کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث تخصصی
سلام و خسته نباشید

ممنون میشم که راهنمائی کنید

من موقع شرکت در لاتاری امسال اسم همسر و فرزندم رو هم زیر مجموع خودم زدم الان که برنده شدم به دلایل کاری همسرم نمیتونه همراهمون باشه و میگه من و فرزندمون اقدام کنیم بعدها به ما ملحق می‌شه ،حالا سوال من اینه که آیا امکانش هست که از زیرمجموعه که موقع ثبتنام داشتیم کسی‌ حذف بشه برای برنده و بقیه زیرمجموعه مشکلی‌ پیش نمیاد فقط می‌شه فرم ۲۶۰ رو برای خودم و فرزندم پر کنم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، ترجمه حکم کارگزینی برای اثبات محل کار و مدرک تحصیلی کفایت می کنه؟چون دانشجوی کتری مدرک فوق لیسانسش. دست دانشگاهه؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-05 ساعت 16:36)s_miran2001 نوشته:  سلام و خسته نباشید

من موقع شرکت در لاتاری امسال اسم همسر و فرزندم رو هم زیر مجموع خودم زدم الان که برنده شدم به دلایل کاری همسرم نمیتونه همراهمون باشه و میگه من و فرزندمون اقدام کنیم بعدها به ما ملحق می‌شه ،حالا سوال من اینه که آیا امکانش هست که از زیرمجموعه که موقع ثبتنام داشتیم کسی‌ حذف بشه برای برنده و بقیه زیرمجموعه مشکلی‌ پیش نمیاد فقط می‌شه فرم ۲۶۰ رو برای خودم و فرزندم پر کنم .

سلام
توصیه من اینه که به هیچ وجه اینکارو نکنید چون در آینده کار ایشون خیلی سخت تر خواهد شد شما میتونید توی 260 فرم ایشون رو هم پر کنید و ایشون بعد از گرفتن ویزا فقط برای دو هفته بیان آمریکا و درخواست پاس سفید بدن و بعدش می تونن به مدت دو سال خارج از آمریکا باشن تازه بعد از اون هم میتونن یه بار دیگه درخواست پاس سفید بدن

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، علیا
سلام و عرض ادب،

دوستان میشه یکی راهنمایی کنه که برای مدارک کار چی باید تهیه کنم؟ از شرکتی که کار می کنم باید نامه بگیرم و ترجمه کنم ؟ و یا اینکه برگه قراردادمو ببرم ترجمه کنم و یا هر 2 ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

من شغلم خانه‌دار هست در حال حاضر ، در قسمت شغل فعلی‌ خانه‌دار باید بزنم ولی‌ سوالی‌ که دارم این هست شغل آینده در آمریکا که سوال می‌شه چی‌ بزنم همون خانه‌دار ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ببخشید یه سوال داشتم من فرم 260 رو پر کردم من قبلا تا زمان پیش دانشگاهی اسمو فامیلم مریم حسینی بود بعد از اون پدرم شناسناممو عوض کرد مریم حسینی تبدیل به مریم سادات حسینی شد چون مادرم هم سید هست من توی فرم جایی که پرسیده ایا شما اسم دیگه ای هم داشتین که شما رو صدا کنن نه زدم ایا اشتباه زدم توی توی شناسنامم اومده که ار فلان تاریخ مریم حسینی به مریم سادات حسینی تغییر کرده ایا باید جواب رو بله مب زدم الان باید درخواست انلاک بدم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-08 ساعت 02:15)s_miran2001 نوشته:  با سلام

من شغلم خانه‌دار هست در حال حاضر ، در قسمت شغل فعلی‌ خانه‌دار باید بزنم ولی‌ سوالی‌ که دارم این هست شغل آینده در آمریکا که سوال می‌شه چی‌ بزنم همون خانه‌دار ؟؟

بهتره بزنید خانه دار

البته در اینده هر کاری دوست داشتید میتونین انجام بدین
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-08 ساعت 19:45)javadth نوشته:  
(2017-06-08 ساعت 02:15)s_miran2001 نوشته:  با سلام

بهتره بزنید خانه دار

البته در اینده هر کاری دوست داشتید میتونین انجام بدین

mamnoon az rahnamaeiton
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-05 ساعت 18:09)خوش لحن نوشته:  
(2017-06-05 ساعت 16:36)s_miran2001 نوشته:  سلام و خسته نباشید

سلام
توصیه من اینه که به هیچ وجه اینکارو نکنید چون در آینده کار ایشون خیلی سخت تر خواهد شد شما میتونید توی 260 فرم ایشون رو هم پر کنید و ایشون بعد از گرفتن ویزا فقط برای دو هفته  بیان آمریکا و درخواست پاس سفید بدن و بعدش می تونن به مدت دو سال خارج از آمریکا باشن تازه بعد از اون هم میتونن یه بار دیگه درخواست پاس سفید بدن

mamnoon az komaketon
پاسخ
تشکر کنندگان:
میشه جواب سوال منو بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-09 ساعت 12:51)رادینا نوشته:  میشه جواب سوال منو بدین

چر به KCC ایمیل نمی زنید و از اونا نمیپرسید ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-08 ساعت 11:40)رادینا نوشته:  سلام ببخشید یه سوال داشتم من فرم 260 رو پر کردم من قبلا تا زمان پیش دانشگاهی اسمو فامیلم مریم حسینی بود بعد از اون پدرم شناسناممو عوض کرد مریم حسینی تبدیل به مریم سادات حسینی شد چون مادرم هم سید هست من توی فرم جایی که پرسیده ایا شما اسم دیگه ای هم داشتین که شما رو صدا کنن نه زدم ایا اشتباه زدم توی توی شناسنامم اومده که ار فلان تاریخ مریم حسینی به مریم سادات حسینی تغییر کرده ایا باید جواب رو بله مب زدم الان باید درخواست انلاک بدم

سلام انشالا که حالتون خوبه، اینجا نمی دونم چرا زیاد کسی پاسخ گو نیست... بهتره با شرکت پاریز تراول تماس بگیرید به نظرم، این هم شماره ی تماسشون هست: 02144622214
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی از راهنماییتون لطف کردین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-09 ساعت 16:40)رادینا نوشته:  مرسی از راهنماییتون لطف کردین

خواهش میکنم، اگر تماس گرفتین بی زحمت جوابشون رو اینجا بزارین که بقیه دوستانی که شرایط شما رو دارن راهنمایی بشن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 10:13)akijoon نوشته:  
(2017-05-19 ساعت 11:10)narges1395 نوشته:  من فرم 260 را براي خودم و همسرم تكميل و ارسال نهايي كرده ام و در انتهاي فرم 260 پسر يك ساله ام دكمه ارسال و تاييد نهايي كار نميكند و فعال نيست. لطفا راهنمايي فرماييد.

سلام. شما همه مراحل رو در review چک کنید. یه جایی احتمالا چک مارک نخورده
با سلام ،،، کیس نامبرم حدود 1500 هست و 19 می فرم 260 رو ارسال کردم ،،، در قسمت سایت ویزا بولتن چیزی دستگیرم نشد،،،،، در پایان ثبت نام 260 گفته که برامون یه ایمیل جهت مصاحبه زده خواهد شد ولی در جایی دیگر خوانده ام که در همون سایتی که نتیجه اولیه رو دریافت کردیم ، قراره نامه دوم را هم بارگذاری کنند،،،، حالا به نظر شما مصاحبه ما حدودا چه ماهی خواهد شد،،،،، چک کردن ویزا بولتین خیلی مهمه؟ یا اینکه فقط ایمیلم رو چک کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان