آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

مراحل بعد از برنده شدن
با سلام دوستان عزیز من امسال اولین باری هست که دارم شرکت می کنم من از شما درخواست کمک و راهنمایی دارم متاسفانه هیج جا درست و حسابی رویه کار بعد از برنده شدن رو نمیگن.می خواستم بپرسم که اگر خدا بخواهد ودر لاتاری ‎2010‎ برنده بشم یک نامه ای برام می یاد بعد از اون هر کس چیزهای عجیب غریب توسایته میگن که آدم گیج میشه از شما میخوام بپرسم که بعد از گرفتن نامه باید چه کار کنم مو به مو بگید تا استرسمون کم بشه بفهمم مراحل چجوریه و چگونه باید وقت مصاحبه گرفت بیشتر بچه ها کجا رفتن مصاحبه کردن قضیه اسپانسر چیه آیا بچه هایی که قبول شدند اسپانسر داشتند اگه کسی نتونه پیدا کنه اون موقع چی می شه ازتون می خوام تجربیات ارزندتون رو در اختیارما تازه وارد ها بگذارید با تشکر فراوان
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوستان با سلام آیا جایی که میخواهی مصاحبه کنی خودت انتخاب میکنی یا نه چون من دستم تو ترکیه باز است و اونجا خیلی راحتم همه امکانات برام اونجا محیا است
در ضمن میشه شخص دیگه ای در کشور دیگه ای اسپانسر بشه به عنوان مثال من 2 دایی هام در ترکیه هستند یکی دکتر هست که در یکی از بزرگترین بیمارستان های ترکیه کار میکند و دیگری تاجر است و هم ترکیه شرکت داره و هم ایران میشه از این دو برای اسپانسر شدن استفاده کرد یا نه
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
شخص صاپورت کننده باید حتما شهروند آمریکایی باشه
شما هر سفارت خونه ای تو آسیا رو میتونید انتخاب کنید
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
adria نوشته:
با سلام دوستان عزیز من امسال اولین باری هست که دارم شرکت می کنم من از شما درخواست کمک و راهنمایی دارم متاسفانه هیج جا درست و حسابی رویه کار بعد از برنده شدن رو نمیگن.می خواستم بپرسم که اگر خدا بخواهد ودر لاتاری ‎2010‎ برنده بشم یک نامه ای برام می یاد بعد از اون هر کس چیزهای عجیب غریب توسایته میگن که آدم گیج میشه شما رو به اون خدا از شما میخوام بپرسم که بعد از گرفتن نامه باید چه کار کنم مو به مو بگید تا استرسمون کم بشه بفهمم مراحل چجوریه و چگونه باید وقت مصاحبه گرفت بیشتر بچه ها کجا رفتن مصاحبه کردن قضیه اسپانسر چیه آیا بچه هایی که قبول شدند اسپانسر داشتند اگه کسی نتونه پیدا کنه اون موقع چی می شه شما رو به اون خداکمکم کنید و ازتون می خوام تجربیات ارزندتون رو در اختیارما تازه وارد ها بگذارید با تشکر فراوان

دوست عزیز شما هنوز برنده نشدید استرس چی رو دارید ؟ اگه وقت بزارید و سایت رو بخونید مخصوصا گرین کارت لاتاری ‎2009‎ رو همه چیز دستتون میاد و یا صبر کنید بعد اعلام نتایج توی همین تاپیک کامل توضیحات داده می شه ‎!!Wink
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. ‎Shy
شماره کیس:‌ ‎2011AS18XXX‎
دریافت نامه قبولی: ‎May/2010/19‎
ارسال فرم ‎: June 6‎
نامه دوم ‎: 4 April 2011‎
مصاحبه: آنکارا- ‎25 April 2011‎
کلیرنس :‌ ‎June 2011 9‎
دریافت ویزا :‌ ‎15 June 2011‎
تاریخ پرواز ‎: 8 July 2011‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها من تمام رویه کار بعد از برنده شدن رو متوجه شدم اگر کسی می خواد تمام مراحل کار دستش بیاد این فایل ‎pdf‎ سفر نامه کامل سعید هست می تونید دانلود کنید

فایل‌های پیوست
.pdf   Safarnameye kamele saeid.pdf (اندازه 167.39 KB / تعداد دانلود: 742)
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، Neo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان