کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و بررسی در مورد وضعیت متقاضیان ویزای گوناگونی (لاتاری)
.
این تاپیک به منظور بحث و بررسی در مورد وضعیت فعلی متقاضیان ویزای گوناگونی (لاتاری) که تحت تأثیر دستور اجرایی قرار گرفته اند، ایجاد شده است.
به دلیل محدودیت زمانی در صدور این ویزا، تاپیک مستقل از سایر ویزاهای مهاجرتی درنظر گرفته شده است.
.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، ekhveh
با سلام و خسته نباشید،
من از برندگان لاتاری 2017 و با شماره **47 هستم و قرار بود تا ۲ هفته دیگه شماره من رو برای مصاحبه اعلام کنن. در حال حاضر تا شماره 4650 رو برای مصاحبه اعلام کرده بودن و قطعا اگر این اتفاق نمیوفتاد ، شماره من جزو شماره هایی سری بعدی که تا ۲ هفته دیگه اعلام میشد می بود.
در حال حاضر خیلی نگران هستم و میخوام بدونم، چه اتفاقی برای من و امثال من که برنده لاتاری هستن میوفته؟! آیا کنسل میشیم و یا با کمی تعویق کار ما هم انجام میشه؟!
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi
سلام ما مصاحبه دادیم حالا تکلیف ما چی میشه امیدی هست بعدسه ماه کسی جویای حال ما نمیشه الانم تو ام ریکا اعتراضات باعث عقب نشینی شده.بنظر شما امیدی هست؟
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من برنده لاتاری ۲۰۱۶ هستم و ویزای مهاجرت دریافت کردم و ۱۷ فوریه بلیط داشتم. ویزامون هم فقط تا پایان فوریه معتبره. تکلیف ما چی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
متاسفانه مصاحبه ما هم کنسل شد! به نظرتون احتمال اینکه دوباره دعوت بشیم و کلاً بررسی و ok بشه چقدر هست؟ :S
ظاهراً که آقای ترامپ خیلی از این موضع کوتاه نیومدن!
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تاریخ رویت قبولی: ‎August‎ 2‎
تعداد اعضای کیس: 2
تاریخ شروع فرم: ‎هفته اول ‎August‎ ‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎12-08-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎15-08-2016‎
محل مصاحبه: آنكارا
تاريخ دريافت نامه دوم: 2017-01- 20
تاريخ مصاحبه: 2017-03-01
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت ها: ماه مارچ- 7، 8، ماه اپریل- 19، 20 و 25، ماه جون- 12، 13، 16، 20، 28، ماه جولای- 5، 11، 13، 17، 20، 26، 31، ماه آگوست- 1، 2، 3،
ارسال ایمیل به سفارت: 12 Jun
آپدیت برنده اصلی و دو خطی: 13 Jun
'OR' Jun 20
ایشود: نفر اصلی- 4 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 17:46)hadanin نوشته:  با سلام و خسته نباشید،
من از برندگان لاتاری 2017 و با شماره **47 هستم و قرار بود تا ۲ هفته دیگه شماره من رو برای مصاحبه اعلام کنن. در حال حاضر تا شماره 4650 رو برای مصاحبه اعلام کرده بودن و قطعا اگر این اتفاق نمیوفتاد ، شماره من جزو شماره هایی سری بعدی که تا ۲ هفته دیگه اعلام میشد می بود.
در حال حاضر خیلی نگران هستم و میخوام بدونم، چه اتفاقی برای من و امثال من که برنده لاتاری هستن میوفته؟! آیا کنسل میشیم و یا با کمی تعویق کار ما هم انجام میشه؟!
ممنون

با سلام خدمت شما و تمامی اعضای گروه
از اونجایی که لاتاری نسبت به بقیه ی ویزاها محدودیت زمانی داره و ممکنه از این جهت زمان ما به مشکل بر بخوره مثل منیه نامه به کی سی سی بنویسید و خواهش کنید رمانش سه ماه بعد از 30 سپتامبر تمدید بشه میدونم که شاید قانونش این نباشه اما حالا استثنایی اتفاق افتاده که در تاریخ لاتاری بی سابقه س چون مثلا در مورد سایر ویزاها کیس شون نمی سوره و فقط ممکنه دیرتر بررسی بشه
لطفا همه این نامه رو بدین چون می بینیم توی این تعلیق اصلا حرقی از مشکل لاتاری زده نمیشه اما مثلا دانشجو ها و پناهنده ها همه نامه دادن و اعتراض کردن
با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh
سلام به همه دوستان ما سوم اسفند ایروان وقت مصاحبه داشتیم برامون ایمیل امد که کنسل شده فعلا آیا کسی خبر دیگه ای داره؟
کنسل هستیم کلا یا امیدی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-10 ساعت 04:39)Cyrus_the_great نوشته:  سلام به همه دوستان ما سوم اسفند ایروان وقت مصاحبه داشتیم برامون ایمیل امد که کنسل شده فعلا آیا کسی خبر دیگه ای داره؟

سلام دوست عزیز
فکر نمیکنم کنسل باشه وشما به سفارت ایمیل بزنید که تاریخ مصاحبه رو دوباره باهاشون چک کنید
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-10 ساعت 04:39)Cyrus_the_great نوشته:  سلام به همه دوستان ما سوم اسفند ایروان وقت مصاحبه داشتیم برامون ایمیل امد که کنسل شده فعلا آیا کسی خبر دیگه ای داره؟

سلام
ما هم سوم اسفند ایروان مصاحبه داریم.
در تاریخ 7 فوریه براشون ایمیل زدیم که در جواب گفتند: برای مصاحبه بیایید.
شما خبر جدیدتری دارین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقتی اردیبهشت نتیجه ها اومد کلی ذوق کردیم و ....لطفا هر کدوم از دوستان رفتن مصاحبه از آفیسر‌ بپرسن شرایط کلیر شدن نسبت به قبل تغییری داشته؟حداقل نظر اونا را بدونیم.موفق باشید
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوال دارم بنده اوایل ماه می یعنی یه ماه و نیم دیگه حدودا مصاحبه دارم و توی اون تاریخ شش ماه از زمان اکسپایر شدن پاسپورتم بیشتر نمیمونه . بنابراین باید فبل از مصاحبه پاسم رو عوض کنم. الان سوالم اینه که از اون جایی که تا دو هفته مونده به مصاحبه نمیشه زودتر توی سایت سفارت ثبت نام پست رو انجام داد و شماره پاسپورت رو هم در این ثبت نام میخواد من باید چکار کنم. یعنی اشکالی ایحاد نمیشه من پاسم رو عوض کنم و با پاسپورت جدید و البته شماره جدید اون ثبت نام کنم.؟در حالی که تو اطلاعات اولیه ثبت نام و تکمیل فرم ۲۶۰ شماره پاسپورت قبلی رو وارد کرده ام
لطفا اگر دوستان اطلاعی دارن کمکم کنن. موندم چکار کنم .اگه پاسم رو تا دو هفته به مصاحبه عوض نکنم تا این ثبت نام رو انحام بدم میترسم بعدش واسه گرفتن ویزا امارات و اومدن به مصاحبه پاس جدید دیر اماده بشه و به مشکل بخورم
کیس نامبر :۲۰۱۷as59xx
مشاهده :۳may
تکمیل فرم ۲۶۰:may9
کارنت شدن :march
دریافت نامه دوم :28march
مصاحبه :۲۴ may
نتیجه :ای پی
آپدیت ها : 25 26 29 می . 6 جون . 18 جولای . 10 . اگوست
کلییری 16 اگوست همسر 17 آگوست اور شدن همسر  .
23 اگوست اپ کیس اصلی ( خودم) . 5 سپتامبر کلییری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من از برندگان لاتاری ۲۰۱۷ هستم وقت سفارت دارم برای ابوظبی می خواستم ببینم کسی اطلاع داره مدارک لازم چطوری باید پست کنم برای سفارت ابوظبی تا کی وقت دارم مدارکم پست کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید من ماه اکتبر سفارت ارمنستان مصاحبه رفتم و اونجا افسر برای مدرک تحصیلی من ایراد گرفت و باعث شد برگردم ایران من الان نزدیک 6 ماه هست که از وضعیتم خبری نداری به سفارت هم ایمیل میفرستم میگن دست ما نیست البته تو سایت ceacنگاه میکنم فقط یبار اپدیت رو نوشته آون هم 3مارچ الان باید من چیکار کنم میشه راهنمایی کنین شماره کیس هم زیر 2000هست آگه کسی هست که بتونه راهنمایی بکنه لطفا به این ایمیل بفرستید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 13:57)Alireza salehi نوشته:  سلام من از برندگان لاتاری ۲۰۱۷ هستم وقت سفارت دارم برای ابوظبی می خواستم ببینم کسی اطلاع داره مدارک لازم چطوری باید پست کنم برای سفارت ابوظبی تا کی وقت دارم مدارکم پست کنم

سلام از طریق پست بین المللی بفرست اگه تهران باشی مدارک رو بفرست اگه ارمنستان باشه 130تا 200تومن هزینش میشه من که از تبریز فرستادم 135تومن داده بودم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-03 ساعت 02:32)Farzadtabriz نوشته:  با سلام و خسته نباشید من ماه اکتبر سفارت ارمنستان مصاحبه رفتم و اونجا افسر برای مدرک تحصیلی من ایراد گرفت و باعث شد برگردم ایران من الان نزدیک 6 ماه هست که از وضعیتم خبری نداری به سفارت هم ایمیل میفرستم میگن دست ما نیست البته تو سایت ceacنگاه میکنم فقط یبار  اپدیت رو نوشته آون هم 3مارچ الان باید من چیکار کنم میشه راهنمایی کنین شماره کیس هم زیر 2000هست آگه کسی هست که بتونه راهنمایی بکنه لطفا به این ایمیل بفرستید ممنون میشم

افسر چه ایرادی گرفته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان