کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تعداد شركت كنندگان در قرعه كشي
با سلام خدمت تمامي كاربران عزيز و سلام خدمت مدير سايت كه با نصيحتاشون عيبامو ميگن!ميخواستم بپرسم از كجا ميشه فهميد از كشور ايران چه تعداد در قرعه كشي لاتري 2010 ثبت نام كردند؟
تشکر کنندگان:
سوالم اينقدر سخت بود كه كسي پاسخ نداده؟
تشکر کنندگان:
سلام تعداد نفراتی که در قرعه کشی شرکت میکنند مشخص نیست ولی بعد از قرعه کشی تعداد نفرات برنده شده از هر کشور مشخص میشه مثلا امسال از ایران 1689 نفر برنده شدند به این آدرس برید وببینید
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._4317.html
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان
اقا من یک چیزی تو این سایت که دوستمون elham معرفی فرمودند نمیفهمم. اونم این هستش که چرا کشور بنگلادش باید 6.023 تا سهمیه داشته باشه ولی ایران 1,689 تا؟ سهمیه ها مشخص هستش یا هر کشوری که زیاد ثبت نام کننده داشته باشه تعداد برنده هاش بشتر میشه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان عزیز
منم با حمید موافقم با اینکه ایرانیها جزو بهترین مهاجران آمریکا محسوب می شوند نمیدونم چرا سهمیه ایرانیها اینقدر کمه مگه بنگلادشیها چه آدمهایی هستند که اینقدر سهمیه دارند اصلا"بنگلادش کجای کره زمینه
ولی به هر حال سهمیه بندی اونها یک کم اشکال داره البته امسال شبکه voa آمریکا اعلام کرده قراره سهمیه ایران برای2010-DV افزایش پیدا کنه اینهم جای امیدواری هست.
تشکر کنندگان:
تعيين تعداد سهميه حتما قوانيني دارد ولي بنگلادشي ها هم مثل ما مشكلات زيادي دارند و آنها هم سزاوار اين هستند كه بهتر زندگي كنند . مهمتر از همه اينكه پرونده سياهي از نظر ترور و ايجاد مزاحمت براي ساير كشورها ندارند.
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز
دوستان بهتره در مورد کشورهای دیگه به خصوص مردم انها قضاوت بهتری داشته باشیم تا مردم دنیا هم درمورد ما هم بهتر فکر کنن. آقای محمد مطمئنا" خیلی ازمردم دنیا دقیق نمی دونن ایران کجا قرارگرفته حاله پس حق من وشما اینه که ماهم نتونیم پیشرفت و ارامش داشته باشیم .انصافا میشه بهتر فکر کرد چون اگه گرین گارت بگیریم باید در کنار ادمهای کشورهای مختلف تو امریکا زندگی کنیم پس بهتره چون ایرانی هستیم و تمدن کهن دارم فکر نکینم بقیه ارزشی ندارن ؟

دوستان قصد جسارت نداشتم /. یاعلی
تشکر کنندگان:
منم با شما موافقم یک مقدار تند رفتم آخر نفهمیدیم چجوری سهمیه بندی میکنن آخه خیلی بی انصافیه سهمیه ایران اینقدر کم باشه ولی به هر حال همه مردم دنیا انسان هستند و دوست دارند زندگی راحتی داشته باشند و امیدوارم قول سهمیه 5000تایی که برای ایران شنیدم میخوان اعلام کنن عملی بشه یا حق
تشکر کنندگان:
ميخواستم از آقا محمد بپرسم درباره خبرتون كه گفتيد قراره سهميه 5000 تايي براي ايران بشه از كدام منبع خبر گرفتيد ؟
تشکر کنندگان:
دوستان سهمیه هر کشور بر اساس تعداد مهاجران از قبل که داشته تعیین میشه یعنی اینکه از ایران آمریکا مهاجر زیاد داشته و طبیعتا سهمیه اش کمتر میشه ولی چون کشور بنگلادش طی سالهای اخیر مهاجر به آمریکا کم داشته الن بیشتر میگیرند.
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز ، آيا همه شما مطمئن هستيد كه تعداد نفرات بر اساس سهميه هر كشور انتخاب مي شن؟
از كجا معلوم تعداد زياد شركت كننده ها مثلا از بنگلادش ، دليل تعداد بيشتر برنده هاشون نباشه؟
آخه اگر از اول بر مبناي سهميه خاصي برندگان اعلام مي شدند ، ديگر چه دليلي داشت كه از اون طرف محدوديت 7% رو اعمال بكنند ؟ (به اين صورت كه همينكه تعداد دريافت كنندگان گرين كارت از كشوري به 7% كل، يعني3500 نفر رسيد ،ديگر پرونده اون كشوربراي اون سال بسته بشه)
تشکر کنندگان:
با سلام
یکی از دوستانم به من خبر داد که شبکه Voaآمریکا توسط یک وکیل اعلام کرده قراره سهمیه ایران افزایش زیادی داشته باشه منم پرسیدم چقدر گفت شاید حدود 5000نفر
در جوا ب navid_usaعزیز بگویم که شما اشتباه می کنید پس اگر آمریکا میخواست این کارو کنه چرا کشور عراق سال قبل حدود 154 نفر موفق شدند پس باید تعداد عراقیهای مقیم امریکا بالای 1000000نفر باشه پس این فرضیه غلطه من فکر میکنم براساس تعداد شرکت کننده های کشور سهمیه بندی میکنند ولی در مواقعی خاص سهمیه بعضی از کشورها را حتی با تعداد کم ثبت نام کننده ها افزایش میدهند و من مطمئنم که سهمیه امسال ایران بسیار افزایش پیدا خواهد کرد بدلیل اینکه شبکه voa اعلام کرده ایران دارای کمترین مهاجر به ایالات متحده بوده است
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان