آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

فرزند فرد برنده شده
با سلام خدمت کاربران عزیز میخواستم بگم من برای پدر و مادرم برای لاتری ‎2010‎ ثبت نام کردم. اگه خدا خواست یکیشون(پدر و مادرم) برنده بشن میوتنن برای فرزندان نیز اقدام بکنند. حالا میخواستم بپرسم من مشمول هستم و خدمت سربازیم تا مرداد ماه 89 تمام میشه با توجه به اینکه تا پس از 30 سپتامبر دیگه هیچ درخواستی برای ویزای برندگان ‎2010‎ پذیرش نمیشه تکلیف من چی میشه؟خواهر و برادرم میتونن با پدر و مادرم اقدام بکنن اما من که در خدمت سربازی هستم تکلیف من چی میشه؟
باتشکر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
فرزندای زیر 21 سال در پرونده های والدینشون میتونند وارد بشند اما بالای 21 خیر.در ضمن 21 سال باید در زمان ثبت نام اینترنتی بوده باشه
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با تشکر از شما میخواستم بگم من پس از پایان خدمت سربازی 21 سالم نشده بلکه وارد 21 سالگی میشم باز میتونم وارد پرونده ی والدینم بشم؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
بله ،اگر پدر و مادرتون برنده بشن ،شما هم چون 21 سالتون نشده در هنگام ثبت نام وارد پرونده می شید !!
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. ‎Shy
شماره کیس:‌ ‎2011AS18XXX‎
دریافت نامه قبولی: ‎May/2010/19‎
ارسال فرم ‎: June 6‎
نامه دوم ‎: 4 April 2011‎
مصاحبه: آنکارا- ‎25 April 2011‎
کلیرنس :‌ ‎June 2011 9‎
دریافت ویزا :‌ ‎15 June 2011‎
تاریخ پرواز ‎: 8 July 2011‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام به مدیران وهمه دوستان
اگه یه بچه بعد از ثبت نام به دنیا بیاد تکلیفش چی میشه ویزا میگیره یا نه ممنون میشم اگه کسی بتونه جواب بده
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
بله می گیره !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. ‎Shy
شماره کیس:‌ ‎2011AS18XXX‎
دریافت نامه قبولی: ‎May/2010/19‎
ارسال فرم ‎: June 6‎
نامه دوم ‎: 4 April 2011‎
مصاحبه: آنکارا- ‎25 April 2011‎
کلیرنس :‌ ‎June 2011 9‎
دریافت ویزا :‌ ‎15 June 2011‎
تاریخ پرواز ‎: 8 July 2011‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان و مدیران وممنون از ‎ali-j‎ که زحمت کشیدن وجواب سوالم دادن امید وارم موفق باشید

ارزوها دست یافتنی هستند اگر شما همت کنید
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
به یاد پدر پسر شجاع باش و توکل به خدا کن!
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان