کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قرعه کشی گرین کرت 2011
سلام به تمامی دوستان عزیز.میخواستم بدونم که برای قرعه کشی دی وی 2011 کی هست؟!!و در چه تاریخی شروع به ثبت نام می کنند
تشکر کنندگان:
uae_18 نوشته: سلام به تمامی دوستان عزیز.میخواستم بدونم که برای قرعه کشی دی وی 2011 کی هست؟!!و در چه تاریخی شروع به ثبت نام می کنند

لاتاری امسال روز دوم اکتبر (11 مهر 1388) شروع و روز اول دسامبر (11 آذر 1388) به پایان می رسد.
خدایا حال نداریم به راه راست هدایت شویم...خودت راه راست را به سوی ما کج بفرما...!!!

Tongue
تشکر کنندگان: uae_18 ، Ali reza
ممنون از راهنماییتون. 1 سوال دیگه. من سربازم و پاسپورت ندارم. میتونم ثبت نام کنم؟ یه وقت نمیگه شماره پاسپوررت چنده؟ چون تا نتایج اعلام بشه خدمتم تموم میشه. واسه همین میخوام بدونم اگه مشکلی راجع به این چیزها نیست منم ثبت نام کنم.
تشکر کنندگان:
نه شماره پاسپورت نمیخواد دوست عزیز
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:MAY-18 -2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july-01- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: now- 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:dec - 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها: 24000 +....
تشکر کنندگان:
نه نیازی نداره ... به امید برنده شدنه هممون
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
سلام به همگي
من ميخوام بدونم كه در صورت برنده شدن تو لاتري ميشه براي مادرم هم همراه خودم اقدام كنم .
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز وشرکت کنندگان لاتاری 2011 وضعیت خانواده هایی که در حال حاضر دارای همسر باردار میباشند وقصد شرکت در لاتاری 2011را دارند با توجه به متولد شدن فرزند بعد از تاریخ ثبت نام در صورت برنده شدن چه وضعیتی دارند ؟
تشکر کنندگان:
علی جعفری نوشته: با سلام خدمت دوستان عزیز وشرکت کنندگان لاتاری 2011 وضعیت خانواده هایی که در حال حاضر دارای همسر باردار میباشند وقصد شرکت در لاتاری 2011را دارند با توجه به متولد شدن فرزند بعد از تاریخ ثبت نام در صورت برنده شدن چه وضعیتی دارند ؟

شما با شرایط فعلی ثبت نام نمایید . تغیرات اتی خانواده در فرمها پس از قبولی عنوان می شود.
تشکر کنندگان:
آخرش ما نفهمیدیم ما اول 2 اکتبر میشیم یا امریکایی ها. پس چرا این سایت ثبت نام باز نمیشه ؟
تشکر کنندگان:
reza-t نوشته: آخرش ما نفهمیدیم ما اول 2 اکتبر میشیم یا امریکایی ها. پس چرا این سایت ثبت نام باز نمیشه ؟

آقا ای ول خیلیییییییییییییییییی با این تیکه ات حال کردم Big Grin.
عارض به خدمتتون که:
1- وقتی میگن 2 اکتبر، به تاریخ ما ایرانی ها که حساب نمیکنند.
2- نوشته Lottery begins at Noon EDT ، یعنی Eastern Daylight Time
حالا اگه تشریف ببرید توی این سایتی که خدمتتون میذارم ساعت دقیقشو میتونید ببینید.
EDT ساعت به وقت
پیروز باشید.
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
تشکر کنندگان:
reza-t نوشته: آخرش ما نفهمیدیم ما اول 2 اکتبر میشیم یا امریکایی ها. پس چرا این سایت ثبت نام باز نمیشه ؟

دوست عزیز زمان امریکا از ما عقب تر است بستگی به نواحی مختلف.
با توجه به تفاوت زمانی ساعت 7.5 بعداز ظهر به وقت ما سایت ثبت نام باز خواهد شد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان