کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراحل بعد از برنده شدن
با سلام دوستان عزیز من امسال اولین باری هست که دارم شرکت می کنم من از شما درخواست کمک و راهنمایی دارم متاسفانه هیج جا درست و حسابی رویه کار بعد از برنده شدن رو نمیگن.می خواستم بپرسم که اگر خدا بخواهد ودر لاتاری 2010 برنده بشم یک نامه ای برام می یاد بعد از اون هر کس چیزهای عجیب غریب توسایته میگن که آدم گیج میشه از شما میخوام بپرسم که بعد از گرفتن نامه باید چه کار کنم مو به مو بگید تا استرسمون کم بشه بفهمم مراحل چجوریه و چگونه باید وقت مصاحبه گرفت بیشتر بچه ها کجا رفتن مصاحبه کردن قضیه اسپانسر چیه آیا بچه هایی که قبول شدند اسپانسر داشتند اگه کسی نتونه پیدا کنه اون موقع چی می شه ازتون می خوام تجربیات ارزندتون رو در اختیارما تازه وارد ها بگذارید با تشکر فراوان
تشکر کنندگان:
دوستان با سلام آیا جایی که میخواهی مصاحبه کنی خودت انتخاب میکنی یا نه چون من دستم تو ترکیه باز است و اونجا خیلی راحتم همه امکانات برام اونجا محیا است
در ضمن میشه شخص دیگه ای در کشور دیگه ای اسپانسر بشه به عنوان مثال من 2 دایی هام در ترکیه هستند یکی دکتر هست که در یکی از بزرگترین بیمارستان های ترکیه کار میکند و دیگری تاجر است و هم ترکیه شرکت داره و هم ایران میشه از این دو برای اسپانسر شدن استفاده کرد یا نه
تشکر کنندگان:
شخص صاپورت کننده باید حتما شهروند امریکایی باشه
شما هر سفارت خونه ای تو آسیا رو میتونید انتخاب کنید
تشکر کنندگان:
adria نوشته: با سلام دوستان عزیز من امسال اولین باری هست که دارم شرکت می کنم من از شما درخواست کمک و راهنمایی دارم متاسفانه هیج جا درست و حسابی رویه کار بعد از برنده شدن رو نمیگن.می خواستم بپرسم که اگر خدا بخواهد ودر لاتاری 2010 برنده بشم یک نامه ای برام می یاد بعد از اون هر کس چیزهای عجیب غریب توسایته میگن که آدم گیج میشه شما رو به اون خدا از شما میخوام بپرسم که بعد از گرفتن نامه باید چه کار کنم مو به مو بگید تا استرسمون کم بشه بفهمم مراحل چجوریه و چگونه باید وقت مصاحبه گرفت بیشتر بچه ها کجا رفتن مصاحبه کردن قضیه اسپانسر چیه آیا بچه هایی که قبول شدند اسپانسر داشتند اگه کسی نتونه پیدا کنه اون موقع چی می شه شما رو به اون خداکمکم کنید و ازتون می خوام تجربیات ارزندتون رو در اختیارما تازه وارد ها بگذارید با تشکر فراوان

دوست عزیز شما هنوز برنده نشدید استرس چی رو دارید ؟ اگه وقت بزارید و سایت رو بخونید مخصوصا گرین کارت لاتاری 2009 رو همه چیز دستتون میاد و یا صبر کنید بعد اعلام نتایج توی همین تاپیک کامل توضیحات داده می شه !!Wink
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها من تمام رویه کار بعد از برنده شدن رو متوجه شدم اگر کسی می خواد تمام مراحل کار دستش بیاد این فایل pdf سفر نامه کامل سعید هست می تونید دانلود کنید

فایل‌های پیوست
.pdf   Safarnameye kamele saeid.pdf (اندازه 167.39 KB / تعداد دانلود: 991)
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، Neo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان