کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: نتیجه لاتاری 2018
انتخاب شدم (نمایش نامه قبولی)
18.70%
46 18.70%
انتخاب نشدم (نمایش HAS NOT BEEN SELECTED)
70.73%
174 70.73%
مشخص نیست (نمایش ارور یا timeout)
2.85%
7 2.85%
هنوز چک نکردم
5.28%
13 5.28%
قبلا ارور میداد ولی بعدا درست شد
2.44%
6 2.44%
مجموع 246 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نظرسنجی در مورد اعلام نتایج
آقا کاوه میشه با همین جامعه آماری 79 نفری یه تحلیلی انجام بدید؟....نسبت به سال قبلی چقدر افت قبولی بوده و ....
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، khatarnak ، Soeño
دوست عزیز تا ویزای بولتون اعلام نشه نمیشه حدس زد امار قبولی بیشتر بوده یا کمتر
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، Erebour ، Kaveh ، dv2017 ، Soeño
(2017-05-05 ساعت 19:16)samam7238 نوشته:  دوست عزیز تا ویزای بولتون اعلام نشه نمیشه حدس زد امار قبولی بیشتر بوده یا کمتر

معمولا در سالهای قبل کی اعلام می شد ؟

که از روی اون بشه حدس زد که ایا نتیجه تغییر می کنه یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 19:16)samam7238 نوشته:  دوست عزیز تا ویزای بولتون اعلام نشه نمیشه حدس زد امار قبولی بیشتر بوده یا کمتر

من منظورم این بود که لابد آقا کاوه از آمار قبولی های سالهای قبل مهاجرسرا اطلاعی کلی دارند و همین که توی مهاجرسرا وضعیت امسال نسبت به سالهای قبل چه فرقی کرده یه حساب کلی دستمون میده و میتونیم تعمیمش بدیم
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 21:53)alireza_guitar نوشته:  
سال ۲۰۱۵ دو سه روز اول برای خودم و خواهرمو چک میکردم Not... بودیم!!!
اماااااااا  بعده ۳ روز فکر کنم دوباره که چک کردم ؛ خواهرم با کیس ۴۰۰۰ هزار قبول شده بود! (الانم با شوهرش اونورن)

مگه میشه؟؟؟

خب اگه دیگه چک نمیکردید چی؟؟؟

این که یه گاف به تمام معناس!
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_guitar
(2017-05-05 ساعت 13:58)Erebour نوشته:  آقا کاوه میشه با همین جامعه آماری 79 نفری یه تحلیلی انجام بدید؟....نسبت به سال قبلی چقدر افت قبولی بوده و ....

با جامعه آماری 100 نفری نمیشه تحلیل کرد و همونطور که @sanam7238@ گفتند برای مشخص شدن دقیق وضعیت، منتظر بولتن ویزا باشیم که معمولاً یکماه تا دو ماه بعد مشخص میشه. البته دوره‌های گذشته در متن نامه قبولی تعداد انتخاب‌شدگان نوشته میشد و روز اعلام نتایج وضعیت حدوداً قابل پیش‌بینی بود.
از طرفی اکثر انتخاب‌شدگان بعد از چند روز تحقیق در اینترنت، با سایت مهاجرسرا آشنا و عضو میشوند که در نتیجه بعد از چند روز، نسبت انتخاب‌شدگان بیشتر میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: j@vad ، Erebour ، dv2017 ، copol ، nemat1352
سلام. من در آمریکا دانشجو هستم و لاتاری رو برنده شده. کسی تا الان همچین کیسی داشته که بگه مراحلش چه فرقی دارن؟ ضمنا کیس نامبر من زیر 3000 هستش و فرم رو هم فرستادم امروز
ممنونم
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001 ، dm_april
با سلام به دوستان. من 10 ساله دارم شرکت می کنم از اون زمانی که جواب نتایج با نامه میومد درب منزل تا حالا و متأسفانه برنده نشدم
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001
(2017-05-06 ساعت 10:41)akijoon نوشته:  سلام. من در آمریکا دانشجو هستم و لاتاری رو برنده شده. کسی تا الان همچین کیسی داشته که بگه مراحلش چه فرقی دارن؟ ضمنا کیس نامبر من زیر 3000 هستش و فرم رو هم فرستادم امروز
ممنونم

پروسه شما کمی متفاوت هست و باید تغییر وضعیت بدید (adjustment of status)

به این پست مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid716732

تا آماده شدن بخش جدید میتونید از اطلاعات این تاپیک (لینک بالا) استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
نزدیک به 45 نفر ثبت نام کردم هیچکدام قبول نشدن!!!!! همه هم عکس جدید داشتن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-06 ساعت 13:13)nickcarter نوشته:  نزدیک به 45 نفر ثبت نام کردم هیچکدام قبول نشدن!!!!! همه هم عکس جدید داشتن

خب دوست عزیز لطف کن سال اینده فقط برای خودت ثبت نام کن, شاید شانس باهات یار باشه
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol
وای من امسال بیش از 10 نفرو ثبت نام کردم ولی هیچکدوم قبول نشدن خیلی بد شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
یکی از دوستام در آمریکا برای ۲۳ نفر ثبت نام کرد که فقط یکیشون قبول شد. جالبه ۲۲ نفر دیگه مجرد بودن و فقط این یکی که قبول شده ۴ تا بچه داره
پاسخ
تشکر کنندگان: Soeño
سلام دوستان
من برا خودم و خانومم ثبت نام کردم.
خودم دفعه سوم و خانمم دفعه دوم بود.
اسم خانمم انتخاب شد.
2018AS25** : case number
2017may06 :  seen   
کیس اصلی : همسرم
تعداد نفرات : 2 نفر
نظام وظیفه : معافیت
تحصیلات : فوق لیسانس مهندسی و دندانپزشکی
درحال پر کردن فرم DS-260
پاسخ
تشکر کنندگان: MAHANAKBARI ، sherwean001 ، copol ، 200098 ، Soeño
(2017-05-05 ساعت 13:58)Erebour نوشته:  آقا کاوه میشه با همین جامعه آماری 79 نفری یه تحلیلی انجام بدید؟....نسبت به سال قبلی چقدر افت قبولی بوده و ....

آمار قبولی احتمالاً مشابه سال پیشه چیزی که افزایش داشته احتمالاً آمار ثبت نامی هاست که دلیلش هم مشخصه
با افزایش سریع ضریب نفوذ اینترنت و توسعه اپلیکیشن های اجتماعی سال آینده از امسال هم بیشتر شرکت میکنن
هر چه قدر آمار شرکت کننده بیشتر باشه تعداد افرادی که برنده میشن ولی یادشون رفته ثبت نام کردند هم بیشتر میشه
Big Grin Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Erebour

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان