کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاریخ مصاحبه
سلام case number من شماره ی 10923 است
لطفا تاریخ مصاحبه ی ما را مشخص کنید و تا تاریخ 19/09/1387 هیچ گونه نامه ای دریافت نکرده ایم
تشکر کنندگان:
سلام علی جان
هنوز شماره ی تو اعلام نشده. احتمالن تو بولتن این ماه یا ماه آینده شمارت کارنت شه.
در ضمن بهتره سه شماره آخر کیس نامبرتوxxxبزنی. محض احتیاط محرمانه نگهش دار
تشکر کنندگان:
سلام علی هستم
امیدوارم پاینده باشید
میخواستم لطف بفرمایید و لیست کلیه مدارک لازم که باید قبل از سفر
به انکارا به انکارا پست شود همچنین کلیه مدارکی را که در زمان مصاحبه
باید همراه ببریم برای من ارسال فرمایید.
همچنین به نظر شما کلیه هزینه جهت رفتن یک خانواده سه نفره به انکارا
شامل هزینه های پزشکی وسفارت واقامت در یک هتل معمولی در انکارا
حدودآ چقدر میباشد.
ضمنآ سوالات بیشماری از شما دارم که اگر اجازه بدهید در روزهای
دیگر از شما بپرسم .

با تشکر فراوان
تشکر کنندگان:
با سلام دوست عزیز
شما که بیشتر از دو سه ماه دیگه تکلیفتون روشن می شه چرا از الان باید دنبال جمع کردن اطلاعات باشید.ولی هنوز دیر نشده
1-آیا شما اسپانسر پیدا کردید اگر دارید فرمI-134 یا I-864و فرم مالیاتی 1040وw2 و کپی سیزن شیپ اسپانسرتون را باید از اسپانسرتون بگیرید ازشون یک کپی میگیرید و به محل مصاحبه ارسال کنید و موقع مصاحبه اصلشون رو با خودتون ببرید
و در ضمن تمام جوابهای شما در تاپیک هایی که وجود دارد موجود میباشد با کمی وقت حتما به جوابها می رسید.
با آرزوی موفقیت شما دوست عزیز
تشکر کنندگان:
با سلام دوست گرامی
برای ماه ژانویه که تا یک ماه دیگه بیشتر نمونده شماره شما کارنت شد سریعا بهKcc میل زده با دادن مشخصات خودتان و کیس نامبرتان ازمحل و زمان مصاحبه باخبر شوید هر وقت روز دقیق و محل مورد نظر را اعلام کرد شما به آن سفارت میل میزنید و ساعت دقیق مصاحبه را جویا شوید.
با آرزوی موفقیت شما
تشکر کنندگان:
کپی سیتیزن شیپ؟ لازمه؟ تو نامه دوم من چیزی در این مورد ننوشته

تشکر کنندگان:
farshadz نوشته: کپی سیتیزن شیپ؟ لازمه؟ تو نامه دوم من چیزی در این مورد ننوشته

از بعضی ها خواستند ببری بد نیست یه کپیه دیگه به اسپانسرت بگو اگر زحمتی نیست کپیشو برات ایمیل بزنه بعد پرینت بگیر و با خودت ببر .کار از محکم کاری عیب نیست دوست من
تشکر کنندگان: farshadz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان