کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات شخصی (Personal)
### پست‌های غیرمرتبط با موضوع حذف خواهد شد. ###

لطفاً برای مباحثی که فاقد تاپیک اختصاصی می‌باشد، از تاپیک سایر مباحث و
برای گفتگوی آزاد از تاپیک‌های گفتگوی آزاد برندگان لاتاری یا گفتگوی آزاد استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
پسوند فامیلی داشتم ولس از ظریق ثیت و احوال حذف کزذیم ... الان داخا فرم چی بنویسم ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
TA_LA:
فراخوان برای اقدام عمومی

روز دوشنبه ۹ جولای با دفاتر نمایندگان مجلس نمایندگان و سنا تماس بگیرید و بخواهید برای برداشته‌شدن @TravelBan اقدام کنند

#EndTheBan

شماره تماس نمایندگان را اینجا پیدا کنید:
https://www.usa.gov/elected-officials

با توجه به تعطیلی کنگره در ۲-۶ جولای شاید این زمان مناسب‌تر باشد. تا آن زمان سعی کنید تا جای ممکن این پیام را به دیگران منتقل کنید تا حرکت وسیعتری شکل بگیرد.

اقدام یکپارچه، همگانی و هماهنگ احتمال نتیجه‌بخش بودن این حرکت را بیشتر می‌کند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-30 ساعت 17:25)h.sami نوشته:  TA_LA:
فراخوان برای اقدام عمومی

روز دوشنبه ۹ جولای با دفاتر نمایندگان مجلس نمایندگان و سنا تماس بگیرید و بخواهید برای برداشته‌شدن @TravelBan اقدام کنند

#EndTheBan

با توجه به تعطیلی کنگره در ۲-۶ جولای شاید این زمان مناسب‌تر باشد. تا آن زمان سعی کنید تا جای ممکن این پیام را به دیگران منتقل کنید تا حرکت وسیعتری شکل بگیرد.

دوست عزیز ، لاتاری حق نیست که ضایع شده باشه و اگر به شما ویزا ندن و یا به هر دلیل دیگری نتونی وارد آمریکا بشی این هیچ تعهدی رو برای دولت آمریکا ایجاد نمیکنه !! ضمن اینکه فرمان اجرایی رئیس جمهور حالا دیگه تبدیل به قانون شده و هیچ مرجعی بغیر خود ایشون و یا دادگاه عالی فدرال قادر به لغو اون نیست . این نوع حرکتها تنها موجب بدبینی و خشم دولت نسبت به مردم ایران میشه و در نهایت منجر به توهین. بهرصورت اگر برای قوانین یک کشور که متقاضی زندگی در اون هستیم احترام قائل هستیم نباید کاری کنیم که منجر به این بشه که روی ما ایرانیان اینطور قضاوت بشه که ما مردمانی طلبکار، تندرو و قانون گریزیم. ما قراره که درخواست و خواهش کنیم نه اینکه مطالبه ی چیزی مثل حق از دست رفته. بهرصورت این ایده و اعتقاد منه و دلیلی هم نداره که دیگران اون رو تبعیت کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: mortezaakbari63
(2018-07-01 ساعت 02:40)Follwer نوشته:  
فراخوان برای اقدام عمومی

#EndTheBan

دوست عزیز ، لاتاری حق نیست که ضایع شده باشه و اگر به شما ویزا ندن و یا به هر دلیل دیگری نتونی وارد آمریکا بشی این هیچ تعهدی رو برای دولت آمریکا ایجاد نمیکنه !! ضمن اینکه فرمان اجرایی رئیس جمهور حالا دیگه تبدیل به قانون شده و هیچ مرجعی بغیر خود ایشون و یا دادگاه عالی فدرال قادر به لغو اون نیست . این نوع حرکتها تنها موجب بدبینی و خشم دولت نسبت به مردم ایران میشه و در نهایت منجر به توهین. بهرصورت اگر برای قوانین یک کشور که متقاضی زندگی در اون هستیم احترام قائل هستیم نباید کاری کنیم که منجر به این بشه که روی ما ایرانیان اینطور قضاوت بشه که ما مردمانی طلبکار، تندرو و قانون گریزیم. ما قراره که درخواست و خواهش کنیم نه اینکه مطالبه ی چیزی مثل حق از دست رفته. بهرصورت این ایده و اعتقاد منه و دلیلی هم نداره که دیگران اون رو تبعیت کنن.
سلام خدمت شما دوست عزیز .کجای متن بنده صحبت از حق یا تندرویی بود؟! یا کجا دعوت به طلبکار بودن؟این اخلاق برای ایرانی هاست که بلد نیستند سرجاش و به نحو عالی اعتراض و ناراحتی خود را اعلام کنند، متاسفانه به همین دلیل هست که به ایرانی ها دور قاب چین و .... میگویند چون فکر میکنند هرحا هم که ناراحت اند باید لبخند بزنند که نکنه یک وقت کسی ناراحت نشه و....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-09-12 ساعت 16:01)h.sami نوشته:  
(2018-07-01 ساعت 02:40)Follwer نوشته:  
فراخوان برای اقدام عمومی

#EndTheBan

سلام خدمت شما دوست عزیز .کجای متن بنده صحبت از حق یا تندرویی بود؟! یا کجا دعوت به طلبکار بودن؟این اخلاق برای ایرانی هاست که بلد نیستند سرجاش و به نحو عالی اعتراض و ناراحتی خود را اعلام کنند، متاسفانه به همین دلیل هست که به ایرانی ها دور قاب چین و .... میگویند چون فکر میکنند هرحا هم که ناراحت اند باید لبخند بزنند که نکنه یک وقت کسی ناراحت نشه و....
من کاری به خوب بودن ایرانیان و یا دور قاب چین بودن و یا هر صفتی رو که شما تمایل دارید به هموطنان بدید ندارم چون این اعتقاد شماست !! من اشاره به فراخوان شما برای اعتراض به قوانینی کردم که توسط عالی ترین مقام کشور صادر شده !! تراول بن شامل شرکت کنندگاه لاتاری هم شده و من منظور نظرم این بخش از این قانون بوده که در گذشته هم وجود داشته و همه هم در موردش میدونن و خودشون هم رسما اینو در نامه ی قبولی ذکر کردن. به بخشی که مربوط میشه به مهاجرت خانوادگی اشاره ای نکردم و اظهار نظری هم در این مورد ندارم. با اینکه خود بنده هم مشمول این بند قانون شدم ، اما اعتراضی نکرده و نمیکنم چرا که اعتقاد دارم قوانین در این کشور چه منصفانه و چه غیر منصفانه و در هر شکلی قانون است و تغییر اون بخصوص در این مورد فعلا غیر ممکنه !! به نظرم ما اول باید یادبگیریم که چه چیزی حق ماست و چه چیزی لطف دیگران در مورد ماست !! دریافت مجوز برای ورود و زندگی در هر کشوری بغیر از زادگاه ما در واقع لطف و ارزشی ست که دولت آن کشور در حق ما ارزانی کرده !! قبلا هم این مثال رو برای یکی دیگه از کاربران نوشتم و کلی هم ایشون عصبانی شده و توهین کرد !! بیش از چندین ساله که کل ملت ایران دارن به چهارتا افغانی بیچاره توهین و ناسزا میکنن که برگردین به خونه ی خودتون !! خیلی از فرزندان اونا در ایران متولد شدن و حتی ازدواج کردن و ایرانی هستن ، اما ما هنوز هم اونا رو به رسمیت نمیشناسیم و باز هم اونا رو بیگانه خطاب میکنیم !! در حالی که ایران هم حق اونا هست چون متولد اون خاک هستن و یا پدر و یا مادرشون از یکطرف ایرانی ست !! تچطور وقتی ما چنین فرهنگ نژادپرستی رو داریم ، انتظار داریم دیگران در مورد من و امثال شما برعکس باشن ؟؟؟ حکایت زندگی ما ایرانیا چه از گذشته ی دور و چه فعل ، حکایت همون افغانیان بیچاره ست !! دوستان نظر دادن که اونا اعمال خلاف قانونی رو در کشور انجام دادن ، خب خود ایرانیان هم در ایران خلاف میکنند شاید بدتر !! جنس خلاف که دیگه نژآد نمیشناسه عزیزم ، خلاف خلافه !! بهرصورت من نظر خودم رو دادم و به اعتقاد شما هم احترام میگذارم و توهین نمیکنم و شما رو به صفتهایی مثل درو قاب چین و اینجور چیزا متهم نمیکنم. این به خود شما ربط داره که بپذیرید و یا نه !! اما بطور کل خصوصیت فکری من احترامه !! اگر در آمریکا کسی به هر دلیلی حق مسلم من رو ازم بگیره ، قطعا اعتراض بجا خواهم کرد ، اما در صورتی که لطفی در مورد من ساقط بشه ، هرگز اعتراضی نمیکنم چون اعتقاد دارم اون لطف بوده و طلب بنده نیست !!
شاد روزگار باشید Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگواران. از برندگان لاتاری 2019 هستم و برای پر کردن فرم 260 آدرسی در آمریکا ندارم. به نظر شما من باید قسمت آدرس رو چطوری پر کنم ؟؟؟؟

آیا از دوستان کسی هست که برنده 2019 باشه؟؟؟

کیس نامبر : 2019AS00008xxx
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان