کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
یک سوال تخصصی
با سلام به دوستان
اسپانسر من تمام مدارک را فرستاده ولی توی فرم I-134 هیچ چیزی را مثل
Room & board را تعهد نکرده حالا باید روز مصاحبه بگیم کجا می رویم !مشکل ایجاد نمی شود؟بهتر نیست یک فرد دیگر را که این تعهدات را قبول کند به عنوان اسپانسر انتخاب کنیم؟ممنون می شم اگه جواب سوال من را بدهید.
تشکر کنندگان:
آیا اسپانسر شما در قسمت 11 فرم I-134 چک باکس را پر کرده است؟ سال گذشته با موردی این چنین برخورد کردم که تنها چک باکس آن پر شده بود. افسر مربوطه مدارک را قبول کرد و همه چیز به خوبی به پایان رسید.
حالا شما اگر می توانید با اسپانسر تان تماس بگیرید، احتمالاً او نمی دانسته که باید چیزی در ادامه بند 11 بنویسد. از او بخواهید که مشکل تان را حل کند. اگر امکان پذیر نبود، تنها به خاطر این که خیالتان راحت باشد، اسپانسر دیگری پیدا کنید. اگر هم نمی توانید دل به دریا بزنید و به شانس تان اطمینان کنید.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر فراوان از راهنمایی شما
اسپانسر ما در در قسمت 11 فرم I-134 ،چک باکس را در قسمتی که هیچ چیزی خاصی را برای ما بفرض مثل room& board نمی خواهد در نظر داشته باشد را علامت زده بنابراین نیاز نبوده در پائین چیزی را قید کند و از آنجائیکه یکی از آشنایان خیلی دور است نمی توان بیشتر از این انتظار داشت ولی حالا نمی دانیم چکار کنیم. تا حالا چنین موردی پیش آمده که اسپانسر نخواهد چیزی را تعهد کند؟به نظر شما سفارت قبول می کند یا باید به فکر یک اسپانسر دیگر باشیم.
تشکر کنندگان:
آروین نوشته: تا حالا چنین موردی پیش آمده که اسپانسر نخواهد چیزی را تعهد کند؟به نظر شما سفارت قبول می کند یا باید به فکر یک اسپانسر دیگر باشیم.

برایتان نوشتم که سال گذشته کسی با همین شرایط شما به راحتی ویزا گرفت. به طور کلی اسپانسر برای این است که افسر مربوطه مطمئن بشود که شما از زمانی که وارد آمریکا می شوید، تا زمانی که بتوانید به طور مستقل زندگی کنید، کسی را دارید که بتواند پشتیبان شما باشد. افسر های سفارت با زندگی آمریکایی کاملاً آشنا هستند و می دانند که آمریکایی ها دوست ندارند که شخصی را مدت زیادی در خانه خود مهمان کنند.Big Grin بنابر این همان "پشتیبانی" فرد اسپانسر به نظر من کافی به نظر می رسد.
البته این تصمیم گیری به ابن مسئله که شما در چه مدت می توانید مستقل شوید هم مربوط می شود. بطور مثال اگر حرفه ای را بلدید که به واسطه آن می توانید به سرعت وارد بازار کار بشوید، یا به خوبی انگلیسی صحبت می کنید، یا تحصیلات خوبی دارید و یا هر مورد دیگری که بتواند ثابت کند که شما در مدت کوتاهی مستقل می شوید.
تشکر کنندگان: mohammad_usa
سلام samad عزیز
در این مورد اسپانسر من هم در قسمت 11 نوشته None . حالا با توجه به نوشته های بالا من چکار کنم؟ مشکلی ممکنه ایجاد بشه؟؟
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
چرا نگرانید؟ شما اسپانسر دارید. کسانی هستند که بدون اسپانسر ویزا گرفته اند. نوشته من را دوباره بخوانید:

samad نوشته: برایتان نوشتم که سال گذشته کسی با همین شرایط شما به راحتی ویزا گرفت. به طور کلی اسپانسر برای این است که افسر مربوطه مطمئن بشود که شما از زمانی که وارد آمریکا می شوید، تا زمانی که بتوانید به طور مستقل زندگی کنید، کسی را دارید که بتواند پشتیبان شما باشد. افسر های سفارت با زندگی آمریکایی کاملاً آشنا هستند و می دانند که آمریکایی ها دوست ندارند که شخصی را مدت زیادی در خانه خود مهمان کنند.Big Grin بنابر این همان "پشتیبانی" فرد اسپانسر به نظر من کافی به نظر می رسد.
البته این تصمیم گیری به ابن مسئله که شما در چه مدت می توانید مستقل شوید هم مربوط می شود. بطور مثال اگر حرفه ای را بلدید که به واسطه آن می توانید به سرعت وارد بازار کار بشوید، یا به خوبی انگلیسی صحبت می کنید، یا تحصیلات خوبی دارید و یا هر مورد دیگری که بتواند ثابت کند که شما در مدت کوتاهی مستقل می شوید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان