کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هواپیمایی قطر (January 29, 2017)

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، copol
توجه توجه
Changes to entry requirements to the United States

Update 4 February 2017

عملاً بتوجيهات إدارة الجمارك و حماية الحدود في الولايات المتحدة الأمريكية يسمح لحاملي جنسيات الدول السبعة المبينة أدناه و جميع طالبي اللجوء الحاملين لتأشيرات دخول سارية المفعول إلى الولايات المتحدة الأمريكية أو من يحملون إقامة دائمة أو غرين كارد بالسفر إلى الولايات المتحدة الأمريكية .

السودان , ليبيا , الصومال , سوريا , إيران , العراق , اليمن

As directed by the U.S. Customs and Border Protection (CBP), nationals of the seven affected countries listed below and all refugees seeking admission presenting a valid, unexpired U.S. visa or Lawful Permanent Resident (LPR) card (Green Card) will be permitted to travel to the United States and will be processed accordingly upon arrival.

Sudan, Libya, Somalia, Syria, Iran, Iraq, Yemen

28 January 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
ورود با ویزای معتبر آزاد شد عجله کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
پذیرش مسافران کشورهای ممنوعه در پروازهای قطرایرویز به آمریکا

?سازمان گمرک و حفاظت مرزی آمریکا به قطر ایرویز توصیه کرد می تواند مسافران هفت کشور مسلمان بزرگ و همه پناهجویانی که تحت فرمان ترامپ ورودشان به این کشور ممنوع شده بود را در پروازهایش بپذیرد.

?سخنگوی قطرایروز تایید کرد این شرکت هواپیمایی همه مسافرانی که اسناد سفر معتبری دارند را خواهد پذیرفت.
www.isna.ir/news/95111611060

telegram.me/joinchat/BduonTvxO3NgXUuvDcM6wA
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان