کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه‌ی سفارت آنکارا در مورد مصاحبه‌ها
کسی ایمیل سفارت ابوظبی رو میدونه که ماهم ایمیل بزنیم مشخص بشه تکلیفمون....
(2017-02-07 ساعت 15:11)sepideh Hasan نوشته:  همه سفارت ها شروع كردن ، نامزدم از دفتر مركزي تو امريكا سوال كرده بود 
(2017-02-07 ساعت 01:54)شوفا نوشته:  سلام دوستان
كسي از ارمنستان خبر داره سفارت چه كار ميكنه؟ من دوم فوريه وقت مصاحبه داشتم كه بي نتيجه بر گشتم،اطلاع داريد ارمنستان هم شروع كرده مصاحبه و نويت دادن رو يانه؟ ممنون ميشم اطلاع بديد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من يه سوال دارم پرونده من هنوز به وقت سفارت نرسيده از زمانى كه نامه مياد كه شما ٣ ماهه ديگه وقت سفارتتونه چقدر زمان ميبره تا نوبتتون بشه ؟ ٣ ماهه من پر شده الان هيچى به هيچى سفارتم آنكاراست دوستان خواهشن كمكم كنيد هيچ كس جوابمو نميده همه ميگن فقط صبر كن

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
اگر کسی وفت سفارت آنکارا طی روز های آینده را داره و به وقتش نمی رسه لطفا همین جا اعلام کنه تا کسانی که مثل من آمادگی دارن جایگزین وقت بشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ابوظبی کسی خبر نداره مصاحبه میگیره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
لطفا هر کسی طی این روزها رفته سفارت بیاد و به بقیه اطلاع بده که مصاحبه اش چی شده
من از چند نفر پرسو جو کردم همشون ap خورده بودن
من فکر میکنم بعد از این اتفاقات مصاحبه ها همه حالت سوری دارند و کسی موفق به گرفتن یکضرب نشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-08 ساعت 17:34)NEGIN2017 نوشته:  سلام دوستان
لطفا هر کسی طی این روزها رفته سفارت بیاد و به بقیه اطلاع بده که مصاحبه اش چی شده
من از چند نفر پرسو جو کردم همشون ap خورده بودن
من فکر میکنم بعد از این اتفاقات مصاحبه ها همه حالت سوری دارند و کسی موفق به گرفتن یکضرب نشه

نه اینطور نیست.... روز دوشنبه تو سفارت ابوظبی یک خانم یکضرب گرفته و همسرش ای پی خورده... من اطلاعات دقیق دارم... یکی لز دوستانم اونجا بودن خودشون دیدن... امیدمونو از دست ندیم

کسی از دوستان اگر از وقت مجدد ابوظبی خبری داره بگه به همه...
پاسخ
تشکر کنندگان: aminrahimi
(2017-02-06 ساعت 22:36)Alferedodiestefano نوشته:  
(2017-02-06 ساعت 20:29)عبدالوحید نوشته:  سلام .
دوستان ما برای 15 فوریه دبی  وقت داشتیم که کنسل کردن. اما دبی رو باید بریم چون تور گرفتیم و نمیتونیم پس بدیم.به نظرتون تا هفته دیگه دبی هم همین دستورالعمل را اجرا میکنه که دست خالی بر نگردیم؟

دوست عزیز از همین امروز اوکی شده و همه مصاحبه شدن و چند نفر هم ویزای یکضرب گرفتن ما بد شانس بودیم هفته پیش بیخودی رفتینو اومدیم شما با خیال راحت برو همه چی مقل قبل شده... مشکل من بودم که از من گذشت گیر رد شد....

دوست عزيز مناسفم كه اين اتفاق افتاد.
ولي در مورد گيري كه رفع شد،، اين اعتقادو ما در مورد خودمون پيدا كرده بوديم جالبه،،
لاتاري رو بعد شش ماه فهميديم در اومده خانم
بعد كيس نامبرمون شد ٧٨٠٠. ،،
افتاديم ماه اخر،،
خانم رو ويزا ندادن تو اون روزايي كه ميگفتن سپتامبر سياه
منم كه اصولا اميدي نداشتم بم بده ويزا و،،
دو روز تو انكارا غصه خورديم كه يهو گفتن پاسشو بياره خانم وه ويزاشو زدن،،
بنده هم رفتن تو ادمين چك تا ابد،،و خانم مجلور شد تنها بره امريكا،،
اولين تحربه زيباي ورود به امريكا با تنهايي و غصه گذشت،،
دو سال تو پروسه ويزاي اف ٢ اي مونديم
وقت مصاحبه بلاخره دادن،،و شاد شديم،،
ترامپ اومد و همه چيز كنسل شد،،
حالا ايا گير روي ما بوده رد شده يا كلا چندتا گير وجود داره تو كاينات نميدونم،،
ولي شما وضعيتت بهتره از ما حداقل

Smile
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، Alferedodiestefano
دبی هم باز شده به پدر مادر من گفتن بیان برای مصاحبه 14 مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-07 ساعت 21:53)Alferedodiestefano نوشته:  کسی ایمیل سفارت ابوظبی رو میدونه که ماهم ایمیل بزنیم مشخص بشه تکلیفمون....
(2017-02-07 ساعت 15:11)sepideh Hasan نوشته:  همه سفارت ها شروع كردن ، نامزدم از دفتر مركزي تو امريكا سوال كرده بود 
(2017-02-07 ساعت 01:54)شوفا نوشته:  سلام دوستان
كسي از ارمنستان خبر داره سفارت چه كار ميكنه؟ من دوم فوريه وقت مصاحبه داشتم كه بي نتيجه بر گشتم،اطلاع داريد ارمنستان هم شروع كرده مصاحبه و نويت دادن رو يانه؟ ممنون ميشم اطلاع بديد.
بله ارمنستان شروع كرده. من ١٠ فبريه مصاحبه داشتم. به سفارت إيميل بدين و درخواست مصاحبه كنين . سريع جواب ميده
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-10 ساعت 09:50)manamilad نوشته:  
(2017-02-06 ساعت 22:36)Alferedodiestefano نوشته:  
(2017-02-06 ساعت 20:29)عبدالوحید نوشته:  سلام .
دوستان ما برای 15 فوریه دبی  وقت داشتیم که کنسل کردن. اما دبی رو باید بریم چون تور گرفتیم و نمیتونیم پس بدیم.به نظرتون تا هفته دیگه دبی هم همین دستورالعمل را اجرا میکنه که دست خالی بر نگردیم؟

دوست عزیز از همین امروز اوکی شده و همه مصاحبه شدن و چند نفر هم ویزای یکضرب گرفتن ما بد شانس بودیم هفته پیش بیخودی رفتینو اومدیم شما با خیال راحت برو همه چی مقل قبل شده... مشکل من بودم که از من گذشت گیر رد شد....

دوست عزيز مناسفم كه اين اتفاق افتاد.
ولي در مورد گيري كه رفع شد،، اين اعتقادو ما در مورد خودمون پيدا كرده بوديم  جالبه،،
لاتاري رو بعد شش ماه فهميديم در اومده خانم
بعد كيس نامبرمون شد ٧٨٠٠. ،،
افتاديم ماه اخر،،
خانم رو ويزا ندادن تو اون روزايي كه ميگفتن سپتامبر سياه
منم كه اصولا اميدي نداشتم بم بده ويزا و،،
دو روز تو انكارا غصه خورديم كه يهو گفتن پاسشو بياره خانم وه ويزاشو زدن،،
بنده هم رفتن تو ادمين چك تا ابد،،و خانم مجلور شد تنها بره امريكا،،
اولين تحربه زيباي ورود به امريكا با تنهايي و غصه گذشت،،
دو سال تو پروسه ويزاي اف ٢ اي مونديم
وقت مصاحبه بلاخره دادن،،و شاد شديم،،
ترامپ اومد و همه چيز كنسل شد،،
حالا ايا گير روي ما بوده رد شده يا كلا چندتا گير وجود داره تو كاينات نميدونم،،
ولي شما وضعيتت بهتره از ما حداقل

:)

ممنون از لطفت و توضیحت ولی شاید چندتا باشه تو کائنات....

جمعه دوترده شب ایمیل زدن برای پنجشنبه وقت جدید بهم دادن ... برای تقاضای ویزای امارات شنبه تعطیل بوده یکشنبه تقاضا دادم... فردا اگر ویزام نیادا که بعیده بیاد کلا مصاحبه میره رو هوا...

اونی که اونجا نشسته وقت داده محاسبه نکرده که از یکشنبه تا چهارشنبه امارات سه روزه به ایرانیا ویزا نمیده که من بتونم برم.... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
کیس نامبر :  2017AS000037##
ارسال فرم:   15 May
نامه مصاحبه: 20 Dec
وقت مصاحبه: 2 Feb) کنسل شد)

انتظاری تلخ از بدشانسی در عین خودشانسی در برنده شدن لاتاری....
پاسخ
تشکر کنندگان:
وقت مصاحبه برا پدر و مادر من دوم فوریه بود که کنسل شد بعد پیام دادن که با سفارت برا وقت جدید تماس بگیرید اول زنگ زدیم ابوظبی اما صدای ضبط شده گفت فقط ایمیل بقرستید الان چهار روز هست ایمیل فرستادیم جواب نداده ابوظبی لطفا اگر کسی میتونه راهنمای کنه چطوری تماس بگیریم . اونهایی که رفتن در طول این مدت ابوظبی ایا موفق شدن ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كسي دوبي هست بخاد فردا بره ابرظبي لطفا سريعا هماهنگ كنه ،،،رفت و برگشت رو با هم بريم خيليييي گرونه تنهايي
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی میتونه بگه چرا هزینه مدیکال انکارا گرونتر از ایروانه؟
چرا مدارک واکسیناسیون پر شده تو ایران مورد قبول دکتر انکارا نیست ؟ظاهراً تو ایروان قبول میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان