کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-05-18 ساعت 00:42)dv2017 نوشته:  
(2018-05-17 ساعت 15:40)shahin61 نوشته:  
(2018-05-17 ساعت 14:54)dv2017 نوشته:  خانم sheghi که رستگار شدن . مونده علیرضا ، اقا فرخ ، نسل سوخته و چند تا از دوستان دیگه که تو این مدت نبودن مثل اون دوست شاعرمون و اون که راههای جدید مهاجرت رو تحقیق میکرد ، شاید میونشون برنده باشه.
تا حالا فقط ثبت نام میکردم برای اقوام واجد شرایط که آماده مهاجرت هم بودن حالا که یکیشون برنده شده کار منم زیاد شده بدون اطلاعات کامل Cool  در اینمورد!
کیس نامبرش حدود 4000 هست
حالا قدم بعدی چیه ؟؟ Cool  Cool  Cool

سلام آقاشاهین ، همون دو هفته ای که آقا فرزاد گفتن رو منم شنیدم
این دوستان که میگید ثبت نامشون هم با شما بوده یا فقط نتیجه رو براشون چک کردین ؟
سوالم برای اینه که بدونم سال دیگه واسه کدوم مرحله مزاحم بشم ، دست طلا Wink
جالبه که این زمان دوهفته ای تقریبآ مصادف میشه با اعلام رای دادگاه در مورد بن و مشخص میشه که بره جلو یا نه!
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، shaghayegh ، farid-nhp
(2018-05-18 ساعت 00:50)shahin61 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:42)dv2017 نوشته:  
(2018-05-17 ساعت 15:40)shahin61 نوشته:  تا حالا فقط ثبت نام میکردم برای اقوام واجد شرایط که آماده مهاجرت هم بودن حالا که یکیشون برنده شده کار منم زیاد شده بدون اطلاعات کامل Cool  در اینمورد!
کیس نامبرش حدود 4000 هست

سلام آقاشاهین ، همون دو هفته ای که آقا فرزاد گفتن رو منم شنیدم
شمالطف دارید.بله ثبت نام هم بوسیله من انجام شده بود البته جزو کسانی نبود که پارسال براشون ثبت نام انجام داده بودم بار اولش بود ولی خوب شانس بخواد دربزنه کاریش نمیشه کرد. شماره کیس خوبی هم گیرش اومده.

ما که تا لاتاری رو از رو نبریم دست بردار نیستیم ، امسال مزاحم شما میشیم برای ثبت نام Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، majid7 ، aram_hpanahi ، shaghayegh ، farid-nhp
(2018-05-18 ساعت 00:58)dv2017 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:50)shahin61 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:42)dv2017 نوشته:  سلام آقاشاهین ، همون دو هفته ای که آقا فرزاد گفتن رو منم شنیدم
شمالطف دارید.بله ثبت نام هم بوسیله من انجام شده بود البته جزو کسانی نبود که پارسال براشون ثبت نام انجام داده بودم بار اولش بود ولی خوب شانس بخواد دربزنه کاریش نمیشه کرد. شماره کیس خوبی هم گیرش اومده.

ما که تا لاتاری رو از رو نبریم دست بردار نیستیم ، امسال مزاحم شما میشیم برای ثبت نام Cool
با کمال افتخار.ولی بیشتر شانس خودش بوده تا دست و پای من!! وگرنه از پارسالی ها که امسال هم انجام دادم کسی برنده نشد ..
همش شانس و اقبال طرفه و  اسمشم روشه : لاتاری ! یه کم صبر و حوصله میخواد و نا امید نشدن.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، majid7 ، aram_hpanahi ، shaghayegh ، farid-nhp
(2018-05-18 ساعت 01:03)shahin61 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:58)dv2017 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:50)shahin61 نوشته:  شمالطف دارید.بله ثبت نام هم بوسیله من انجام شده بود البته جزو کسانی نبود که پارسال براشون ثبت نام انجام داده بودم بار اولش بود ولی خوب شانس بخواد دربزنه کاریش نمیشه کرد. شماره کیس خوبی هم گیرش اومده.
با کمال افتخار.ولی بیشتر شانس خودش بوده تا دست و پای من!! وگرنه از پارسالی ها که امسال هم انجام دادم کسی برنده نشد ..
همش شانس و اقبال طرفه و  اسمشم روشه : لاتاری ! یه کم صبر و حوصله میخواد و نا امید نشدن.
حداقل بیا موقع ثبت نام، دست ما رو نگاه کن Big Grin
دست خودمون..
سیستم تو...
و نگاه تو....
شاید.....
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، sheghi ، shaghayegh ، farid-nhp
(2018-05-18 ساعت 01:07)majid7 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:58)dv2017 نوشته:  ما که تا لاتاری رو از رو نبریم دست بردار نیستیم ، امسال مزاحم شما میشیم برای ثبت نام Cool
حداقل بیا موقع ثبت نام،  دست ما رو نگاه کن Big Grin
شاید....
Big Grin Big Grin Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، farid-nhp
(2018-05-18 ساعت 01:07)majid7 نوشته:  
(2018-05-18 ساعت 00:58)dv2017 نوشته:  ما که تا لاتاری رو از رو نبریم دست بردار نیستیم ، امسال مزاحم شما میشیم برای ثبت نام Cool
حداقل بیا موقع ثبت نام،  دست ما رو نگاه کن Big Grin
دست خودمون..
سیستم تو...
و نگاه تو....
شاید.....
واقعییتش اینه که من خودم به شخصه این روش قرعه کشی برای قبول تعداد مشخصی مهاجر رونمی پسندم چون خیلی ها الکی ثبت نام میکنن و جلوی شانس بقیه رومیگیرن ..بقیه ای که واقعآ حقشونه و سالیان متمادی ثبت  نام کردن با آگاهی های وسیع از اونور که راحت میتونن گلیمشونو از آب بکشن بیرون اگر برنده بشن وبرن .
اما خوب کاریش نمیشه کرد این روش سالیان درازه...

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، majid7 ، aram_hpanahi ، shaghayegh ، farid-nhp
(2018-05-18 ساعت 00:12)Mandm نوشته:  همش ميزنه اطلاعات من اشتباه كسي نميتونه كمك كنه???????

در جریان هستید که امثال ثبت نام ها تکرار شد ؟ ثبت نام های اولیه باطل شده بودن
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، farid-nhp
(2018-05-17 ساعت 20:32)shahin61 نوشته:  
(2018-05-17 ساعت 19:53)ostokhan نوشته:  
(2018-05-17 ساعت 15:40)shahin61 نوشته:  تا حالا فقط ثبت نام میکردم برای اقوام واجد شرایط که آماده مهاجرت هم بودن حالا که یکیشون برنده شده کار منم زیاد شده بدون اطلاعات کامل Cool  در اینمورد!
کیس نامبرش حدود 4000 هست

پر کردن فرم DS-260 و سابمیت یا همون لاک کردن در سایت سیس
ولی دارم فکر میکنم که صبر کنم تا نتیجه دادگاه اعلام بشه..
سلام
نتیجه دادگاه دیگه چیه؟؟؟؟؟ من که هنوز نرفتم نتیجه رو ببینم حوصله غصه خوردن ندارم
تا خدا چی بخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، aram_hpanahi ، farid-nhp
(2018-05-18 ساعت 02:06)elahe mousavi نوشته:  
(2018-05-17 ساعت 20:32)shahin61 نوشته:  
(2018-05-17 ساعت 19:53)ostokhan نوشته:  پر کردن فرم DS-260 و سابمیت یا همون لاک کردن در سایت سیس
ولی دارم فکر میکنم که صبر کنم تا نتیجه دادگاه اعلام بشه..
سلام
نتیجه دادگاه دیگه چیه؟؟؟؟؟ من که هنوز نرفتم نتیجه رو ببینم حوصله غصه خوردن ندارم
نتیجه دادگاه برای بن.
غصه خوردن نداره ، نشد سال بعد انشالا.

پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، elahe mousavi ، farid-nhp
http://dl.mynextaraneh.in/Archive/S/Satt...msafar.mp3

متن آهنگ همسفر از ستار

همسفر تنها نرو

بزار تا با هم بریم

سرنوشتمون یکی

هردومون مسافریم

تازه از راه رسیدم

هنوزم خسته ی راه

همسفر تنها نرو

بزار تا منم بیام

سخته دل کندن از این شهر و دل بستگی ها

بودن از خونه جدا

با همه خستگی ها

جون به لب هام رسیده

تا به کی در به دری

درد غربت رو تنم

که بازم باید بری

بزار تا خستگی از

این تن خسته بره

سخته دلبستگی از

شهر دلبسته بره

همسفر تنها نرو

اگه بزاری بیام

من میشم سنگ صبور

گوش به قصه هات میدم

شهر غربت راه دور

همسفر تنها نرو

بزار تا با هم بریم

سرنوشتمون یکی

هردومون مسافریم

تازه از راه رسیدم

هنوزم خسته ی راه

همسفر تنها نرو

بزار تا منم بیام
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، shahin61 ، elahe mousavi ، farid-nhp
سلام . بنده امسال برنده این دوره شدم .. اصفهان زندگی میکنم . خداروشکر ..
یک برادر دارم که اونم 10 سال پیش از من برنده شد و الان امریکا زندگی میکند .. امیدوارم دوستانی که واقعا ارزوی قلبی دارن که به خاک امریکا برسن در این دوره موفق باشن ...

***case Num :2019AS00009
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، sheghi ، farid-nhp
(2018-05-16 ساعت 08:38)metigor نوشته:  خوب نتیجه ها اومد
تبریک به دوستانی که قبول شدند هرچند فعلا اندک قبولی هست اما بازهم تبریک

چند تا حرف تکراری و میگم که البته خیلی از دوستان با اینکه بارها گفته شده باز هم کار خودشون و انجام می دهند و گرفتار می شند

تجربه: به هیچ کس نگید قبول شدید، ما نگفتیم اما دوستان بودند که گفتند و بدجور گیر افتادند و شرایطشون وخیم شده، دیدم که میگم
یکی دو روز اول بعد از قبولی شادی کنید و به شانس خودتون ببالید و تا جایی که میتونید باهاش عشق کنید

از روز سوم به بعد به فکر فرم DS260 باشید ، ماشااالله ترجمش تو مهاجرسرا همه جا هست
فکر میکنم پارسال بعد از 7 روز فرم قابل دسترس شد ، تجربه پارسال نشون داد دیر پر کردن فرم تاثیری نداره ، دوستی داشتیم به دلایلی 5 ماه بعد فرستاد که دیرتر بره مصاحبه بخاطر فرار از بن و امیدوار به جواب مثبت دادگاه اما دقیقا وقتی کیسش کارنت شد با بقیه رفت مصاحبه و ریفیوز شد

بنظر من و به نظر خیلی از دوستان با تجربه مهم ترین بخش لاتاری همین فرم DS260 هست ، حتی خیلی خیلی مهم تر از مصاحبه
پس با دقت پر کنید ، نه کم نه اضافه با دقت ، صداقت و صداقت

این نکته خیلی خیلی مهمه دوستان
بعد از سامبیت فرم شما درخواست مهاجرت دادید و به شما برچسب عدم تعهد به زندگی در کشورتون خورده
1- دیگه درخواست دانشجویی نمیتونید برای US بدید چون به احتمال زیاد رد خواهید شد
2- در فرم به صراحت بیان شده این اطلاعات بعد از چک شدن در سازمان های ا م ن ی ت ی در اختیار سازمان های مهاجرتی قرار خواهد گرفت...

نظر شخصی من اینکه صبر کنید تا آخر ماه میلادی دیگه یعنی JUNE جواب دادگاه عالی میاد ، اگر جواب مثبت و به نفع ما بود فرم و بفرستید
اما اگر دادگاه بن و تایید کرد ، لاتاری 2019 رو از همین الان رها کنید که دیگه تموم

روزهای پر امید براتون آرزو میکنم...
راستی ما هم قبول نشدیم ، یعنی گفتن همون قبلی و هضم کن بعد بیا...

سلام. ببخشید قضیه گیر افتادن چیه که میگین به بقیه گفتن قبول شدن و گیر افتادن؟
ضمنا نتایج دادگاه عالی دقیقا چه موقعی از ژوئن در میاد؟
پاسخ
خداحافظ لاتاری 2019
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61 ، vidatanha ، aram_hpanahi ، sheghi ، farid-nhp ، limbo
(2018-05-17 ساعت 20:36)aram_hpanahi نوشته:  
(2018-05-16 ساعت 07:06)sheghi نوشته:  بچه ها همسر من برنده شده، شانس رو داری حالا که ویزا نمیدن اسممون دراومد.
من براش تو ساعتای آخر و با یه عکس داغون که با گوشی گرفتیم ثبت نام کرده بودم.
امیدوارم از دوستان قدیمی هم برنده داشته باشیم ولی افسوس

خیلی مبارکه
به امید گرفتن ویزا

تبریک ویژه
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، sheghi ، farid-nhp
سلام دوستان
توی خانواده ما پدرم برنده شدن امسال،فقط کیس نامبر 11000 هست، خواستم ببینم چقدر جای امیدواری هست برای دریافت ویزا؟
البته میدونم تا حکم دادگاه در مورد فرمان ترامپ باید صبر کرد اما خواستم ببینم کارنت شدن و بعد حتی در صورت ap آیا امکان ویزا هست؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان