کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-05-16 ساعت 12:18)ostokhan نوشته:  در لاتاری 2018 دوستانی که قبول شدن هنوز خیلیهاشون کارنت نشدند به سفارت. در سالهای پیش همیشه ایران و نپال تو اعلام کیس نامبرها پیشرو بودند ولی بعلت ترامپ بن ایران از دور کنار رفت و دیگه ایران جز کشورهای مستثنا مثل نپال نیست.
در کل 2018 سال خوبی برای برندگان نبود و این روال ادامه داره برای کیسهای 2019 اگه تغییری در این زمینه صورت نگیره

به خودمون میگفتیم که این یارو ترامپ 4 سال بیشتر دوام نمیاره ولی با این اصلاحات و کارهای که کرده راست 8 سال در خدمت مهاجرین عزیز  هستند باشد تا رستگار شویم .
روزهای خوب هم میاد ، فقط دادیم چین بسازه ارزون دربیاد

DV 2010‎ ‎- ‎DV ‎2011 - DV 2012 -DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 -‎
DV‎ ‎2016
-    DV 2017‎
‎DV ‎2018

پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، bijan9 ، copol ، farid-nhp ، aram_hpanahi
(2018-05-16 ساعت 12:06)Azadehebrahimi84 نوشته:  دوستان من ميخوام به گروه تلگرامي برندگان لاتاري وارد بشم ميشه لينكش رو لطف كنيد

اینجا
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، قرباني ، farid-nhp ، aram_hpanahi ، shaghayegh
منم مثل همیشه جمله not selected البته فرقی نمی کنه.دیگه مثل قدیم نیست که از روز شروع ثبت نام چه غوغایی بود تاپیک شمارش معکوس و چه جو صمیمی و گرمی وجود داشت و من هم در اولین ثبت نامم افتخار حضور در این تاپیک رو داشتم.این روزا دیگه دل و دماغی واسه کسی نمونده.منم چند ماهی نبودم الان یه سری زدم این آقا افشین هم متاسفانه بن شدند.امیدوارم رفع محرومیت بشند.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، vidatanha ، frd22 ، copol ، farid-nhp ، aram_hpanahi ، shaghayegh
جدی جدی بریم نتایجو چک کنیم
وقتی انتخاب نمیشیم چرا دیگه چک کنیم ولش Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، frd22 ، farid-nhp ، aram_hpanahi ، shaghayegh
(2018-05-16 ساعت 13:10)taptan نوشته:  
(2018-05-16 ساعت 12:18)ostokhan نوشته:  در لاتاری 2018 دوستانی که قبول شدن هنوز خیلیهاشون کارنت نشدند به سفارت. در سالهای پیش همیشه ایران و نپال تو اعلام کیس نامبرها پیشرو بودند ولی بعلت ترامپ بن ایران از دور کنار رفت و دیگه ایران جز کشورهای مستثنا مثل نپال نیست.
در کل 2018 سال خوبی برای برندگان نبود و این روال ادامه داره برای کیسهای 2019 اگه تغییری در این زمینه صورت نگیره

به خودمون میگفتیم که این یارو ترامپ 4 سال بیشتر دوام نمیاره ولی با این اصلاحات و کارهای که کرده راست 8 سال در خدمت مهاجرین عزیز  هستند باشد تا رستگار شویم .

اره هشت سالو کامل میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، frd22 ، farid-nhp ، aram_hpanahi ، taptan
خب منم چک کردم
خدافظ ایشالله دیگه نیام اینجا
اما احتمالا سال دیگه هممون هستیم اینجا Big Grin Big Grin Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، vidatanha ، frd22 ، copol ، farid-nhp ، aram_hpanahi ، shaghayegh
(2018-05-16 ساعت 05:07)zagros59 نوشته:  سلام دوستان کیس نامبر من ۲۸۰۰ هستش امکان پذیرفته شدن واسه مصاحبه چقدره؟ من بعد نه سال شرکت قبول شدم امیدوارم بهترینا واستون پیش بیاد.

شماره شما مناسبه و احتمال بسیار زیاد برای مصاحبه فراخوانده میشید
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، frd22 ، قرباني ، farid-nhp ، aram_hpanahi
باز هم مثل همیشه noot slect
2013.2014.2015.2016.2017.2018.2019
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، frd22 ، copol ، farid-nhp ، aram_hpanahi
(2018-05-16 ساعت 12:05)Azadehebrahimi84 نوشته:  كيس نامبر من ١٠ هزاره بيخيال بشم پس

—————-
کیس نامبر منم ده هزار
یعنی اینکه ۴ رقم آخرم با صفر شروع میشه ولی قبل صفر یک هست
یعنی مثلا ۱۰۵۶۶
خوب حالا این یعنی چی؟
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp ، aram_hpanahi ، shaghayegh
(2018-05-16 ساعت 01:21)shahin61 نوشته:  من نیویورکی نیستم ولکن از روحیه دارودسته نیویورکیا خوشم میاد !
از بین چند  نفری که براشون ثبت نام کردم یکیشون قبول شده !!(انصافآ همه تحصیلکرده و متخصص ).
فقط نمیدونم شماره کیس رو از کجا میشه فهمید ؟

دیگه زدیم به بیخیالی Cool ولی ته دلم خوشالم ک قبول نشدم Big Grin ببین به کجا رسیدیم!!!!!!!!!!

دستت خوبه شاهین خان سال دیگه واسه من ثبت نام کن Big Grin ول کن نیسم Big Grin تازه داره خوش میگذره!
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، ostokhan ، dv2017 ، copol ، farid-nhp ، shahin61 ، aram_hpanahi ، taptan
(2018-05-16 ساعت 07:35)dv2017 نوشته:  
(2018-05-16 ساعت 01:11)nargol1990 نوشته:  Big Grin  Big Grin  Big Grin

تواین مدت اینجوری ندیده بودم کسی اعلام عدم قبولی بده . خیلی جالب بود Smile
امیدوارم من اشتباه متوجه شده باشم Cool

سِر شدم Big Grin Big Grin
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، ostokhan ، dv2017 ، copol ، farid-nhp ، shahin61 ، aram_hpanahi
سلام . پاسپورت من منقضی شده ایا میشه برای پر کردن فرم 260 از شماره ی همین پاس استفاده کنم یا حتما باید پاسو عوض کنم (البته برای مصاحبه پاس قدیمی رو هم میبرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، ostokhan ، farid-nhp ، aram_hpanahi
(2018-05-16 ساعت 09:50)Kamran1358 نوشته:  
(2018-05-16 ساعت 09:40)dv2017 نوشته:  
(2018-05-16 ساعت 08:25)قرباني نوشته:  دوستان سلام
من همیشه تو قسمت بچه های ازدواج فعال بودم
الان یک سال و نیم که آمریکام
امروز متوجه شدم پدرم بعد از چندین سال بالاخره اسمش درومده
نمی دونم با این جریان تراول بن آقای ترامپ چی میشه
ولی کلا حس خوبی دارم که اسم پدرم درومده
فقط یه سوال پدر من تا دوماه دیگه پاسپورت نداره آیا می تونم بدون پاسپورت براش ۲۶۰ رو پر کنم ؟
و اینکه ۴ رقم آخر با صفر شروع میشه مثلا ۰۴۵۳ این به چه معناست؟
Note, if you do not have a passport at this time you can complete the entry using another state issued ID, and then later unlock your forms to add the passport details. You WILL need a passport prior to interview as will any derivative (family member) of yours.

منبع : اینجا ‎

تبریک می گم به شما و پدرتون.
کیس نامبر سه رقمی یعنی اینکه خیلی خوش شانس هستن و سریع کارنت می شن و وقت سفارت می گیرن.

———————-
سلام و درود ممنون بابت تبریک تون
دوستان من نمی دونم واقعا پدر من خوش شانس هست یا نه
چون تو همه عمرش این اولین بار که تو قرعه کشی برنده میشه
اما در مورد کیس نامبر یه سری منو گیج کردن
ممنون میشم کسانی که اطلاع درست دارن راهنمایی کنن
کیس نامبر اینجوری
۲۰۱۹as۰۰۰۱۰۶۷۸
درواقع یعنی چهار رقم آخر با صفر شروع میشه
اما یک رقم قبل صفر یک هست
حالا بعضیا به من می گن مبارک زیر هزاری
بعضیا میگن تو ده هزاری بی خیال شو
جریان چیه ؟
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: frd22 ، ostokhan ، farid-nhp ، aram_hpanahi
Bell 
(2018-05-16 ساعت 19:22)قرباني نوشته:  
(2018-05-16 ساعت 09:50)Kamran1358 نوشته:  
(2018-05-16 ساعت 09:40)dv2017 نوشته:  Note, if you do not have a passport at this time you can complete the entry using another state issued ID, and then later unlock your forms to add the passport details. You WILL need a passport prior to interview as will any derivative (family member) of yours.

منبع : اینجا ‎

تبریک می گم به شما و پدرتون.
کیس نامبر سه رقمی یعنی اینکه خیلی خوش شانس هستن و سریع کارنت می شن و وقت سفارت می گیرن.

———————-
سلام و درود ممنون بابت تبریک تون
دوستان من نمی دونم واقعا پدر من خوش شانس هست یا نه
چون تو همه عمرش این اولین بار که تو قرعه کشی برنده میشه
اما در مورد کیس نامبر یه سری منو گیج کردن
ممنون میشم کسانی که اطلاع درست دارن راهنمایی کنن
کیس نامبر اینجوری
۲۰۱۹as۰۰۰۱۰۶۷۸
درواقع یعنی چهار رقم آخر با صفر شروع میشه
اما یک رقم قبل صفر یک هست
حالا بعضیا به من می گن مبارک زیر هزاری
بعضیا میگن تو ده هزاری بی خیال شو
جریان چیه ؟

دوست عزیز در این مثالی که ذکر کردید کیس نامبر 10678 هستش که اصلا کیس نامبر مناسبی نیست و این افراد 99 درصد ویزا نمیگیرن
نمیدونم فامیل شما دقیقا چیه کیس نامبرش ولی اگه تو این فرمت مثالی هست که ذکر کردید خیلی جالب نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، dv2017 ، farid-nhp ، shahin61 ، aram_hpanahi ، shaghayegh
سلام براي من ميزنه اطلاعات اشتباه وقتي اطلاعات كامل ميدم سشو تايم اوت ميده
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان