کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال از دوستاني كه برنده شدن و رفتن
سلام
بعد از اينكه نامه قبولي به دست فرد برنده مي رسه و تكميل مدارك مي كنه بعد ارسال به سفارت
1- خودش بايد سفارت رو انتخاب كنه ؟
2- اگه همه مدارك كامل باشه چه مدت طول مي كشه تا وقت مصاحبه بدن ؟
3- در مورد اسپانسر اگر برنده خودش پول داشته باشه بازم نياز به اسپانسر هست ؟ و تا چه مبلغي رو بايد به آمريكا ببره ؟ مي شه از جايي مثلا سفارت استعلام گرفت ؟
در كل اگه همه چي آماده باشه بعد از دريافت نامه به طور ميانگين چقدر زمان مي بره تا فرد ويزاشو بگيره ؟
ممنون
خداوند این کشور را از دشمن ، از خشکسالی ، از دروغ محفوظ دارد.
*دعای داریوش کبیر در تخت جمشید *
تشکر کنندگان:
سلام
1- اگر از ایران شرکت میکنید ممکنه در نامه اول براتون فرم مربوط به سفارت ابوظبی را بفرستند ولی شما در
فرم هایی که باید پر کنید و دوباره به کنتاکی پست کنید میتونید محل مصاحبه خودتون را انتخاب کنید .
2- شما اگر برنده بشیدشماره ای به نام کیس نامبر خواهید داشت که بایدهر ماه منتظر باشید تا کیس نامبرتون اعلام بشه و این زمانش معلوم نیست هر سال فرق میکنه هرچه عدد کیس نامبرتون پایین تر باشه زودتر برای مصاحبه میرید .
3- این بستگی به نظر افسر ی داره که با شما مصاحبه میکنه ممکنه پول یا سند مالکییت به نام شخص برنده را به جای اسپانسر قبول کنه
4- دوست عزیز چه قدر شما برای گرفتن ویزا عجله دارید!اگر در روز مصاحبه کلیرنس شما آمده باشه و نقص مدارک نداشته باشید به شما ویزا میدن ولی اگر کلیرنس نشده باشید باید برگردید ایران و منتظر کلیرنس شدن باشید.مدتش هم معلوم نیست
اگردر پست های انجمن جستجو کنید پاسخ سوالاتتون را میگیرید چند نفر از دوستانی که تازه مصاحبه داشتند 1 روز ه ویزاشون را گرفتند.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: mohammad_usa ، Amirbk
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه اونایی که اسمشون درومده،

آقا ما فقط یه! سئوال داریم، اونم اینه که چه وردی خوندین که اسمتون درومد. چه قدر باید تو خوندن ورد خلوص نیت داشت؟ کی بهتره ورد رو بخونیم؟ به همین خاطره که شانس درومدن با همسر دو برابر میشه؟

ممنونم!
تشکر کنندگان:
greencardholder نوشته: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه اونایی که اسمشون درومده،

آقا ما فقط یه! سئوال داریم، اونم اینه که چه وردی خوندین که اسمتون درومد. چه قدر باید تو خوندن ورد خلوص نیت داشت؟ کی بهتره ورد رو بخونیم؟ به همین خاطره که شانس درومدن با همسر دو برابر میشه؟

ممنونم!

به ورد خواندن نيست فقط بايد به خدا بسپاري . البته من واقعا نمي دانم شانس وجود داره يا نه. خانواده همسر من توي هر قرعه كشي اسمشان در مياد. مثلا با حساب بانكي 5000 توماني ماشين مي برند. اگر بگم همه انهايي كه از خانواده همسر من در لاتاري گرين كارت شركت كردند همان با اول برنده شدند باور نمي كنيد .براي همين من به اسم همسرم ثبت نام كردم و اسمش هم جزء برنده ها بود. ولي با اينحال من بازهم فكر مي كنم با نااميد نشدن مي شود موفق شد. خوب بعضي ها ديرتر به هدف مي رسند خود من اينطوري هستم سالها منتظر مي مانم تا به هدف برسم ولي باز هم خدا را شكر كه بالاخره مي رسم .
تشکر کنندگان: greencardholder
salam bacheha ghore keshiye 2010 key atayejesh miad khabaram konid merci
تشکر کنندگان:
نگران نباش خبر دار می شی !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011