کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه‌های مهاجرسرا
........
پاسخ
تشکر کنندگان:


فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، eblis_67 ، shahin61 ، gbtm ، ali.b ، س.ح ، M0HSeN_US
Car 
Sad Sad كمكم كنيد لطفا Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاسخ
تشکر کنندگان:
بخش سفر نامه ها رو به نظرم برای کاربران مهمان ببندید تا نتونن دسترسی داشته باشن
و حتی اعضای با ارسال های زیر 20 یا 10 عدد یا اعضای کمتر از 3 ماه

توی گروه های کاربری میشه تعیین کرد
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
دوستان و همراهان همیشگی

با توجه به برخی مسائل بوجود آمده در مورد رابطه موسسه غیرانتفاعی مهاجرسرا و شرکت پاریز تراول لازم دانستم با نگارش مطلبی این رابطه را به صورت شفاف توضیح دهم.

سایت مهاجرسرا در ۱۹ آگوست ۲۰۰۷ با هدف به اشتراک گذاری تجربیات بین برندگان لاتاری در قالب انجمن گفتگوهای مهاجرتی افتتاح شد و با لطف ایزد منان و تلاش اعضای آن به محبوب ترین انجمن گفتگوهای مهاجرتی در رابطه با ویزای مهاجرتی ایالات متحده در فضای مجازی تبدیل شد.

بنده حقیر این افتخار را داشتم تا از سال ۲۰۰۹ بعنوان یکی از اعضای فعال در این انجمن مجازی فعالیت داشته باشم و از حضور افراد با تجربه استفاده کنم و از سال ۲۰۱۰ نیز بعنوان یکی از مدیران این سایت حضور داشته ام. پس از مهاجرتم نیز برخلاف تعدادی از اعضای فعال که درگیر مسائل شخصی خود شدند، رابطه خود را با این وبسایت وزین قطع نکردم و در بزنگاه های مهمی که در این مطلب به یکی از آنها اشاره خواهم کرد تلاش کردم مانع از فروپاشی این مجموعه شوم.

هیچگاه روزی را فراموش نمی کنم که وبسایت مهاجرسرا همانند سایر انجمن های پر مخاطبی که از پلتفرم MyBB استفاده می کنند مورد حملات پی در پی هکرهای روسی قرار گرفت و در کمتر از ۷۲ ساعت صدماتی ماندگار بر جای گذاشت و سایت غیر قابل استفاده شد. شوربختانه مسئول فنی وقت سایت بهمراه مدیر کل سایت وقت رسیدگی به این مساله را نداشتند و انجمن مهاجرسرا در حال تبدیل شدن به خرابه ای بود که تا مرز تعطیلی پیش رفت.

در این بحبوحه بنده حقیر از سر دلسوزی برای مهاجرسرای نو پا پیشقدم شدم و پس از گرفتن دسترسی های لازم با کمک پیام عزیز که به بنده کمک شایانی در جهت امور فنی سایت کرد توانستیم مشکل امنیتی را حل کنیم و کلیه ارسالهای غیر مرتبط و کاربران جعلی را از سرور اصلی سایت حذف نمودیم.

پس از آن بنده این مسئوولیت و وظیفه را داشتم تا این وبسایت را در راستای اهداف انساندوستانه و غیرانتفاعی خود هدایت کنم و خدا را شاکرم که این مهم را توانستم مثل سابق انجام دهم اما با توجه به نیاز بعضی از اعضا برای مشاوره اختصاصی و دریافت خدمات حرفه ای و مطمئن سعی کردم با افتتاح شرکت پاریز تراول برای کسانی که قصد دارند در ازای پرداخت مبالغ منصفانه ای خدمات لازم را دریافت کنند این کمک را به این دسته از افراد بصورت حقیقی و نه مجازی برسانم و همچنین فضای مجازی سایت مهاجرسرا نیز مانند قبل اگر اندک تجربه ای داشتم با سایر دوستان به اشتراک گذاشتم و بین فعالیت انتفاعی شخصیم و فعالیت غیرانتفاعی مهاجرسرا همیشه تفاوت قائل بودم و سعی کردم حتی الامکان سایت مهاجرسرا را با فعالیت انتفاعی شخصیم حمایت مالی کنم.

در سال ۲۰۱۶ ایده راه اندازی موسسه غیرانتفاعی مهاجرسرا را در قالب یک شخصیت حقوقی در خارج از فضای مجازی را با کمک تنی چند از دوستان پیاده کردیم و پس از ثبت در ایالت کالیفرنیا موفق به اخذ تاییه از IRS یا همان اداره امور مالیاتی فدرال شدیم و هم اکنون تلاش در تخصص بودجه و یافتن محلی برای استقرار فیزیکی هستیم که به امید خدا و لطف دوستانی که از این سایت استفاده کردند به این مهم نیز دست خواهیم یافت و بنده از همینجا اعلام می کنم که در صورت رسیدن به این مهم فعالیت شرکت پاریز تراول را در ایالات متحده برای منافع مالی متوقف خواهم کرد و صرفاً به کسانی که موفق به اخذ ویزا و مهاجرت با کمک دفتر ایران پاریز تراول و یا هر شرکت دیگری و یا حتی بدون کمک شرکتی شده اند بصورت Non Profit از طریق موسسه مهاجرسرا یاری خواهیم رساند که رسیدن به این مهم نیاز به یاری دوستان قدیمی مهاجرسرا و همچنین شما عزیزان دارد.

وبسایت مهاجرسرا و گروه های تلگرامی وابسته صرفاً متعلق به موسسه غیرانتفاعی مهاجرسراست و شرکت پاریز تراول و یا شخص سیدعلی سپهر هیچگونه مالکیتی بر آن نداشته ، ندارد و نخواهد داشت و اگر در حال حاضر مدیریت هر دو مجموعه را بعهده دارم هیچگونه تضاد منافعی را در آن حس نمی کنم.

در خاتمه ازهمراهی بالع بر ۱۰ سال شما عزیزان با مهاجرسرا تشکر می نمایم و امیدوارم روزی برسد که مهاجرسرا در جهت مهاجرت معکوس فعالیت نماید و همه ایرانیان سعی در آبادانی وطن خود داشته باشند.

ارادتمند
سیدعلی سپهر
عضو کوچکی از خانواده بزرگ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Austin2018 ، copol ، shahin61 ، M0HSeN_US ، mehraj ، sosol
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان