کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال مهم مربوط به مدارک اسپانسر
بچه ها عجله نکنین . من 2 شنبه زنگ میزنم KCC می پرسم اگه گفت که مدارک مالی هم قبوله اونوقت هر کدوم یه ایمیل بزنید که بره تو پروندتون روز مصاحبه هم هیچ کس چیزی نمی تونه بگه . اگر هم گفت قبول نیست اصلا ایمیل نزنید چون میره تو پروندتون و روز مصاحبه افیسر میگه شما میدونستید که مدارک ایران قابل قبول نیست Smile)
تشکر کنندگان: merdax
سلام
کی می گه قبول ندارم دوست من الان کنارم هست و از طریق مدارک مالی ترکیه اقدام کرده و قبول کردن اون پارسال 2009 قبول شد
تشکر کنندگان:
ممنون اسنیفر جان! امیدوار کنندس هر یه نفریو که پیدا میکنیم و مدارکشو قبول کردن! بازم اگه دیدین بیاین بگین که بفهمیم اکثرا قبولن یانه!
علیرضا جان ممنون! پس خبرش که قبول دارن یا نه از شما،منتظریما:d
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان:
فکر بیهوده به ذهنت راه نده مدارک ببر ترکیه قبول می کنند 100%
تشکر کنندگان: merdax
بچه ها ..شما ممکنه به kcc ایمیل بزنید و اونها هم بگن مشکلی نیست ولی روزی که رفتید واسه مصاحبه اینو بدونید که kcc دیگه هیچ کاره هست و فقط نظر افسر سفارت مهمه ..شما از روزی که کارنت میشید و به kcc ایمیل میزنید که زمان مصاحبه رو بپرسید kcc بهتون میگه که از این به بعد هر سوالی دارید باید با سفارت مربوطه تماس بگیرید نه با اونها....چون پرونده شما به سفارت منتقل میشه... این لینک رو ببینید و پست یکی از دوستان 2009 ...... bibikhatoon عزیز که بهش ویزا ندادن رو که نوشته خوب بخونید ..بعد میفهمید که kcc در یه مورد بهش ok داده ولی سفارت قبول نکرده....

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=353&page=22
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
sniffer نوشته: فکر بیهوده به ذهنت راه نده مدارک ببر ترکیه قبول می کنند 100%

اينقدر با اطمينان نمي شه صحبت كرد. در سفارت ما از كنسول اين سئوال كرديم و گفت ما مدارك مالي را نمي پذيريم فقط اسپانسر . فقط فرم را از ما قبول كردند به هر حال نتيجه ها متفاوته و ظاهرا تا اندازه اي بستگي به كسي داره كه باهاش مصاحبه داريد .
تشکر کنندگان: elham
این البته یک نظر است
اما به نظر من شاید افسر مشکلش چیزه دیگه بوده سر این موضوع گیر داده و مدارک مالی قبول نکرده
تشکر کنندگان:
ما مشكلي از اين نظر داشتيم علاوه بر اسپانسر مدارك مالي هم داشتيم . اول مدارك ماليمان را داديم كه نگرفت و پس داد .
تشکر کنندگان:
منم دردم درد bibikhatoon عزیز .
kcc به من ok داد اما سفارت قبول نکرد و زیر بار نرفت .
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان:
خانواده من مدارک مالی بردن و بهشون ویزا دادن . خیلی راحت .
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان:
با سلام بههمه دوستان
من از برندگان 2009 با کلی جستجو آخرش هم اسپانسر پیدا نکردم
حتی یه بار زمان مصاحبه را عقب انداختم باز هم نشد که نشد حالا 10 روز دیکه مصاحبه دارم نه حساب بانکی خوبی دارم و نه ملکی آیا عاقلانه است برم . من فوق لیسانس هستم آیا به خاطر مدرک تو مصاحبه قبول میشم
با تشکر از دوستان
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
من به جات بودم میرفتم برا مصاحبه و واقعیت رو به افسر سفارت میگفتم البته دوست عزیز خیلی ها نتونستن اسپانسر پیدا کنن ولی حداقل یک پرینت از یک حساب رو که میتونی جور کنی یه حساب باز کن و مبلغی رو از دوستان - آشنایان یا هر کسی فراهم کن و در حسابت بریز و از اون حساب یک پرینت بگیر و بعد هم حساب رو خالی کن و پولها رو بهشون برگردون کل زمان انجام این کار فکر کنم یه روزه انجام بشه فوقش دو روزه انجام میشه این کار رو که میتونی بکنی نا امید نباش به خدا توکل کن و برو جلو
تشکر کنندگان:
سفر به ترکیه و یا امارات که چیزی نیست. خرج زیادی نداره. شما برو فوقش موفق نمی شی و یک آب و هوایی عوض کردی. برو نترس آقای علیرضا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان