوستان نمیشه درخواست کنیم یه تاپیک جدید باز شه؟چرا هنوز اینجاییم؟یاد پارسال میندازه منو!

که اسمت در نیومد؟!

درومده بود دوباره ثبت نام میکردم؟؟؟!!!

توروخدا تاپیک جدید باز شد تو نیا!
خیلی شومی
نحسیت میگرتمون Big Grin Big Grin Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، ostokhan ، jalayevatan ، milade ، alirezanz
هیچی نگید که همتون + من گرین کارت بدست داریم تو خیابون چهاردهم برادوی قدم میزنیم و میخواهیم بریم جان اف کندی سوار طیاره بشیم بریم خونه اقوام آقا شاهین Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، milade ، hosseinix ، alirezanz ، American Darlin ، nargol1990
(2017-11-16 ساعت 01:01)ostokhan نوشته:  هیچی نگید که همتون + من گرین کارت بدست داریم تو خیابون چهاردهم برادوی قدم میزنیم و میخواهیم بریم جان اف کندی سوار طیاره بشیم بریم خونه اقوام آقا شاهین         Big Grin  Big Grin  Big Grin
Welcome aboard..
Big Grin Big Grin Big Grin
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، alirezanz ، American Darlin ، nargol1990
این بار سوم هست اين پيام رو مینویسم.لطفا ثبتش کن.شاید برای خودت هم یک روزی همچين مشکلی پیش بیاد
سلام.دوستان طبق اطلاعیه ای که در صفحه اول سایت ثبت نام لاتاری نوشته ثبت نام هايي که بین سوم تا دهم اکتبر انجام شده لغو شده و این اشخاص باید دوباره ثبت نام کنن.لطفا به دوستانتان اطلاع دهید
پاسخ
تشکر کنندگان:
بالاخره اینجانب هم ثبت نام نمودم Cool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، ostokhan ، nargol1990 ، dv2017 ، jalayevatan ، shahin61 ، 3pehl2 ، milade ، redbull
🔵آماده باش برای جمعه سیاه

جمعه سیاه یا حراج جمعه (به انگلیسی: Black Friday) در آمریکا روز بعد از روز شکرگزاری است که عملاً آخرین جمعه ماه نوامبر به شمار رفته و آغاز آیین خرید برای کریسمس حساب می‌شود. در واقع جمعهٔ سیاه، یک روز تعطیل نیست، اما اکثر شرکتها این اجازه را به کارکنان خود می‌دهند که این روز را مرخصی گرفته و به خرید سال نو بپردازند. سالها است که این روز، شلوغترین روز برای فروشنده‌ها است. هر چند آمریکای شمالی محل اصلی رخداد این سنت است، اما همچون بسیاری از سنتهای دیگر این منطقه، این سنت نیز به کشورهای دیگر سرایت کرده است. این روز به قدری اهمیت دارد که فروشگاه‌ها قبل از ساعت ۴ صبح کار خود را آغاز کرده و مردم از همان زمان برای خرید به فروشگاه هجوم می‌آورند و باید تا قبل از آغاز شب خرید کرده باشند.
فروشگاه های بزرگ تخفیف هایی تا حد 90% نیز در این روز روی محصولاتشان ارائه میکنند.
👇👇👇👇👇
https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Friday_(shopping)
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، metigor ، jalayevatan ، shahin61 ، American Darlin ، alirezanz ، nargol1990 ، 3pehl2 ، copol ، milade ، farrokh33
سلام الان اگه کسی لاتاری برنده بشه و خویشاوندی نداشته باشه اونجا تکلیفش چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، 3pehl2 ، American Darlin
سلام
کسی که فامیل نداشته باشه باید اثبات کنه که یه رابطه ای با امریکا داره
مثلا با جاب کانترکت یا پذیرش دانشگاه
ولی فعلا صبر کنید

(2017-11-18 ساعت 14:49)makf1365 نوشته:  سلام الان اگه کسی لاتاری برنده بشه و خویشاوندی نداشته باشه اونجا تکلیفش چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz ، saeed_gh ، dv2017 ، 3pehl2 ، copol ، American Darlin ، shahin61 ، milade

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان