کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاریخ تولد
بنده هم همون موقع(اوایل تابستان بود فکر کنم) به kcc ایمیل زدم و گفتم تاریخ تولد رو اشتباه نوشتم در ثبت نام اینترنتی. اونا هم گفتن که ما نمیتونیم اطلاعات ثبت نامی رو تغییر بدیم ولی این ایمیل رو به پرونده ت ضمیمه میکنیم.
سوالی بود در خدمتم!
تشکر کنندگان: farshadsh
اونها اگر مطمئن بشن که قصد تقلب (با افزایش دفعات شرکت در یک لاتاری برای افزایش شانس برنده شدن از طریق ثبت نام با اطلاعات مختلف) رو نداشتی مشکل حله. ما باید یه راهی برای این پیدا کنیم. در واقع اونا هستند که باید با یه روشی بفهمند که این فقط یه اشتباه بوده مثل این همه اشتباهی که توی فرم هایی که فرستادیم ممکنه باشه....
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان: farshadsh ، bardia9
دقیقاً درست میگی. ولی مسئله اینه اونها در این جور موارد ما براشون یک متقلب محسوب میشیم مگر اینکه خلافش ثابت بشه بخصوص اینکه از ایران هم هستیم. چون این رو حق ما نمیدونند بلکه حق خودشون میدونند که چه کسی رو تو کشورشون راه بدن و چه کسی رو هم راه ندن. در نتیجه حتی اگه یه ذره هم مشکوک باشند ترجیح میدن که راه ندن.
در کل خیلی شکاک هستند ولی بقول شما از رو مدارک و... میتونن تقلبی نبودن کار مارو تشخیص بدن. باید امیدوار بود.
سوالی بود در خدمتم!
salam
man ankara hastam
ba vojoode ınke tarıkhe mosahebamo eshteba zade boodam ba komake khoda va oon emaıl haıı ke zade budam ve bekhosoos prınteshoono borde boodam bad az ınke konsool radam kard valı ba tozıhatı ke dadam qabool kard va faqat bekhatere ınke tooye sepah khedmat karde boodam chek khordam va barge aabı gereftam.
khanoome goft hame chız FINE hast valı bayad chek besham.
faqat khastam ın khabare khoobo be oonaıı ke masle man boodan bedam ta az negaraanı dar bıan.
dar panaahe khoda bashıd.
--------------
--------------
تشکر کنندگان: jMaster ، farshadsh ، bacheporo57
hanret عزیز تبریک میگم!!!
امیدوارم همه کارات زود زود درست بشه!!!!
case number:2009AS00017xxx
تشکر کنندگان:
تبریک می گمhanret

من یک ماه دیگه مصاحبه دارم .می شه مفصلا" بگی چطور کنسول زل متقاعد کردی که اشتباه سهوی بوده؟ من هم سپتامبر و ذو سه بار ایمیلی اطلاع دادم . بیشتر توضیح بده و فارسی بنویس .؟
آزروی موفقیت می کنم برای شما و خانواده ات .منتظر هستیم
2009as12**9
hanret عزیز خیلی برات خوشحال شدیم

امیدوارم کارهایت سریع انجام بشود.Smile
تشکر کنندگان: farshadsh ، bardia9
Hanret عزیز تبریک میگم. خواهش میکنم اینجا بطور کامل بنویس که تو مصاحبه ت چی گذشت و چه صحبتهایی رد و بدل شد. بخصوص در مورد اشتباه تاریخ تولد.
موفق باشی.
سوالی بود در خدمتم!
salam
hanrete aziz mishe begi ruze mosahebe chekar kardi? manam moshkele tarikhe tavalod daram
سلام
hanretجان تبریک
علت کلیرانست را خودشون به شما گفتند به خاطر خدمت توی سپاه بوده یا شما خودت اینطور فکر میکنی
چون من هم تو سپاه خدمت کردم البته فقط 6 ماه چون بعدش کفالت معافی گرفتم
تشکر کنندگان:
سلام ممنون از لطف همه الان ایرانم
سعی میکنم امشب همه موارد را بنویسم ولی لان فقط اینو بگم که خود خانومه گفت چون تو سپا خدمت کردی باید چک بشی.
--ببخشید امشب همه چیزو مینویسم--
--------------
--------------
تشکر کنندگان: jMaster ، farshadsh
Hanret نوشته: سلام ممنون از لطف همه الان ایرانم
سعی میکنم امشب همه موارد را بنویسم ولی لان فقط اینو بگم که خود خانومه گفت چون تو سپا خدمت کردی باید چک بشی.
--ببخشید امشب همه چیزو مینویسم--

Hanret جان بیصبرانه منتظرم. خودت حتماً نگرانیم رو کاملاً درک میکنی...
سوالی بود در خدمتم!
تشکر کنندگان:
اصلاً نگران نباشید. خیلی ها من جمله خود من تو سپاه خدمت کردیم. افسران سفارت هم می دونن که سربازی تو ایران یه چیز اجباری هست و آدم ها به خاطر عقاید و تمایلات سیاسی شون جای خدمت خودشون رو انتخاب نمی کنن. به نظر من چک امنیتی به خاطر محل خدمت سربازی نیست.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان: mohammad_usa ، farshadsh
سلام
ولی خود خانومه دقیقا روی قضیه اصرار داشت که اونجا توی سپاه کارت چی بوده و ازم تضیحات کامل خواست و گفت که در این مورد باید بیشتر تحقیق کنند و حتی چند مرتبه هم گفت که همه چیز ok هست ولی چون توی سپاه خدمت کردی باید fbi chek بشی. البته از قبل برگه آبی توی پروندم بود. والا دیگه نمی دونم اگه چیزه دیگه ای بوده. ...
--------------
--------------
Hanret عزیز همچنان منتظریم ها....