کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
خدا به خانواده آتش نشان ها صبر بده
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، iSalar ، copol ، hameddjj ، dv2017 ، alirezanz
اون کسی که میگه اگه رفتم برنمیگردم و اونی که میگه برمیگردم از نظر من فرقی نمیکنه !
چون همین که فکر میکنی بهش اشکال داره
چون هنوز هم وابستگی دهنی خودش رو به خانواده و اجتماع ایرانی داره ، چرا نمیاین یکم بهتر به قضیه نگاه کنیم
یکی تو آمریکا 18 سالش میشه و قبول میشه کالج و میره و بعد از چند سال ممکنه اصلا آدرس خونه خودشون رو یادش بره دیگه برنگرده ! چرا ؟
تا حالا شده تنها برین سفر ؟ تنهایی بری استخر و سونا ؟ تنهایی پاشی بری شمال و بخوای 3 روز تفریح کنی و از زندگی و تعطیلاتت لذت ببری
یا تا حالا دلت خواسته تعطیلات آخر هفته رو تنهایی بری اصفهان و تو میدون نقش جهان سوار درشکه ها بشی و حال کنی ؟
مطمئن هستم تا حالا بهش فکر کردی و اگه هم فکر کردی زودی پشیمون شدی ! چرا واقعا ؟
گوش شیطون کر ایران که پر از آثار تاریخی ، جاهای با صفا و انواع و اقسام اقوام هستش ، از کوه و دشت و بیابون و دریا بگیر تا شهر هایی با تمدن های 1000 ساله .
عزیز ، صحبت رو طولانی نمیکنم ، تو ایران مارو با امنیت روانی بزرگ نکردن واسه همین میترسیم ، از چیزایی که ترس ندارن .
از این که تنها نمیشه زندگی کرد ، از اینکه تنها نمیشه سفر رفت ، از این که حتما باید ازدواج کنی ، از این که ... هزار تا مورد دیگه
اگه قراره خودمون رو برای مهاجرت آماده کنیم ، همش آمادگی زبان و تحصیلات و وضعیت مالی نیست
طوری نریم که بعد از 6 ماه دلمون تنگ بشه و افسردگی بگیریم
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، Hoseinu ، iSalar ، hameddjj ، Ashkan3832 ، jalayevatan ، Elham usa ، alirezanz
[quote='Am0.s0h3il' pid='737775' dateline='1484814102']
@behjat واقعا خیلی انرژی گرفتم که میبینم خانومی تو این سن انقدر با انرژیه و بسیار ممنونم که اومدید بهمون سر زدید.
راستی شما برنده لاتاری چه سالی هستید؟
[/quote
سلام من ۲۰۱۴ قبول شدم ]
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، Reza2018 ، hameddjj ، alirezanz
فاجعه پلاسکو بار دیگر بی فرهنگی مردمی که به 2500 سال فرهنگ شون افتخار میکنن رو آشکار کرد.

کلا ما عادت کردیم از هر چی جوک درست کنیم و تو شبکه های اجتماعی و مهمانی های خانوادگی ازش استفاده کنیم و بخندیم. موضوع دیروز تراژدی بود و مردم هر کشور تو یه چنین موقعیت هایی با همدیگر همدردی میکنیم اونوقت ما عکس های سلفی از خدا بی خبران رو تو فضای مجازی شیر میکنیم و هم چنین میگن فلان عضو شورای شهر تهران رو عکسش رو تو محل حادثه گرقتن که میخواسته دوباره سلفی بگیره. خداوکیلی داریم به کجا میریم؟ هیچ چیزی دیگه ارزش نداره برای ایرانیان. یکی از دلایلی که واقعا باید از این مملکت رفت همین بی فرهنگی هاست. چه خوب میشه نسل جوان به فرزندانشون استفاده صحیح از مسایل رو یاد بدن که این سلسله بی فرهنگی همینجا پاره شه.
ما فرهنگ 2500 ساله نداریم!!! ما 2500 سال پیش متمدن بودیم!!
ان شااله همین امسال خدا لطفش رو شامل حالمون کنه و ما رو نجات بده و بهترین ماه می تو عمرمون بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: iSalar ، jsmlz ، Hoseinu ، hameddjj ، Ashkan3832 ، jalayevatan ، alirezanz
(2017-01-20 ساعت 12:53)Farzad Immigrant نوشته:  فاجعه پلاسکو بار دیگر بی فرهنگی مردمی که به 2500 سال فرهنگ شون افتخار میکنن رو آشکار کرد.

کلا ما عادت کردیم از هر چی جوک درست کنیم و تو شبکه های اجتماعی و مهمانی های خانوادگی ازش استفاده کنیم و بخندیم. موضوع دیروز تراژدی بود و مردم هر کشور تو یه چنین موقعیت هایی با همدیگر همدردی میکنیم اونوقت ما عکس های سلفی از خدا بی خبران رو تو فضای مجازی شیر میکنیم و هم چنین میگن فلان عضو شورای شهر تهران رو عکسش رو تو محل حادثه گرقتن که میخواسته دوباره سلفی بگیره. خداوکیلی داریم به کجا میریم؟ هیچ چیزی دیگه ارزش نداره برای ایرانیان. یکی از دلایلی که واقعا باید از این مملکت رفت همین بی فرهنگی هاست. چه خوب میشه نسل جوان به فرزندانشون استفاده صحیح از مسایل رو یاد بدن  که این سلسله بی فرهنگی همینجا پاره شه.
ان شااله همین امسال خدا لطفش رو شامل حالمون کنه و ما رو نجات بده و بهترین ماه می تو عمرمون بشه
چرا اینطوریه شما هرموقع پست میزارید کسی تا دوروز پست نمیزاره Big Grin
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: Hoseinu ، jsmlz ، alirezanz
بچه ها یه سوال دارم
اگر آمریکا قبول نشین و نتونین در لاتاری برنده بشین ، آلمان یا استرالیا حاضرین برین؟ با کمک آژانس های کاریابی که در واقعیت اقامت میگیرن؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz
(2017-01-20 ساعت 21:15)aspjava نوشته:  بچه ها یه سوال دارم
اگر آمریکا قبول نشین و نتونین در لاتاری برنده بشین ، آلمان یا استرالیا حاضرین برین؟ با کمک آژانس های کاریابی که در واقعیت اقامت میگیرن؟؟؟

من خودم یه برنامه هایی دارم اگه بشه.که این برنامه های من فقط و فقط تو آمریکاست.بعد من شنیدم آلمانیا به مهاجران مثل ایرانیایی که به افغانی ها نگا میکنن،اونا هم نگاه میکنن.استرالیا البته خوبه.
2018
پاسخ
خب دوستان دوران 4 سال(گاد پلیز 8 سال نشه) فلاکت و بدبختی جهانیان از حدود یک ساعت پیش با یه سخنرانی عجیب از طرف مو قشنگ شروع شد Sad
خدایا ریاست جمهوری ای که با گفتن قبلیا هیچ غلطی نکردن و من تو دهن همه ی بدخواها میزنم شروع شده رو هر چه زود تر تموم بفرما الهی آمین :| Sad
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، iSalar ، jsmlz ، alirezanz
سلام دوستان من از جاماندگان ٢٠١٤ هستم ، برنده شدن فقط ١ درصد راه لاتاريه
پاسخ
(2017-01-20 ساعت 22:23)LORDAmiroo نوشته:  خب دوستان دوران 4 سال(گاد پلیز 8 سال نشه) فلاکت و بدبختی جهانیان از حدود یک ساعت پیش با یه سخنرانی عجیب از طرف مو قشنگ شروع شد Sad
خدایا ریاست جمهوری ای که با گفتن قبلیا هیچ غلطی نکردن و من تو دهن همه ی بدخواها میزنم شروع شده رو هر چه زود تر تموم بفرما الهی آمین :| Sad
ولی جالبیش اینجاست مو قشنگ نمیگه چیکار میخواد بکنه هردفعه یه چیز میگه
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، jsmlz ، alirezanz
اقای ترامپ باحاله ک Smile من که ازش خوشم میاد Big Grin
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza2018 ، jsmlz
(2017-01-20 ساعت 19:29)Reza2018 نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 12:53)Farzad Immigrant نوشته:  فاجعه پلاسکو بار دیگر بی فرهنگی مردمی که به 2500 سال فرهنگ شون افتخار میکنن رو آشکار کرد.

کلا ما عادت کردیم از هر چی جوک درست کنیم و تو شبکه های اجتماعی و مهمانی های خانوادگی ازش استفاده کنیم و بخندیم. موضوع دیروز تراژدی بود و مردم هر کشور تو یه چنین موقعیت هایی با همدیگر همدردی میکنیم اونوقت ما عکس های سلفی از خدا بی خبران رو تو فضای مجازی شیر میکنیم و هم چنین میگن فلان عضو شورای شهر تهران رو عکسش رو تو محل حادثه گرقتن که میخواسته دوباره سلفی بگیره. خداوکیلی داریم به کجا میریم؟ هیچ چیزی دیگه ارزش نداره برای ایرانیان. یکی از دلایلی که واقعا باید از این مملکت رفت همین بی فرهنگی هاست. چه خوب میشه نسل جوان به فرزندانشون استفاده صحیح از مسایل رو یاد بدن  که این سلسله بی فرهنگی همینجا پاره شه.
دارلینگ، به نظرت من باید به این سوالت جواب بدم!!!؟
حالا که من امروز ظهر پست گذاشتم خود تو پست سرش پست گذاشتی . پس دو روز نشد!!
پاسخ
(2017-01-20 ساعت 23:49)Farzad Immigrant نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 19:29)Reza2018 نوشته:  

دارلینگ، به نظرت من باید به این سوالت جواب بدم!!!؟
حالا که من امروز ظهر پست گذاشتم خود تو پست سرش پست گذاشتی . پس دو روز نشد!!

خواستم سنت شکنی بشه ولی اگه ناراحت شدید ببخشید
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، alirezanz
(2017-01-20 ساعت 23:40)Am0.s0h3il نوشته:  اقای ترامپ باحاله ک Smile من که ازش خوشم میاد Big Grin

خوبه چهارسال میخندیم نمیدونم این میخواد مادر کی بوس کنه مثل محمود خخخخ
NYC or LA?

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، jsmlz
جدول خط فقر 2017 منتشر شد
اميدوارم امسال برامون قابل استفاده باشه

[عکس: kytm_2017_poverty.jpg]

منبع
@Mohajersara تلگرام
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎