کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مرور، امضای الکترونیک و ثبت فرم DS-260
### پست‌های غیرمرتبط با موضوع حذف خواهد شد. ###

لطفاً برای مباحثی که فاقد تاپیک اختصاصی می‌باشد، از تاپیک سایر مباحث و
برای گفتگوی آزاد از تاپیک‌های گفتگوی آزاد برندگان لاتاری یا گفتگوی آزاد استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من لاتاری اسمم در اومده و الان در مراحل پر کردن فرم 260 به یه مشکل عجیب بر خوردم اونم اینه که اخرین مرحله که مرحله امضای الکترونیک هست ازم میخواد KCC case number رو وارد کنم و من وقتی کیس نامبرم رو میزنم بهم میگه این با کدی که ابتدا وارد کردی فرق داره و اشتباهه چکار باید بکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-07 ساعت 19:25)khosroab نوشته:  با سلام من لاتاری اسمم در اومده و الان در مراحل پر کردن فرم 260 به یه مشکل عجیب بر خوردم اونم اینه که اخرین مرحله که مرحله امضای الکترونیک هست ازم میخواد KCC case number رو وارد کنم و من وقتی کیس نامبرم رو میزنم بهم میگه این با کدی که ابتدا وارد کردی فرق داره و اشتباهه چکار باید بکنم

اگه این پیام رو میگیرد:
The case number you entered does not match the case number that you entered at Sign In.

کیس نامبر رو بدون صفرهای اضافی وارد کنید.
یعنی مثلاً بجابی 2018AS00001234 بنویسید 2018AS1234
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، mahdi_heravi ، hzhrk ، alemohamad
سلام
من فرم خودم و همسرم رو پر کردم و confirmation number رو هم گرفتم ولی زمانیکه فرم پسرم رو پر میکردم
اشتباها در مرحله آخر بجای اینکه گزینه next confirmation رو بزنم گزینه sign and submit application رو زدم که فکر می کنم مربوط به ثبت فرم به صورت الکترونیکیه و حالا دکمه next confirmation فعال نیست ....
چکار کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام یکی به من کمک کنه،۲روزدرگیر این سوالم که خواهرم میتونه از امریکا فرم ds260 روپرکنه یا نه؟؟الان اون قسمتی که میزنه I am the کدوم گزینرو بایدکنه خواهرم؟؟؟ممنون میشم کسی زودتربگه بهم?☺️
پاسخ
تشکر کنندگان:
میشه جواب منویکی بده؟؟؟؟??
پاسخ
تشکر کنندگان:
گزینه اول یعنی خودتون هستید - دومی یعنی وکیلتون سومی هم یعنی یک نفر دیگه
تا جایی که من می دونم همون اولی باید باشه.
(2017-05-15 ساعت 21:38)گلنارگلی نوشته:  میشه جواب منویکی بده؟؟؟؟??
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-16 ساعت 08:26)Matterhorn نوشته:  گزینه اول یعنی خودتون هستید - دومی یعنی وکیلتون سومی هم یعنی یک نفر دیگه
تا جایی که من می دونم همون اولی باید باشه.
(2017-05-15 ساعت 21:38)گلنارگلی نوشته:  میشه جواب منویکی بده؟؟؟؟??

ممنون??
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-15 ساعت 00:41)mahdi_heravi نوشته:  سلام
من فرم خودم و همسرم رو پر کردم و confirmation number رو هم گرفتم ولی زمانیکه فرم پسرم رو پر میکردم
اشتباها در مرحله آخر بجای اینکه گزینه next confirmation رو بزنم گزینه sign and submit application  رو زدم که فکر می کنم مربوط به ثبت فرم به صورت الکترونیکیه و حالا دکمه next confirmation فعال نیست ....
چکار کنم؟

مدیران محترم انجمن یا دیگر اعضا میشه لطفا به من پاسخی بدین
خیلی نگرانم
Sad Sad Sad Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2017-05-16 ساعت 13:39)mahdi_heravi نوشته:  
اشتباها در مرحله آخر بجای اینکه گزینه next confirmation رو بزنم گزینه sign and submit application  رو زدم که فکر می کنم مربوط به ثبت فرم به صورت الکترونیکیه و حالا دکمه next confirmation فعال نیست ....
چکار کنم؟

خیلی نگرانم
Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

به مدیر همین تاپیک پیام خصوصی بده زودتر جواب میگیری...
موفق باشین..
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdi_heravi
(2017-05-17 ساعت 08:55)AbbasHTC نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 13:39)mahdi_heravi نوشته:  
چکار کنم؟

خیلی نگرانم
Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

موفق باشین..
واقعا فایده نداره .............
هیجکی جواب نمیده .........
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-31 ساعت 09:54)mahdi_heravi نوشته:  
(2017-05-17 ساعت 08:55)AbbasHTC نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 13:39)mahdi_heravi نوشته:  مدیران محترم انجمن یا دیگر اعضا میشه لطفا به من پاسخی بدین
خیلی نگرانم
Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

موفق باشین..
واقعا فایده نداره .............
هیجکی جواب نمیده .........

با سلام خدمت دوستان
پس از ایمیلهای فراوان بالاخره مشکل من حل شد و به نظر من بهترن کار ایمیل زدن به KCC هست
نتیجه اینکه باید در مزحله آخر روی لینک مربوط به Selective Service System DS-1810 (pdf) کلیک کنید که باز بشه و بعد دکمه فعال میشه
فکر کنم اون برای سربازی باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام،
من همه چهار فرم DS-260 رو برای خودم، همسرم و دو بچه ام پُر کردم. فقط قبل از سابمیت نهایی، میخواستم ببینم در قسمتی که نیاز به وارد کردن شماره پاسپورت هست، آیا باید برای همه خانواده، شماره پاسپورت شخص برنده لاتاری را بزنم یا برای هر کس، شماره پاسپورت خودش رو؟
در ضمن میخواستم بدونم آیا برای بچه هام لازمه حتماً بزنم که در پُر کردن فرم، من کمکشون کردم(assistant بودم در پُر کردن فرم) یا نه؟ بیشتر میخوام که آفیسر شک نکنه که مثلاً بچه 5 ساله چطور فرم رو خودش میتونه پُر کنه.
پیشاپیش ممنون از پاسخ سریعتون
شماره کیس : 2012AS00054XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 27 آگوست
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
پاسخ
تشکر کنندگان: 2020saghar
سلام
من مجرد هستم ولي فايل اد زدم و يك فايل برا همسرر ايندم باز كردم ولي نميخوام ان رازپر كنم ميتوانم فقط درخواست خودم را كامل كنم در ضمن ادرس تو امريكا ندارم ميتونم الان يه ادرس هتل بدم سپس در روز مصاحبه تغيرش بدم
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنون از كمك همه دوستان من اسمم براي لاتاري ٢٠١٩ درامده ولي چندتا مشكل دارم.يك اينكه براي تحصيلا مثلا من دانشجو فوق ليسانسم و ديپلم فني بعد فوق ديپلم بعد ليسانس و بعدم دانجو فوق بايد تعداد موسساتم رو از ابتدايي وارد كنم يا از ديپلم به بعد؟يكي از برندگان لطف كردن راهنمايي كردن گفتن از ايتدايي ولي تو تاپيك ها كه نصف صفحه ها رو خوندم از ديپلم زدن،الان نميدونم كدوم درسته؟
سوال بعدم اگر از ديبلم قراره بزنم بايد سال ورودش از ابتدايي باشه يا اول دبيرستان تا ديپلم؟ضمنا من فتي بودم اول دبيرستان با همرستان مدارسك فرق داره.
سوال بعدي فرمارو پر كردم لحظه اخر قسمت sign and submit به case number ام ايراد ميگيره باهر مدلي هم كه امتحان ميكنم مثلا ٢٠١٩ حذف كنم نميشه،صفرها رو حذف كنم بازم نميشه.
بنظرتون بخاطر اخطاري بود كه اولش داد كه روز بيست مي از ٢ تا ٤ صبح ثبت نام اينترنتي غير فعاله و ارور ميده؟لطفا راهنماييم كنيد خيلي گير كردم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان