کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کمک در مورد رفتن به آمریکا
سلام من در ایران زندگی میکنمو همسرم در آمریکا است و او گرین کارت آمریکا را دارد و3سال است که در آمریکا زندگی مکند. او در سال 2006 برای من فرم پر کرد من تا چه مدت می توانم به آمریکا بروم.آیا می توانم از طریق ویزای دیدار به دیدن همسرم بروم.هر کس اطلاعاتی دارد مرا راهنمایی کند
تشکر کنندگان:
shami نوشته: سلام من در ایران زندگی میکنمو همسرم در آمریکا است و او گرین کارت آمریکا را دارد و3سال است که در آمریکا زندگی مکند. او در سال 2006 برای من فرم پر کرد من تا چه مدت می توانم به آمریکا بروم.آیا می توانم از طریق ویزای دیدار به دیدن همسرم بروم.هر کس اطلاعاتی دارد مرا راهنمایی کند
تشکر کنندگان:
ویزای توریستی رو معمولا در صورتی میدن که کنسول اطمینان حاصل کنه مسافر قصد موندن در آمریکا رو نداره و برمیگرده. شما ممکنه بتونین از طریق ویزای نامزدی اقدام کنید. در هر حال برای این کار بهتره با یک وکیل خوب مهاجرتی صحبت کنید. وکیلهای ایرانی زیادی در آمریکا هستند که در این کار تجربه دارند و همسرتون میتونه از طریق اونها پیگیری کنه. اگر اشتباه نکنم گرین کارت شما از طریق همسرتون حداقل ۵ سال طول میکشه. اگر ایشون سیتیزن بشن کار خیلی زودتر پیش خواهد رفت.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان: Pounioneynck

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان