کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد برندگان لاتاری
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
(2017-05-06 ساعت 22:03)farzadso نوشته:  با سلام خدمت دوستان خواهش میکنم کمکم کنید من پر از استرس و هیجان هستم من لاتاری 2018 را برنده شدم حالابا مشکل جدی رو ب رو شدم من خیلی زور بزنم بتونم خودما به خاک.آمریکا برسونم هیچ کس هم کمکم نمیکنه اونجا وضعیت چطوره من تو ایران یه شغل دارم در حد اداره کاری تخصصم هم جوشکاری و برشکاریه تحصیلاتمم کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات است 26 سالمم هست اینجا خب وضعیتم بد نیس فقط ب دلیل پیشرفت و تحصیلات میخواهم برم ب خاطر فرهنگ و امکانات حالا اگه پول نداشته باشی هیچ جای دنیا جا نداری میگن هزینه ها خیلی بالاس تحقییر میکنن توهیین میکنن شرایط رفت امد چجوریه چجوری اونجا دوام بیاریم هزینه های مسکن و خورد و خوراک چطوریه اگه امکانش هست به ایمیلم بفرستیدfar.so69@gmail.c
جواب تمام سئوالات توی مهاجرسرا هست
بشین قشنگ تاپیک ها رو بخون
از تجربیات چند نفر استفاده کن
دوام چیه ادمی زادی همه جا می تونی دوام بیاری نگران چیزی نباش
میای امریکا یا درس می خونی یا کار می کنی خیلی هم ساده
بشین سریال بین هر شب و کلاس زبان برو به جای دلشوره Big Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan3832 ، j@vad ، nazi56 ، jalayevatan
سلام من برنده شدم با کد زیر 500 فقط مشکلی هست اینه من بعد الان خانمم بارداره ایا ای مشکلی ایجاد میکنه کار خاصی باد انجام بدم برا مصاحبه راهنمایی کنین لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 05:47)sadeghi897 نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 22:03)farzadso نوشته:  با سلام خدمت دوستان خواهش میکنم کمکم کنید من پر از استرس و هیجان هستم من لاتاری 2018 را برنده شدم حالابا مشکل جدی رو ب رو شدم من خیلی زور بزنم بتونم خودما به خاک.آمریکا برسونم هیچ کس هم کمکم نمیکنه اونجا وضعیت چطوره من تو ایران یه شغل دارم در حد اداره کاری تخصصم هم جوشکاری و برشکاریه تحصیلاتمم کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات است 26 سالمم هست اینجا خب وضعیتم بد نیس فقط ب دلیل پیشرفت و تحصیلات میخواهم برم ب خاطر فرهنگ و امکانات حالا اگه پول نداشته باشی هیچ جای دنیا جا نداری میگن هزینه ها خیلی بالاس تحقییر میکنن توهیین میکنن شرایط رفت امد چجوریه چجوری اونجا دوام بیاریم هزینه های مسکن و خورد و خوراک چطوریه اگه امکانش هست به ایمیلم بفرستیدfar.so69@gmail.c
جواب تمام سئوالات توی مهاجرسرا هست
بشین قشنگ تاپیک ها رو بخون
از تجربیات چند نفر استفاده کن
دوام چیه ادمی زادی همه جا می تونی دوام بیاری نگران چیزی نباش
میای آمریکا یا درس می خونی یا کار می کنی خیلی هم ساده
بشین سریال بین هر شب و کلاس زبان برو به جای دلشوره  Big Grin

به نظر من هم زبانت رو شروع کن. آمریکا کلا بهشت برین نیست اما مطمئنا جهنم هم نیست. اولش سخته. اینجا (آمریکا) شهریه دانشگاه زیاده و میتونی وام بگیری. کافیه یه مدرک ارشد مکانیک بگیری. بعدش میتونی کار پیدا کنی. اما به فکر کار کردن با مدرک ایرانت نباش که معتبر نیشت. جوشکاری بین المللی هم خوبه مدرکش رو بگیری. کلا خودت رو ارتقا بده مخصوووووصا زبانت رو
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ
تشکر کنندگان: j@vad
(2017-05-07 ساعت 08:57)amirrt نوشته:  سلام من برنده شدم با کد زیر 500 فقط مشکلی هست اینه من بعد الان خانمم بارداره ایا ای مشکلی ایجاد میکنه کار خاصی باد انجام بدم برا مصاحبه راهنمایی کنین لطفا
اگر قبل از مصاحبه بچه تون به دنیا اومد اونجا فرم ها رو دوباره با مشخصات بچه پر می کنید
همین
هیچ مشکلی هم نیست.
قدم نو رسیده هم پیشاپیش مبارک
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: reza.zr
سلام دوستان من امسال برنده شدم . میشه کسی راهنمایی کنید تا کی فرصت دارم فرم رو پر کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من برنده۲۰۱۷لاتاری شدم فقط خیلی برای پرکردن فرمds260 استرس دارم چون هنوز همسرم پاسپورتشو نگرفته و نگرانم که تاریخ پر کردن فرم بگذره ودرضمن case numberamam پنج هزاریناس ،اگرکسی اطلاع داره بهم بگه تا کی وقت دارم برای پرکردن این فرم چون هنوزاطلاعاتم کامل نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 10:11)گلنارگلی نوشته:  سلام من برنده۲۰۱۷لاتاری شدم فقط خیلی برای پرکردن فرمds260 استرس دارم چون هنوز همسرم پاسپورتشو نگرفته و نگرانم که تاریخ پر کردن فرم بگذره ودرضمن case numberamam پنج هزاریناس ،اگرکسی اطلاع داره بهم بگه تا کی وقت دارم برای پرکردن این فرم چون هنوزاطلاعاتم کامل نیست

سلام دوست عزیز
بهتون تبریک میگم وامیدوارم که موفق باشین با خیال راحت منتظر بمونید که پاسپورت همسرتون بیاد وبعد فرم را پرکنید باتوجه به کیس نامبرتون مشکلی از نظر زمان پرکردن ندارید
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان: گلنارگلی
(2017-05-07 ساعت 09:27)srh-2600 نوشته:  سلام دوستان من امسال برنده شدم . میشه کسی راهنمایی کنید تا کی فرصت دارم فرم رو پر کنم؟
اگر شماره کیستون زیر 3000 است سعی کنید قبل از 15 می فرم ارسال کنید و اگر بالای 3000 هست تا پایان می فرم بفرستید خوبه
شماره کیس:××45 2017AS  
تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎
تعداد افراد:3 (برنده اصلی همسرم)
کنسولگری:انتخاب اولیه آنکارا و تغییر توسط سفارت به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 25 May
کارنت شدن کیس:  10 ژانویه
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 23 مارچ
نتیجه: خودم AP آپدیتها 24,27,28 مارچ ، 4 می و 6 سپتامبر دوخطی و 6 سپتامبر or و 12 سپتامبر آپدیت مجدد و بالاخره 13 سپتامبر اسلش و بعد از یک ساعت ایشود و همان روز دریافت پاس و ویزا
همسر و فرزندم یک ضرب  دریافت ویزا 27مارچ
مقصد:Atlanta
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-06 ساعت 00:03)polarisia نوشته:  سلام و تبریک به برنده ها
سیاوش هستم. 28 ساله.
منم برنده شدم با شماره پرونده 2xxx.
در حال حاضر در حال خدمت سربازی هستم و 3 ماه دیگه تموم میشم.
نمیدونم فرم رو پر کنم یا منتظر بمونم تا خدمتم تموم شه و پاسپورتمو بگیرم بعد پر کنم؟ و اگه فرم رو با انتخاب گزینه other travel documents پر کنم، بعد از اینکه پاسپورت گرفتم باید آنلاک کنم یا خیر؟
شماره کیست خوبه سعی کن حداکثر تا 15 می فرمتو ارسال کنی به نظر من فعلا گزینه other travel documents رو بزن بعد رفتی برای مصاحبه شماره پاسپورتتو اونجا بده . ما هم شماره پاسپورتمون تا مصاحبه عوض کردیم و اونجا شماره جدید پاسپورتو دادیم.
شماره کیس:××45 2017AS  
تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎
تعداد افراد:3 (برنده اصلی همسرم)
کنسولگری:انتخاب اولیه آنکارا و تغییر توسط سفارت به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 25 May
کارنت شدن کیس:  10 ژانویه
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 23 مارچ
نتیجه: خودم AP آپدیتها 24,27,28 مارچ ، 4 می و 6 سپتامبر دوخطی و 6 سپتامبر or و 12 سپتامبر آپدیت مجدد و بالاخره 13 سپتامبر اسلش و بعد از یک ساعت ایشود و همان روز دریافت پاس و ویزا
همسر و فرزندم یک ضرب  دریافت ویزا 27مارچ
مقصد:Atlanta
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، polarisia
من امسال در زمان چک کردن نتایج 2018 که در آن بنده نشده بودم. به طور اتفاقی confirmation no سال 2017 خود را وارد کردم و دیدم که در اونجا برنده شدم . ولی فرصتم تنها تا سپتامبر 2017 هست که بتونم پروسه را تکمیل کنم.
حالا فرم ds-260‌ را پر کردم نامه تأیید را هم دریافت کردم.
مدارکم را هم برای ترجمه دادم

اما در زمان دادن مدارک متوجه شدم که تاریخ ازدواجم را طبق سند اشتباه زده. البته تاریخ واقعی ازدواجم را زدم اما ظاهرا سند ازدواجم به تاریخ 6 روز قبل از تاریخ واقعی سند زده است. من 6 فروردین تاریخ ازدواج هست اون 29 اسفند زده یعنی شش روز قبل.
حالا نمیدونم آیا این جزء‌موارد خیلی مهم هست که باید برم فرم را اصلاح کنم یا می‌تونم در کنسولگری توضیح بدم. تاریخ با ماه و سال درست است فقط روز اشتباهه

دومین سوال از کجا می تونم بفهمم که پرونده من کارنت شده دقیق؟ یعنی نامه سفارت را از کجا بگیرم
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 14:46)massitorabi نوشته:  من امسال در زمان چک کردن نتایج 2018 که در آن بنده نشده بودم. به طور اتفاقی confirmation no سال 2017 خود را وارد کردم و دیدم که در اونجا برنده شدم . ولی فرصتم تنها تا سپتامبر 2017 هست که بتونم پروسه را تکمیل کنم.
حالا فرم ds-260‌ را پر کردم نامه تأیید را هم دریافت کردم.
مدارکم را هم برای ترجمه دادم

اما در زمان دادن مدارک متوجه شدم که تاریخ ازدواجم را طبق سند اشتباه زده. البته تاریخ واقعی ازدواجم را زدم اما ظاهرا سند ازدواجم به تاریخ 6 روز قبل از تاریخ واقعی سند زده است. من 6 فروردین تاریخ ازدواج هست اون 29 اسفند زده یعنی شش روز قبل.
حالا نمیدونم آیا این جزء‌موارد خیلی مهم هست که باید برم فرم را اصلاح کنم یا می‌تونم در کنسولگری توضیح بدم. تاریخ با ماه و سال درست است فقط روز اشتباهه

دومین سوال از کجا می تونم بفهمم که پرونده من کارنت شده دقیق؟ یعنی نامه سفارت را از کجا بگیرم
ممنون

سلام ضمن عرض تبريك . كيس نامبرتون چنده؟ الان تا 7300 رو كارنت كردن و همه نامه دوم گرفتن تا چند روز ديگه هم شماره هاي جديد رو اعلام ميكنن. تاريخ ازدواجت رو هم ميتوني تو سفارت قبل قسم خوردن به آفيسر اعلام كني مشكلي نداره چون اگر بخواي درخواست unlock بدي خيلي طول ميكشه. فقط مهم اينه كه شما را به مصاحبه دعوت كنن. وضعيت كيس تون را از لينك زير ميتونيد پيگيري كنيد فقط 0 هاي قبل كيستون را وارد نكنيد:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV
پاسخ
تشکر کنندگان: reza.zr
سلام به همه تبریک میگم من امسال اولین بار ثبت نام کردم و برندم شدم و واقعا خوشحالم شماره کیسم 2018AS00005XXXهست الان دارم فرم هام رو پر میکنم و به یه مشکل عجیب بر خوردم اونم اینه که اخرین مرحله که مرحله امضای الکترونیک هست ازم میخواد KCC case number رو وارد کنم و من وقتی کیس نامبرم رو میزنم بهم میگه این با کدی که ابتدا وارد کردی فرق داره و اشتباهه چکار باید بکنم ؟؟؟ یه مقدار استرسشو گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام نامزد من در لاتاري قبول شده است. ما در حال حاضر با هم عقد نكرديم و قرار هست شهريور ماه عروسي كنيم. الان در حال حاضر براي شركت در لاتاري و اينكه هر دو با هم براي ويزا اقدام كنيم چه راه حلي پيشنهاد ميدين؟ الان بايد عقد كنيم يا احتياجي به عقد نيست. لطفا من را راهنمايي كنين.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 19:59)khosroab نوشته:  سلام به همه تبریک میگم من امسال اولین بار ثبت نام کردم و برندم شدم و واقعا خوشحالم شماره کیسم 2018AS00005XXXهست الان دارم فرم هام رو پر میکنم و به یه مشکل عجیب بر خوردم  اونم اینه که اخرین مرحله که مرحله امضای الکترونیک هست ازم میخواد KCC case number رو وارد کنم و من وقتی کیس نامبرم رو میزنم بهم میگه این با کدی که ابتدا وارد کردی فرق داره و اشتباهه چکار باید بکنم ؟؟؟ یه مقدار استرسشو گرفتم

به نظرم صفر های قبل عدد رو نباید وارد کنید
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: khosroab
سلام.من وضعیت سربازیم معافیت موارد خاص خورده تو کارتم.احتمالا ازم سوال خواهد شد .من ‌پدرم جانبازه.چی بگم؟ کیس نامبرم هم ۶۶۰۰ برای ۲۰۱۸ به نظرتون چقدر شانس دارم که ویزا بهم برسه؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان