آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

مزایا و معایب داشتن roommate در چند ماه اول اقامت در آمریکا
دوستان خوبم می خوام از شما دوستانی که در حال حاضر در آمریکا هستید بپرسم که آیا برای چند ماه اول که ما احتمالاً در آمریکا مشغول پیدا کردن کار هستیم(یعنی درآمدی نداریم و به اصطلاح از جیب میخوریم) و هم اینکه وارد محیط تازه شدیم و شاید احساس نیاز به یک نوع پشتیبانی و احساس امنیت خاطر داشته باشیم، آیا شما داشتن ‎roommate‎ یا همخونه ای رو پیشنهاد میکنید یا نه؟ لطفاً نقاط مثبت ومنفی این قضیه را بفمائید...
با توجه به این مسئله که طبق تحقیقی که من کردم قیمت خونه های 1 خوابه و 2 خوابه تفاوت چندانی نداره و آدم میتونه با حفظ ‎Privacy‎ زندگی روزمرش یعنی اجاره کردن یه خونه مثلاً دو یا سه خوابه برای دو یا سه نفر خرجها رو سرشکن کنه و اقتصادیتر عمل کنه، لطفاً نظراتتون رو بفرمایید...
البته من منظورم از ‎roommate‎ از یک جنسیت هست(یعنی پسر با پسر و دختر با دختر) و اصلاً نمی خوام بحث ‎Partnership‎ و مشکلات و مسائل مفصلش در این تاپیک باز بشه.
و یک سوال دیگه به نظر شما آیا بهتره که ما از ایران با کسانی آشنا بشیم و ‎roommate‎ انتخاب کنیم یا اینکه اونجا اینکار به راحتی در همون ابتدای اقامتمون به آسونی میسر هست...
ممنون از پاسخگویی و لطفتون
امیر ‎2009as4###‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sousangerd ، ojee
سلام من شنیدم که زمانی که وارد آمریکا میشی تا زمانی که ‎sosial security‎ شما نیومده نمیتونید خونه اجاره کنید به عبارت دیگر برای انجام هر کاری ازتون ‎ssn‎ رو میخوان
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE ‎2009‎
تاریخ دریافت ویزا ‎: JUNE2009‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ojee
سلام به امیر خان گل امید وارم که خوب باشی
خواستم به خاطر باز کردن این موصوعات به درد به خور ازت تشکر کنم
شماره کیس: ‎AS30XXX‎
نامه اول: ‎2008 may‎
ارسال مدارک: ‎june 2008‎
تاريخ مصاحبه ‎: 2009 13 july‎
دریافت نامه دوم: ‎5june 2009‎
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس ‎:2009 14 july‎
تاریخ ورود به غربت ‎: 24 october‎
یافتن نقل قول‌ها
سلام میلاد جان...خیلی ممنون از لطفت و همینطور ممنون از الهام خانوم
امیدوارم از دوستانی که آمریکا هستند هم بیان و نظر خودشون رو در این باره بگن...
امیر ‎2009as4###‎
یافتن نقل قول‌ها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان