کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر (حذف و اضافه) اعضای کیس در فرم DS-260
### پست‌های غیرمرتبط با موضوع حذف خواهد شد. ###

لطفاً برای مباحثی که فاقد تاپیک اختصاصی می‌باشد، از تاپیک سایر مباحث و
برای گفتگوی آزاد از تاپیک‌های گفتگوی آزاد برندگان لاتاری یا گفتگوی آزاد استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
.
حذف و اضافه اعضای کیس در فرم DS-260 (پیش از مصاحبه)

پروسه و نحوه تغییر در تعداد اعضای کیس در مرحله پیش از مصاحبه یا صدور ویزا و بعد از آن کمی با هم تفاوت دارد که در این تاپیک صرفاً به تغییر اعضای کیس از طریق فرم DS-260 می‌پردازیم.
اطلاعات تکمیلی در مورد تغییر اعضای کیس در شرایط مختلف، در بخش مربوطه ارائه شده است.

افزودن عضو جدید به کیس (همسر یا فرزند مجرد زیر 21 سال)

برای افزودن عضو جدید به کیس، در صفحه اصلی فرم DS-260 روی عبارت Add Applicant بالای لیست اعضا کلیک کنید.

در صفحه باز شده، در قسمت Relationship to Principal Applicant، نسبت عضو جدید به عضو اصلی را انتخاب کنید:
SPOUSE همسر
CHILD فرزند

در قسمت Surname، نام خانوادگی و در قسمت Given Name نام و میان‌نام عضو جدید را وارد کنید.
همچنین به ترتیب جنسیت، تاریخ تولد و کشور محل تولد عضو جدید را در قسمت‌های Gender و Date of Birth و Country of Birth وارد کنید.

برای ثبت عضو جدید روی Submit و در صورت انصراف روی Cancel کلیک کنید.

* هشدار: این عملیات قابل بازگشت نیست. یعنی در صورت افزودن عضو جدید، امکان حذف آن از لیست اعضا وجود ندارد و در صورت نیاز باید با KCC یا سفارت هماهنگ شوید.

حذف عضو از کیس

همانطور که در هشدار بالا اشاره شد، حذف عضو به راحتی افزودن عضو نمی‌باشد ولی در صورت نیاز می‌توانید به این شکل اقدام کنید:

1. ترجیحاً از تکمیل فرم عضوی را که قرار است حذف شود، خودداری کرده و آن فرم را در هر مرحله‌ای که هست، به همان شکل رها کنید.

2. اگر عضو مورد نظر، همسر فعلی یا فرزند مجرد زیر 21 سال شما می‌باشد، نام او را در فرم متقاضی اصلی وارد کرده و سوال Is your spouse/child immigrating to the U.S. with you? مربوط به عضوی را که قرار است حذف شود، No بزنید.
* در صورت طلاق یا فوت عضو مورد نظر، نیازی به وارد کردن نام عضو به عنوان همسر فعلی یا فرزند در فرم متقاضی اصلی نیست.
* همچنین در صورتی که عضوی را به اشتباه از طریق Add Applicant به کیس اضافه کردید (عضو تکراری یا غیر واقعی) آن را در فرم متقاضی اصلی وارد نکنید.

3. موضوع را از طریق ایمیل به KCC (قبل از دریافت تاریخ مصاحبه) یا به سفارت (بعد از دریافت تاریخ مصاحبه) اطلاع دهید.
.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام وخسته نباشید.اگر بعد از ثبت نام لاتاری مثلا یک هفته قبل ازدواج کرده باشیم میتونیم اسم همسرمان را در فرم درخواست ds-260 اضافه کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 19:25)yserkalabi نوشته:  با سلام وخسته نباشید.اگر بعد از ثبت نام لاتاری مثلا یک هفته قبل ازدواج کرده باشیم میتونیم اسم همسرمان را در فرم درخواست ds-260 اضافه کنیم؟

بله حتماً همسرتون رو به کیس اضافه کنید.
اگر بعد از اعلام نتایج ازدواج کردید، ممکنه سفارت از شما بخواد تا روز مصاحبه مدارک اضافی (مثل عکس، فیلم، ریزمکالمات و ..) برای اثبات واقعی بودن ازدواج همراه داشته باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان ما فرم رو انلاک کردیم و پسرمون رو به فرم اضافه کردیم. بعد از سابمیت و گرفتن کامفرمیشن نامبر هنوز فرم ما باز هستش
یعنی قسمت add applicant هنوز فعاله ولی قسمت مربوط به من و همسر و فرزندم رو completed نشون میده

این یعنی درسته؟
کار دیگه ای نباید انجام داد؟

امیدوارم یکی جواب بده......
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-09 ساعت 01:29)mehran3057 نوشته:  با سلام
دوستان ما فرم رو انلاک کردیم و پسرمون رو به فرم اضافه کردیم. بعد از سابمیت و گرفتن کامفرمیشن نامبر هنوز فرم ما باز هستش
یعنی قسمت add aplicant هنوز فعاله ولی قسمت مربوط به من و همسر و فرزندم رو completed نشون میده

این یعنی درسته؟

سلام دوست عزیز،
اگر در قسمت همسر و فرزندتان نشان میدهد که کامل شده است ، خب کامل شده دیگر نگران چه هستید ؟؟! تا 24 الی 48 ساعت صبرکنید و اجازه دهید تا سیستم آنها به روز گردد. اگر نشد ، یک ایمیل به آنها ارسال فرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran3057
(2018-03-09 ساعت 01:54)afshin4749 نوشته:  
یعنی قسمت add aplicant هنوز فعاله ولی قسمت مربوط به من و همسر و فرزندم رو completed نشون میده

این یعنی درسته؟

سلام دوست عزیز،
اگر در قسمت همسر و فرزندتان نشان میدهد که کامل شده است ، خب کامل شده دیگر نگران چه هستید ؟؟! تا 24 الی 48 ساعت صبرکنید و اجازه دهید تا سیستم آنها به روز گردد. اگر نشد ، یک ایمیل به آنها ارسال فرمایید.

ممنون دوست عزیز
بله کامل شده نشون میده ولی هنوز هم قسمت Add applicant فعال هستش و ما میتونیم به فرممون دسترسی داشته باشیم البته قابل ادیت نیست
باشه پس به kcc ایمیل میزنم و موضوع رو میگم. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749
سلام دوستان
وقتتون بخیر
من یک وقت سفارت در دبی در تاریخ 20june,2018 9:00GST دارم که تو اون تاریخ نمی تونم برم.اگر کسی خواست پیام بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من میخوام پسرم که تازه متولد شده به کیس خودمون اضافه کنم میخوام بدونم فرم 260 رو انلاین باید پر کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-03-10 ساعت 15:36)mehran3057 نوشته:  
(2018-03-09 ساعت 01:54)afshin4749 نوشته:  

این یعنی درسته؟

سلام دوست عزیز،

ممنون دوست عزیز
بله کامل شده نشون میده ولی هنوز هم قسمت Add applicant فعال هستش و ما میتونیم به فرممون دسترسی داشته باشیم البته قابل ادیت نیست
باشه پس به kcc ایمیل میزنم و موضوع رو میگم. ممنون

سلام شما فرم رو انلاین پر کردید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. امیر هستم از بچه های قدیمی مهاجرسرا سال 2016 برنده لاتاری شدم و اومدم. امسال یعنی سال 2021 من نامزدم برنده ی لاتاری شده. من خودم ساکن دالاس هستم و هنوز سیتیزن نشدم و نامزدم هم ایران هستش. ما میخواستیم که واسه ی اومدنش پروسش را شروع کنیم که متوجه شدیم امسال برنده شده. ما هیچ جایی رسمی نامزد نکردیم و فقط اسممون روی همه. حالا سوالم اینه که با این اتفاقی که افتاده چجوری نامزدم اقدام کنه واسه ی مرحله ی بعد از برنده شدنش؟ توی فرم اولیش زدیم مجرد و خب راست هم زده چون اسممون توی شناسنامه ی هم نیست. یعنی اول عقد کنیم بعد فرم ds260 را پر کنیم یا بزنیم سینگل توی ds 260 بعد قبل مصاحبه عقد کنیم؟
ممنون میشم اگه لطف کنین و راهنمایی کنین.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان