کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.

گروه تلگرام اعلام نتایج لاتاری DS-2020
https://t.me/joinchat/AAAAAEAj4YFTx6XgBD0KtA

.
سلام دوستان من لیسانس فیزیک دارم ولی نمیخوام این رشته رو ادامه بدم میخوام از نو شروع ب تحصیل کنم حالا نمیدونم تو ثبت نام مدرکمو رو کنم یا نه همون پیش دانشگاهی بزنم ؟چون میترسم اگه بزنم مدرک دانشگاهی دارم نتونم اونجا تقاضای وام تحصیلی بدم کسی خبر نداره ؟بزنم ب نفعمه یا ب ضرر ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اصلا نمیدونم من که سابقه کاری با این رشته هم ندارم اونجا ب دردم میخوره یا نه دفه اوله میخوام ثبت نام کنم یکمی راهنماییم کنین تو این مورد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-10-18 ساعت 18:52)zahra۷۱ نوشته:  سلام دوستان من لیسانس فیزیک دارم ولی نمیخوام این رشته رو ادامه بدم میخوام از نو شروع ب تحصیل کنم حالا نمیدونم تو ثبت نام مدرکمو رو کنم یا نه همون پیش دانشگاهی بزنم ؟چون میترسم اگه بزنم مدرک دانشگاهی دارم نتونم اونجا تقاضای وام تحصیلی بدم کسی خبر نداره ؟بزنم ب نفعمه یا ب ضرر ؟

سلام

اصلا و ابدا هیچ ربطی به هم نداره که شما اینجا چه مدرکی دارید و اونجا چی قراره بخونید
ادامه تحصیل یا کار یا هر چیزی ربطی به ثبت نام نداره

شما باید اخرین مدرک تحصیلی رو انتخاب کنید

اگر ثابت بشه دروغ میگید ، در صورت قبولی رد میشید
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
سوالی داشتم در مورد عکس من برای عکس رفتم عکاسی و عکسی که گرفتم همه شرایط گفته شده رو داره ولی صفحه پشت سر من یک خط سیاه بود که عکاس با فتوشاپ برطرفش کرد و فایل عکس رو به من داد حالا که تو کامپیوتر خودم propertiesعکس رو میبینم پروگرام نام اسم فتوشاپ میوفته در صورتی که خود چهره هیچ فتوشاپی کار نشده فقط تصور پس ضمینه خیلی جزیی با فتو شاپ کار شده این مشکل ایجاد نمی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.اصلا آیا امیدی به ثبت نام است با این وضعیت....
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه در فرم لاتاری در قسمت تعداد فرزندان باید تعداد همه فرزندان رو نوشت یا فقط تعداد فرزندان زیر ۲۱ سال و مجرد رو؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر عزیزان
بعد از مدت ها وارد سایت شدم با کمال تعجب دیدم هیچ تاپیک و موضوعی برای لاتاری 2020 ارسال نشده و انگاری سایت تعطیل شده است!
عزیزان میشه توضیح بدید چرا سایت رو رها کردید؟
% 23 ▓▓▓▓▓▓▓▓
Loading►...Please Wait◄
پاسخ
تشکر کنندگان: faraz15
(2018-11-04 ساعت 10:49)DR.MOVIE نوشته:  سلام بر عزیزان
بعد از مدت ها وارد سایت شدم با کمال تعجب دیدم هیچ تاپیک و موضوعی برای لاتاری 2020 ارسال نشده و انگاری سایت تعطیل شده است!

مثل قبل نیست دیگه, چند سال پیش خیلی فعال بودن همه ....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-11-04 ساعت 10:49)DR.MOVIE نوشته:  سلام بر عزیزان

2-3 سالی هست که اینجا از رونق افتاده متاسفانه...
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی خبر داره از بچه های 2019 چند نفر ویزا گرفتن ؟ کلا دیگه به ایرانی ها ویزا میدن ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
فکر میکنم از زمان بن ترامپ به بعد اینجا سوت و کور شده و یا اینکه من بعد مدتها اینجور حس میکنم.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
پاسخ
تشکر کنندگان:
اینجا سوت و کور شده
case:19###
Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-11-12 ساعت 15:11)rainbow21 نوشته:  کسی خبر داره از بچه های 2019 چند نفر ویزا گرفتن ؟ کلا دیگه به ایرانی ها ویزا میدن ؟

امسال کلا 5 ویزا ایشود شده برای ایران
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897
(2019-05-02 ساعت 12:02)ostokhan نوشته:  
(2018-11-12 ساعت 15:11)rainbow21 نوشته:  کسی خبر داره از بچه های 2019 چند نفر ویزا گرفتن ؟ کلا دیگه به ایرانی ها ویزا میدن ؟

امسال کلا 5 ویزا ایشود شده برای ایران

چطوری استخون؟؟؟؟ تو هم که هنوز پرچمت اینجا بالاست. بالاخره یه قدیمی آشنا پیدا کرید اینجا.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897
سلام خسته نباشید .ببخشی من چگونه میتونم سوالهایم رو به مدیر یا افراد آشنا به قوانین اعلام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان