کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و بررسی در مورد وضعیت متقاضیان ویزاهای غیرمهاجرتی
.
این تاپیک به منظور بحث و بررسی در مورد وضعیت فعلی متقاضیان ویزاهای غیرمهاجرتی که تحت تأثیر دستور اجرایی قرار گرفته اند، ایجاد شده است.
.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و ممنون از راه اندازی این تایپیک
من و خانمم و دخترم از سفارت امریکا تو دبی تو ماه july برای ویزای توریستی اقدام کردیم و برگه زرد گرفتیم و افسر مصاحبه کننده گفت برای کارهای اداری باید منتظر باشیم. با توجه به اینکه شش ماه گذشته و این اتفاقات اخیر به نظر شما بعد از این 90 روزه کذایی آیا پرونده های توریستی به جریان میفته یا باطل میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان
امیدوارم که دیگه اینجا جواب سوالمو بگیرم
من و دوستم و همسرش به یک کنفرانس علمی در امستردام دعوت شدیم که هرکدوممنونم دعوتنامه جدا و رسید پول داشتیم،دوست من تکنیکی در زمینه میکروبیولوژی ابداع کرده و ما هم بعنوان همراهش معرفی کرده و اسممون هم در مقاله ثبت شده
مقاله از طرف کنفرانس اکسپت شده و بسیار هم مشتاقن که بریم
چند روز پیش وقت سفارت داشتیم که افسردر اونجا به شوهر دوستم گیر  داد که دلیلی نداره شما بعنوان همراه برید! در حالیکه من و شوهرش بعنوان delegate معرفی شدیم
خلاصه کلی سوال پیچشون کرد در حالیکه افسری که من باهاش مصاحبه کردم اصلا این مدلی نبود و فقط چند تا سوال روتین پرسید
مسئول برنامه کنفرانس هم دائما با ما در تماسه
مسئله رو بهش گفتیم و ایشون گفتن که شما دعوتنامه و رسید پول رو بدین کافیه و اونا باید قبول کنن
حالا منتظر جوابیم
کسی ایا میدونه ما چقد شانس داریم؟
این سفر خیلی مهمه برامون چون مدرک دوستمم گیر این سفر هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
میشه لطفا جواب منم بدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 17:50)bitaso نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
من و دوستم و همسرش به یک کنفرانس علمی در امستردام دعوت شدیم که هرکدوممنونم دعوتنامه جدا و رسید پول داشتیم،دوست من تکنیکی در زمینه میکروبیولوژی ابداع کرده و ما هم بعنوان همراهش معرفی کرده و اسممون هم در مقاله ثبت شده
چند روز پیش وقت سفارت داشتیم که افسردر اونجا به شوهر دوستم گیر  داد که دلیلی نداره شما بعنوان همراه برید! در حالیکه من و شوهرش بعنوان delegate معرفی شدیم
خلاصه کلی سوال پیچشون کرد در حالیکه افسری که من باهاش مصاحبه کردم اصلا این مدلی نبود و فقط چند تا سوال روتین پرسید
مسئله رو بهش گفتیم و ایشون گفتن که شما دعوتنامه و رسید پول رو بدین کافیه و اونا باید قبول کنن
حالا منتظر جوابیم

دوستان واقعا کسی جواب سوال منو نمیدونه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-06 ساعت 12:00)bitaso نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 17:50)bitaso نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
حالا منتظر جوابیم

دوستان واقعا کسی جواب سوال منو نمیدونه؟؟

دوستان من جواب گرفتم
و‌متاسفانه دوستانم قبول شدند اما من ریجکت شدم با دلایل مسخره!
فقط اینکه من به این نتیجه رسیدم پروسه ویزت کاملا شانسیه
و به سلیقه افسر بستگی داره!
من با اینکه دعوتنامه علمی داشتم قبول نشدم اما دوستانم که مثل من بودن قبول شدند!
اصلا. هم ربطی به بد اخلاقی و خوش اخلاقی افسر نداره
افسراونها خیلی هم گیر داد! گاهی ظاهر قضیه با اصلش فرق داره!

ضمنا طبق تجربه من اصلا نباید راست بگید! اما دروغی بگید که قابل اثبات باشه
و تا میتونید از خودتون دفاع کنیدو مسائل رو بولد جلوه بدید!
چون باید توجهشونو جلب کنید
در حالیکه من خونده بودم نباید با افسرا بحث کرد!
تا جایی هم که میتونید مدارک ببرید
حتی مدرک جورکنید
همه افسرا عقلشون به چشمشونه و چشمشون به دهن شما که چجوری طلسمشون کنید!
بهرحال این تجربه من بود
الانم اعتراض زدم و اگه موفق شم دوباره برم اینبار با مدارک زیاد میرم و کلی هم دروغهای قشنگ خواهم گفت!
اینجا ایرانه!
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، TINA.RAD
دوستان سلام
كاش از رفتنتون به سفارت بًيايين برامون بگيد
وقت برادر من امروزه
و من خيلي نگرانم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ميشه لطفن بگيد نتيجه تجربه سفارت برادرتون رو

(2017-02-13 ساعت 07:36)TINA.RAD نوشته:  دوستان سلام
وقت برادر من امروزه
و من خيلي نگرانم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ميشه لطفن بگيد نتيجه تجربه سفارت برادرتون رو

(2017-02-13 ساعت 07:36)TINA.RAD نوشته:  دوستان سلام
وقت برادر من امروزه
و من خيلي نگرانم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 12:39)Kaveh نوشته:  .
این تاپیک به منظور بحث و بررسی در مورد وضعیت فعلی متقاضیان ویزاهای غیرمهاجرتی که تحت تأثیر دستور اجرایی قرار گرفته اند، ایجاد شده است.
.

لطفا اگر کسی میتونه راهنماییم کنه که دارم دق میکنم
من از جولای ‎2016‎ که تو قبرس مصاحبه کردم تا الان تو پروسه اداری هستم و البته تو سایت ‎ceac‎ هم بعد از روز مصاحبه اپدیتی نداشتم چند بارم پرسو جو کردم گفتن پروسه کلیرنس همینجوریه و چون از شانست خورده به این داستانای ریاست جمهوری یکم طولانی شده حالا موندم با این قانون جدید تکلیف امسال من که تو پروسه مراحل اداری هستیم چی میشه ؟اصلا امیدی هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
من درخواست ویزای مهاجرتی F2A دادم برای خانمم
و ایمبل حاوی رسید درخواست برامون در تاریخ 12 اکتبر 2016 برامون ارسال شد
از اون تاریخ تا الان ایمیل Approve شدن کیس و بعدش اختصاص کیس نامبر و معرفی به NVC نیومده برامون
در صورتی که امار بچه های سایت نشون میده که معمولا بعد ار 4 ماه ایمیل میزنن برای قبول کردن کیس
میخواستم ببینم امکانش هست که دستور مهاجرتی اخر ترامپ که ار 16 مارس اجرایی میشه میتونه رو این پرونده تاثیر داشته باشه یا نه؟؟؟
ممنون از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من تاريخ ٢ مارچ مصاحبه ويزاي نامزدي ، انكارا بودم ، كسر مدارك خوردم
فرستادم سفارت امروز ويزام چاپ شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-11 ساعت 14:54)sadaf555 نوشته:  
.

من از جولای ‎2016‎ که تو قبرس مصاحبه کردم تا الان تو پروسه اداری هستم و البته تو سایت ‎ceac‎ هم بعد از روز مصاحبه اپدیتی نداشتم چند بارم پرسو جو کردم گفتن پروسه کلیرنس همینجوریه و چون از شانست خورده به این داستانای ریاست جمهوری یکم طولانی شده حالا موندم با این قانون جدید تکلیف امسال من که تو پروسه مراحل اداری هستیم چی میشه ؟اصلا امیدی هست ؟

دوست عزيز توي سايت خيلي از دوستان ديگه تدوينات ديگه مثل من و شما بعد از مصاحبشون به پروسه كند و طاقت فرساي مراحل اداري برخوردن متاسفانه من و همسرم هم الان نزديك به هفت ماهه كه منتظريم و با اين دستورات إجرائي رئيس جمهور جديد تن و بدنمون ميلرزه و اون تتمه اميد و روحيمون رو هم داريم از دست ميديم
شما تو كدوم سفارت مصاحبه داشتيد؟
راستي ديروز يك قاضي توي ايالت هاوايي دستور اجرايي دوم منع مسافرتي نرامپ رو بلوكه كرد و به تعويق انداخت كه باز جاي شكرش باقيه
قوي و مثبت باشيد روحيتون رو از دست نديد اميدوارم به زودي جواب اي پي شما بياد و بعد ويزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من امروز برای. مصاحبه سفارت المان رفتم دعوتنامه داشتم از برادرم همراه مادرم من مجردم ولی چون مادرم ناتوانه به عنوان همراه دعوتنامه دادن بهم مدارکمم کامل بود خود اون شخص مصاحبهدکننده گفت ولی خیلی سوال نپرسید ازم و گفت ۱۵ روز دیگه بیاین پاسپورتاتونو بگیرین از کجا بدونم موافقت شده یا نه ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-16 ساعت 17:52)Max_Irani نوشته:  
(2017-03-11 ساعت 14:54)sadaf555 نوشته:  
.

دوست عزيز توي سايت خيلي از دوستان ديگه تدوينات ديگه مثل من و شما بعد از مصاحبشون به پروسه كند و طاقت فرساي مراحل اداري برخوردن  متاسفانه من و همسرم هم الان نزديك به هفت ماهه كه منتظريم و با اين دستورات إجرائي رئيس جمهور جديد تن و بدنمون ميلرزه و اون تتمه اميد و روحيمون رو هم داريم از دست ميديم
شما تو كدوم سفارت مصاحبه داشتيد؟
راستي ديروز يك قاضي توي ايالت هاوايي دستور اجرايي دوم منع مسافرتي نرامپ رو بلوكه كرد و به تعويق انداخت كه باز جاي شكرش باقيه
قوي و مثبت باشيد روحيتون رو از دست نديد اميدوارم به زودي جواب اي پي شما بياد و بعد ويزا

سلام
من و خانمم با دخترم هم از 12 جولای ‎2016‎ که رفتیم مصاحبه و برگ زرد گرفتیم تا الان که 5 آپریل ‎2017‎ هست 11ماهه منتظر جوابیم
از سفارت تو دبی
اگه کسی ویزای توریستی گرفت لطفا خبر بده ‎Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان