کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: نظر سنجی درمورد اینکه در لاتاری 2010 به صورت تکی ثبت نام کردید یا به همراه خانواده
مجرد(1نفر)
56.00%
42 56.00%
با همسر(2نفر)
16.00%
12 16.00%
با همسر و 1فرزند(3نفر)
18.67%
14 18.67%
با همسر و 2فرزند(4نفر)
8.00%
6 8.00%
بیشتر از 6 نفر
1.33%
1 1.33%
مجموع 75 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نظر سنجی درمورد ثبت نام کننده ها که آیا به تنهایی اقدام کردید یا با
این آمارگیری یک کم مهمه چون اگر یک خانواده 4 نفره برنده بشه به تنهایی 4 گرین کارت ازسهمیه کشور را از آن خود می کند خواهش می کنم در این آمار گیری دوستان 2010 شرکت کنند تا آمار حدودی را بدونیم.
تشکر کنندگان: niki-88
اختصاص گرين کارت به برنده ها هم بستگي دارد به تعداد افرادي که در هر پرونده ي برنده شده وجود دارند: مثلا اگر يکنفر اسمش در لاتاري برنده شده و مجرد و بدون فرزند است: فقط يک گرين کارت حساب ميشود. اما اگر او مثلا همسر و دو فرزند وابسته دارد چهار گرين کارت از سهميه آن کشور حساب مي شود همينطور الي آخر ، تا اينکه کل حداکثر سهميه متولدين آن کشور تمام شود. هر ساله 55000 نفر كه با احتساب خانواده شان بالغ بر 200,000 نفر ميشوند ، از طریق قرعه کشی گرين كارت (Green Card) آمريكا را اخذ مينمايند
خدایا حال نداریم به راه راست هدایت شویم...خودت راه راست را به سوی ما کج بفرما...!!!

Tongue
تشکر کنندگان:
پس به احتمال قوی بالای 60 درصد شرکت کننده ها در ایران مجرد هستند دیگه از دوستان عضو کسی نیست که تو این آمار گیری شرکت نکرده باشه؟
تشکر کنندگان:
نگران نباشید مشخصات ID کسی در آمارگیری نمایش داده نمیشود.
تشکر کنندگان:
mohammad_usa نوشته: پس به احتمال قوی بالای 60 درصد شرکت کننده ها در ایران مجرد هستند ...

چون جامعه آماری پایین هستش ، به نظرم شما نمی تونید با این نظرسنجی قضاوت کنید و احتمالش فقط منطبق بر حدس و گمانه! Wink
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
kolan 55000 green card be hame ba khanewadehashon taalogh migere. yani sahmeyeh barai in type green card 55000 ast. in soalo yek irani dar voice of amrica porsideh bood.
تشکر کنندگان:
yani in afrad ba khanewadehashon 55000 meshavand na tanhai agha bahram. agar in tor bood ke har sal 200000 green card bedan ke khili khob bod .
تشکر کنندگان:
من فکر کنم کلا"55000 گرین کارت میدهند بیشتر از اون امکان نداره چون هیچ سندی درموردش نیست که خانواده برنده شده ویزای گرین کارت جدا بگیره اگر کسی برنده شده باشه و با همسرش شرکت کرده باشد فقط آنها 2 عدد گرین کارت از 50000گرین کارت را از آن خود میکنند آیا دوستان اطلاعات دیگری در این زمینه دارند؟
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من فکر میکنم 55000گرین کارت به برندگان میدهند که هیچ به خانواده شان هم گرین کارت میدهند با این حساب من با مانا موافقم گرچه پیش کسوت ها در این راستا بهتر میتواننذ راهنمایی کنند سایر دوستان هم نظرشونو لطفا بدهند تا جماعتی را از نگرانی برهانند.
تشکر کنندگان:
سلام
من امسال شرکت کرده ام (ما یک خانواده چهار نفری هستیم .خودم همسرم و دوفرزندم ) ........چیه .... خنده نداره که . ..... تازه چمدان هایم را از الان آماده کرده ام.
تشکر کنندگان:
بابا آفرین به این روحیه و مثبت نگریSmile

دوستان یاد بگیریدBig Grin
تشکر کنندگان:
kiaran نوشته: سلام
من امسال شرکت کرده ام (ما یک خانواده چهار نفری هستیم .خودم همسرم و دوفرزندم ) ........چیه .... خنده نداره که . ..... تازه چمدان هایم را از الان آماده کرده ام.

دوست من سلام شما به احتمال زیاد برنده هستید چون یک خانواده 4 نفره محسوب میشوید و احتمال برنده شدنتان خیلی بالاست البته به شرط اینکه دو فرزندتان بین 18 تا 21 سال سن داشته باشند و مدرک بالای دیپلم اونوقت شما با 4 تا پرونده شانستو داری امتحان میکنی ولی نه اگر فرزندانتان کمتر از 18 باشد شما و همسرتان فقط در قرعه کشی شرکت داده می شوید ولی بازم شانستون بالاست.
با آرزوی موفقیت شما
تشکر کنندگان:
خب من توی 3تا پرونده هستم یه بار مجرد یه بار با مادر یه بار با پدر .حالا کدوم گزینه شامل حال ما میشه؟؟
تشکر کنندگان:
با سلام خب شما شانستون بالاست و3تا پرونده هم شامل شما میشود
به شرط اینکه زیر 21 سال سن داشته باشید.اگر زیر 18 باشید که فقط پدر و مادر در قرعه کشی شرکت میکنند ولی اگر شما بالای 18 تا 21 باشی و دیپلم و پیش دانشگاهی هم داشته باشی اونوقت شما هم در قرعه کشی شرکت داده میشوید پس شانس برنده شدنتون 3 برابر بالا میره.
تشکر کنندگان:
mohammad_usa نوشته: با سلام خب شما شانستون بالاست و3تا پرونده هم شامل شما میشود
به شرط اینکه زیر 21 سال سن داشته باشید.اگر زیر 18 باشید که فقط پدر و مادر در قرعه کشی شرکت میکنند ولی اگر شما بالای 18 تا 21 باشی و دیپلم و پیش دانشگاهی هم داشته باشی اونوقت شما هم در قرعه کشی شرکت داده میشوید پس شانس برنده شدنتون 3 برابر بالا میره.

محمد جان يعني وقتي يه خانواده 4 نفري يك فرم پر ميكنند باز هم 4 بار تو قرعه كشي شركت ميدن ؟؟؟!!! يا هر كدوم بايد يه فرم جدا پر كنند ؟؟؟؟
البته من فكر ميكنم بايد هر 4 نفر با توجه به شرايطي كه فرمودين حتما" خدوشون مجزا فرم پر كنند يعني يكبار پدر خانواده و بقيه رو زيرمجموعه اعلام كنه بعد مادر خانواده و بقيه رو زير مجموعه اعلام كنه و فرزندان هم كه يكبار با پدر، يكبار با مادر و يكبار هم تكي (البته اگر بالاي 18تا 21 سال داشته باشن و بقيه شرايط)
دوستان درست گفتم يا نه؟؟
تشکر کنندگان: mohammad_usa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان