آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

قرعه کشی گرین کرت 2011
سلام به تمامی دوستان عزیز.میخواستم بدونم که برای قرعه کشی دی وی ‎2011‎ کی هست؟!!و در چه تاریخی شروع به ثبت نام می کنند
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
uae_18 نوشته:
سلام به تمامی دوستان عزیز.میخواستم بدونم که برای قرعه کشی دی وی ‎2011‎ کی هست؟!!و در چه تاریخی شروع به ثبت نام می کنند

لاتاری امسال روز دوم اکتبر ‎(11‎ مهر ‎1388)‎ شروع و روز اول دسامبر ‎(11‎ آذر ‎1388)‎ به پایان می رسد.
خدایا حال نداریم به راه راست هدایت شویم...خودت راه راست را به سوی ما کج بفرما...!!!

Tongue
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: uae_18 ، Ali reza
ممنون از راهنماییتون. 1 سوال دیگه. من سربازم و پاسپورت ندارم. میتونم ثبت نام کنم؟ یه وقت نمیگه شماره پاسپوررت چنده؟ چون تا نتایج اعلام بشه خدمتم تموم میشه. واسه همین میخوام بدونم اگه مشکلی راجع به این چیزها نیست منم ثبت نام کنم.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
نه شماره پاسپورت نمیخواد دوست عزیز
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:MAY-18 ‎-2009‎
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ‎july-01- 2009‎
تاریخ کارنت شدن کیس: ‎now- 2009‎
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:dec ‎- 2009‎
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها: ‎24000 +....‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
نه نیازی نداره ‎...‎ به امید برنده شدنه هممون
‎Pir shodim vali bozorg na‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام به همگي
من ميخوام بدونم كه در صورت برنده شدن تو لاتري ميشه براي مادرم هم همراه خودم اقدام كنم ‎.‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز وشرکت کنندگان لاتاری ‎2011‎ وضعیت خانواده هایی که در حال حاضر دارای همسر باردار میباشند وقصد شرکت در لاتاری 2011را دارند با توجه به متولد شدن فرزند بعد از تاریخ ثبت نام در صورت برنده شدن چه وضعیتی دارند ؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
علی جعفری نوشته: با سلام خدمت دوستان عزیز وشرکت کنندگان لاتاری ‎2011‎ وضعیت خانواده هایی که در حال حاضر دارای همسر باردار میباشند وقصد شرکت در لاتاری 2011را دارند با توجه به متولد شدن فرزند بعد از تاریخ ثبت نام در صورت برنده شدن چه وضعیتی دارند ؟

شما با شرایط فعلی ثبت نام نمایید . تغیرات اتی خانواده در فرمها پس از قبولی عنوان می شود.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
آخرش ما نفهمیدیم ما اول 2 اکتبر میشیم یا آمریکایی ها. پس چرا این سایت ثبت نام باز نمیشه ؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
reza-t نوشته:
آخرش ما نفهمیدیم ما اول 2 اکتبر میشیم یا آمریکایی ها. پس چرا این سایت ثبت نام باز نمیشه ؟

آقا ای ول خیلیییییییییییییییییی با این تیکه ات حال کردم ‎Big Grin.‎
عارض به خدمتتون که:
1- وقتی میگن 2 اکتبر، به تاریخ ما ایرانی ها که حساب نمیکنند.
2- نوشته ‎Lottery begins at Noon EDT‎ ، یعنی ‎Eastern Daylight Time‎
حالا اگه تشریف ببرید توی این سایتی که خدمتتون میذارم ساعت دقیقشو میتونید ببینید.
EDT‎ ساعت به وقت ‎
پیروز باشید.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
reza-t نوشته:

دوست عزیز زمان آمریکا از ما عقب تر است بستگی به نواحی مختلف.
با توجه به تفاوت زمانی ساعت ‎7.5‎ بعداز ظهر به وقت ما سایت ثبت نام باز خواهد شد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان