کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس گرین کارد 2009
از صمیم قلب تبریک میگم به خدا خیلی خوشحال شدم امیدوارم خوشبخت بشید و زندگی خوبی در آمریکا داشته باشید ما رو در جریان کارات قرار بده مرسی از خبری که دادی
تشکر کنندگان:
سلام . اگه کسی به سفارت مرتب میل بزنه ممکنه که کلیرنسشو جلو بندازند؟
تشکر کنندگان:
great نوشته: سلام . اگه کسی به سفارت مرتب میل بزنه ممکنه که کلیرنسشو جلو بندازند؟

خیر. کلیرنس اصولا توسط سفارت انجام نمی شه. هروقت نتیجه ی چک را به سفارت اعلام کنن سفارت هم اعلام می کنه.
تشکر کنندگان:
سلام.
دوست من great جان.
کلیرنس همون تحقیقات خودمون هست.این تحقیق و بررسی از چک امنیتی شروع میشه و تا اسپانسر شما و هر چیزی که مربوط به پرونده شما باشه ادامه پیدا میکنه.فقط صبر باید بکنید چون هیچ اداره یا سازمانی پاسخگو نیست .پس صبر کنید و توکل به خدا داشته باشید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من امیر هستم با کیس نامبر 2009as41## مصاحبه من 12 نوامبر در آنکارا بود و در اونجا افسر مصاحبه کننده که داخل پرانتز خانم جا افتاده و خوشروی آمریکایی بود گفت 4 ماه دیگه کلیر میشی عزیزم! ما هم که حرفا و مدت زمانهای کلیر شدن بچه های سالهای قبل رو اینجا میخوندیم با خودمون گفتیم بابا حالا این خانومه یه چیزی گفته واسه ما که زودتر میاد! ولی الان 2 ماه شده که نیومده هنوز. من تمام وبلاگای ایرانی و سایتهای آفیشال آمریکایی رو شخم زدم و الان اطلاعات خیلی بهتری پیدا کردم.می خوام اینجا به تمام دوستانم که منتظر کلیرنس هستند بگم عزیزان پروسه مثل سالهای قبل 6 هفته به بالا نیست بلکه 4 ماه الی 6 ماه هست...من تا امروز 2 ماهم رو تلف کردم و همش با استرس هم گذشت زمان رو به خودم سخت کردم و هم وقت ارزشمند را تلف کردم ولی از امروز با قبول طولانی شدن این پروسه رفتم و یک سری کتابهای زبان تخصصی در رشته خودم رو خریدم و می خوام تا جواب کلیر شدنم بیاد خودم رو برای بازار کار در آمریکا_سرزمینی که سرنوشت به من و شما حالی داده تا زندگیمون رو شکوفاتر کنیم_آماده کنم...دوست دارم برنامه های شما رو تو این مدت انتظار واقعاً سخت بدونم و ازتون انرژی بگیرم...به امید دیدن شادی شما در لحظه اومدن کلیرنستون...
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
دوست من سلام. یه چیز جالب شنیدم. بچه های دانشگاه شریف سعی کردند یک مدل ریاضی برای ّّپیش بینی مدت کلیر شدن در بیارند. ولی بعلت بازه وسیع اعداد این کار عملی نشد. با اطلاعاتی که من از دوستان این فوروم و جاهای دیگه گرفتم فکر نمی کنم هیچ طوری بشه پیش بینی کرد.
تشکر کنندگان:
به جمع در انتظار کلیرنس مژده میدم که حدوداً از یک ماه دیگه شاهد اومدن کلیرنس دوستان خوبمون خواهیم بود.
بر اساس این مطلب که یک ماه دیگه 4 ماه از زمان اولین مصاحبه کنندگان میگذره و طبق اظهاری که سایت سفارت آمریکا در مورد کلیرنس 2009 کرده و مدتش رو 4تا6 ماه تخمین زده و همچنین به طور شفاهی نیز به خیلی ها از جمله خود من افسر مصاحبه کننده خبر از انتظار 4 ماهه داده، بنابراین به همه دوستان امید میدم که ایشالا از یک ماه دیگه شاهد یه تحول اساسی باشیم و دیگه صفحه کلیرنس سفارت رو با ناامیدی باز نخواهیم کرد...
و البته به دوستان با شماره های بالا هم این نوید رو میدم که زمان تاخیر کلیرنس تا 4 ماه آینده طبق جدول زمانبندیی که سازمان مهاجرت آمریکا اعلام کرده دوباره کوتاه میشه و به 1 تا حداکثر 2 ماه کاهش پیدا میکنه...
این مطلبی که میگم ریا نیست...احساس قلبیم هست، میخوام بگم خیلی دوست دارم که کار بچه های با شماره های بالا درست بشه چون خیلی تا حالا خودم رو جای اونا قرار دادم و دیدم که خیلی سخت تر هست موقعیتشون و استرسهاشون و این همه زمان و وقت و پول و بیش از یه سال زندگی رو گذاشتن رو این مسئله با یه جوی باریکی از امید...میخوام بگم با تمام انرژیم به قدرت همون آرزویی که با گره زدن یه سبزه تو سیزده بدر منجر به برنده شدنم تو این لاتاری شد، برای همتون آرزو میکنم که کارتون درست بشه و مطمئنم امسال با روند خیلی سریع کارنت شدن کیس ها و خبر از کوتاه شدن زمان کلیرنس همتون آمریکایی میشید...
IN GOD WE TRUST
به امید موفقیت همه دوستان
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
امریکا جون ما؟؟؟؟یعنی چی؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
آمریکا جون ما؟؟؟جالبه .زیاد کاسه داغ تر از آش نباید شد.
ولی بهتون حق میدم و اینو قبول کنید که آمریکایها و هر کسی میتونه اشتباه کنه و به قول شما سوتی بده.امیدوارم که دیگه تکرارا نشه تا شما هم نگید آمریکا جون ما......
تشکر کنندگان:
سلام
کسی از jMaster خبری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
مصاحبش انجام شد؟
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان: jMaster
سلام. شماره من ###2 هست. یکی با شماره 6681 تو ابوظبی کلیر شد. یعنی من رد شدم؟ میشه یکی یه چیزی بگه؟ دارم از غصه می میرم
تشکر کنندگان:
دوست من سلام شما تا بحال پیگیری کردی یعنی با سفارت در تماس بودی البته کلیرنس خیلی از بچه ها هنوز نیومده نگران نباش.
تشکر کنندگان:
great عزیز
نمیگم نگرانیت بی مورد هست چون راستش من هم وضعیت شما رو دارم و درک میکنم ولی باید سعی کنیم به این نگرانی بی موردمون غلبه کنیم، چون کاری نیست که دست ما باشه که بخوایم توش تلاش یا کوتاهی کنیم و از دست ما کاری برنمیاد...کار تقدیره...پس بسپارش به دست همونی که تا به اینجا رسوندتمون...
مصاحبه من 12 نوامبر بود یعنی احتمالاً 1 ماه بعد شما. افسر مصاحبه به من گفت از 4 ماه دیگه منتظر کلیرنستون باشید...خلاصه صحبتی از 6-8 هفته ای که تو فرم آنکارا نوشته شده بود در کارنبود...از طرفی تو خود سایت هم که نوشته 4تا6 ماه یعنی 4 ماه از تاریخ مصاحبه شما بگذره میشه تازه زمان نرمال کلیرنس...پس نگران نباش.
درسته که من و شما خوش شانسیم ولی بعضیا دیگه سوپر خوش شانسن(بزنم به تخته) که کلیرنسشون یه هفته ای میاد که فکر کنم از بچه های امسال با اضافه شدن کیسی که الان تو لیست ابوظبی زده(که خودشو رو نمیکنه از ترس شیرینی و ایناWink) میشه 4 یا 5 نفر...
کلیرنس اکثر بچه ها از Feb میاد یعنی 4 ماه بعد از اولین مصاحبه ها
به امید اینکه نگرانیهای هممون زود تر رفع بشه
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
سلام من امروز يك چيزى در مورد نيم چك از شوهرم شنيدم .گفت جورج بوش قانون محور شرارت را براى ايرانيها تمديد كرده براى همين دوباره نيم چك ايرانيها داره خيلى طول ميكشه. و اين مسله الان براى خيلى از ايرانيها دوباره بوجود آمده هم در امريكا و هم در خارج امريكا . ميخواستم بگم اگر نيم چك لاتارى هم زياد تر از پارسال طول كشيده شايد به اين علت باشه.
تشکر کنندگان:
چهارشنبه 14 ژانویه رفتم مصاحبه و بدون background check قبول شدم.
مشکل ایرانی بودن نیست، فکر کنم سابقه سربازی و سابقه کاری تاثیر بیشتری دارد

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان