کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزند فرد برنده شده
با سلام خدمت کاربران عزیز میخواستم بگم من برای پدر و مادرم برای لاتری 2010 ثبت نام کردم. اگه خدا خواست یکیشون(پدر و مادرم) برنده بشن میوتنن برای فرزندان نیز اقدام بکنند. حالا میخواستم بپرسم من مشمول هستم و خدمت سربازیم تا مرداد ماه 89 تمام میشه با توجه به اینکه تا پس از 30 سپتامبر دیگه هیچ درخواستی برای ویزای برندگان 2010 پذیرش نمیشه تکلیف من چی میشه؟خواهر و برادرم میتونن با پدر و مادرم اقدام بکنن اما من که در خدمت سربازی هستم تکلیف من چی میشه؟
باتشکر
تشکر کنندگان:
فرزندای زیر 21 سال در پرونده های والدینشون میتونند وارد بشند اما بالای 21 خیر.در ضمن 21 سال باید در زمان ثبت نام اینترنتی بوده باشه
تشکر کنندگان:
با تشکر از شما میخواستم بگم من پس از پایان خدمت سربازی 21 سالم نشده بلکه وارد 21 سالگی میشم باز میتونم وارد پرونده ی والدینم بشم؟
تشکر کنندگان:
بله ،اگر پدر و مادرتون برنده بشن ،شما هم چون 21 سالتون نشده در هنگام ثبت نام وارد پرونده می شید !!
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
با سلام به مدیران وهمه دوستان
اگه یه بچه بعد از ثبت نام به دنیا بیاد تکلیفش چی میشه ویزا میگیره یا نه ممنون میشم اگه کسی بتونه جواب بده
تشکر کنندگان:
بله می گیره !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان و مدیران وممنون از ali-j که زحمت کشیدن وجواب سوالم دادن امید وارم موفق باشید

ارزوها دست یافتنی هستند اگر شما همت کنید
تشکر کنندگان:
به یاد پدر پسر شجاع باش و توکل به خدا کن!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان