کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
دوست من اگر برنده بشی وسایلش خود بخود برات جور میشه نهایتش اگر اسپانسر نداشته باشی باید از لحاظ مالی وضعییتت خوب باشه فقط باید افسر متقاعد بشه مثلا" فنی بلد باشید تا افسر فکر کنه شما سریع وارد بازار کار میشی.
تشکر کنندگان:
mohamad usجان سلام میشه یه کمی از خودت برامون بگی که کجای امریکا هستی و چه کار میکنی البته اگه فضولی نباشه و اگه که دوس داشته باشی بگی ممنون در ضمن میشه بگید که زبان اینجا تو چه موئسسه ای اینجا یاد بگیریم واسه اونجا مشکلات زبانمون کمتر میشه خیلی ممنون
تشکر کنندگان:
دوست عزیزم سلام من تو آمریکا زندگی نمی کنم ولی یه پام ایرانه یه پام اروپا و امسال هم اولین باری هست که شرکت میکنم و با اصرار یکی از دوستانم اقدام کردم حالا کارا رو سپردم به خدا اگر خواست قبول شدیم که به فال نیک میگیریم میریم اونجا ولی کلا" من کانادا و سوئد رو به آمریکا ترجیح میدم البته آمریکا برای زندگی و کار فوق العاده عالیه و من عاشق شهر سیاتل آمریکامRolleyesاونجا خیلی سرسبزه و چسبیده به ونکوور کاناداست و شهر پولدارهای آمریکا محسوب میشه و شهر گرونی هست و یکی از دوستانم به من گفت که شهر ونکوور با اون عظمت و زیبایی جلوی اون مثل یه دهاته از دوستانی که ونکوور زندگی میکنند عذر میخوام.
پیشنهاد میدم برای قوی کردن زبانتون برید موسسه کاوندیش کالج که تنها موسسه کشور انگلستان در ایران هست و بهتر از موسسه های دیگه مثل کیش و سفیر هست ولی شنیدم که سفیر داره با متد کاوندیش کار میکنه فکر کنم آدرسش میدان ولیعصر 50 متر بالای میدان ودست راست کوچه ملایی که شبیه خیابان یه طرفست جلوتر از هتل کوثر فقط هم یک شعبه داره جای دیگه نیست.
تشکر کنندگان:
ممنون محمد جان خیلی بامرامی امیدوارم به همه ارزوهات برسی چون معلوم که لیاقتشوداری منم برات دعا میکنم قربانت

ارزوها دست یافتنی هستند اگر شما همت کنید
تشکر کنندگان: mohammad_usa
سلام
می خواستم بدونم منکه اسپانسر مالی ندارم در صورت برنده شدن می تونم از ایران یا ترکیه یه حساب بانکی تو بانکهای امریکا باز کنم و مستندات اونو ارائه بدم؟ میشه همچین کاری کرد؟
تشکر کنندگان:
elishan نوشته: سلام
می خواستم بدونم منکه اسپانسر مالی ندارم در صورت برنده شدن می تونم از ایران یا ترکیه یه حساب بانکی تو بانکهای امریکا باز کنم و مستندات اونو ارائه بدم؟ میشه همچین کاری کرد؟

دوست من سلام
پیشنهاد میدم توی همین بانک های ایرانی بخصوص بانکهای خصوصی پول بریزی و تاییدیه امور بین الملل بانک رو بگیری از فکر افتتاح حساب در آمریکا بیرون بیاید که بدون، از طریق ایران امکان نداره چون بانک های الکترونیکی آمریکا ملیت ایران رو قبول نمیکنند وگرنه پولتون بلوکه میشه چون ما تحریم هستیم ،مشکلی پیش نمیاد از همین بانکهای ایرانی اقدام کن. من دو تا حساب توی بانک های آمریکا دارم البته با نام مستعار که با دوزوکلک دارم پولمو بیرون میکشم.پس منم نمیتونم تاییدیه از بانک های آمریکا بگیرم.البته کسانی که در آمریکا اقامت دائم دارند براحتی میتوانند حساب باز کنند و پولشونو به هر جا که دلشون میخواد انتقال بدن.
موفق باشید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان