کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وضعیت اونایی که بعد از اعلام نتایج ازدواج میکنن؟!
سلام. از مسئولین سایت و همه ی برو بچه ها ممنونم. سئوالی که دارم اینه: من و نامزدم امسال برای لاتاری ثبت نام کردیم. با توجه به اینکه هنوز ازدواج ما انجام نشده، اگر یکی از ما برنده بشه و ازدواج ما هم در تاریخی بعد از اعلام نتایج لاتاری ثبت شده باشه، آیا امکان افزودن نام طرف دیگر برای دریافت ویزا وجود داره؟ در این صورت چطور باید عمل کرد؟ آیا این موضوع از نظر سفارت، مشکلی را در پذیرش همان فرد برنده ایجاد نمیکند؟ آیا هر دو نفر با هم ویزا میگیرن یا خیر؟ لطف کنید و اگه اطلاعاتی در این مورد دارین، بشکل کامل برام بنویسید. خیییییییییییلی ممنونم Shy
تشکر کنندگان:
سلام
هیچ مشکلی پیش نمیاد اگر برنده شدید و بعد از برنده شدن ازدواج کردید اسمشو وارد پروندتون کنید و باید با kccهماهنگ باشید.
ولی یک نکته مهم این که اگر شما بروید آمریکا بعد بخواهید با یک ایرانی ازدواج کنید باید 5/1 تا 2 سال صبر کنید تا همسرتان به شما بپیوندد.
پس اگر برنده شدید قبل از مصاحبه باید عقدتون انجام بشه و به Kccاطلاع بدید که من ازدواج کردم تا به هر دوتون با هم ویزا بدن.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
از جوابتون خیلی ممنونم.
لطفا اگر کسی، چیز دیگه ای در مورد جزئیات این قضیه میدونه، اونو با ما در میون بگذاره.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان