کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
با داشتن ویزا از طریق لاتری باید تاچند وقت در اولین بار ورود به امر
Question 
با سلام خدمت همه دوستان مدتی است که دغدغه های این ویزا خانواده من را کمی نگران کرده مخصوصا پدرم،چند سوال دارم خواهشمندم شما دوستان عزیز که به امریکا رفته اید کمک کنید؟
1. بعد از گرفتن ویزا لاتری ، برای رفتن به امریکا باید مدت مشخصی در انجا ماند؟ اگر باید بمانیم چقدر طول می کشد؟
2. برای ورود به امریکا و زندگی 1 ماه در انجا باید چقدر هزینه انجام داد؟

حقیقتا پدر من میخواهد به انجا برود ودوباره به ایران برگردد و فقط هدفش داشتن ویزای امریکاست تا شاید کاری بتواند بکند که مارا به انجا بفرستد
ممنون میشم اگه جواب سوالم رو از شما عزیزان بگیرم.
کیس نامبر: 2014AS39XX>سفارت: ابوظبی> دارای برگ آبی و انتظار از فروردین 93 تا امروز ||ابدیت اول 3 روز بعد از مصاحبه و ابدیت دوم 08-Jul-2014 و ابديت دوم ١١ اگوست نفر ٢ كيس // هر دو ١٨ اگوست ابديت// تعداد اعضای کیس: دو نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، Memolk ، msar
با سلام

1- بعد از ورود به آمریکا حدودا بین 1 الی 2 ماه گرین کارت را دریافت میکنید و بعد از آن میتوانید از آمریکا خارج شوید ولی نباید بیشتر از 6 ماه از آمریکا بیرون باشید

2- بستگی به ایالت داره که کجا میخواهید برید مثلا به گفته دوستان ایالت کالیفرنیا گران است ولی تکساس ارزان حالا بستگی داره که کجا بری و چند نفره میرید
پاسخ
مرسی از جوابتون ولی اگه دقیقتر کسی پاسخ بده ممنون میشم.
کیس نامبر: 2014AS39XX>سفارت: ابوظبی> دارای برگ آبی و انتظار از فروردین 93 تا امروز ||ابدیت اول 3 روز بعد از مصاحبه و ابدیت دوم 08-Jul-2014 و ابديت دوم ١١ اگوست نفر ٢ كيس // هر دو ١٨ اگوست ابديت// تعداد اعضای کیس: دو نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: maka2 ، taherifar ، msar
payman115 نوشته: كسي نيست جواب من رو بده...................

دوست عزیز پاسخی که دوستمان خدمتتان گفتند کامل هست برای پاسخ جزیی تر سوالتان را جزیی تر مطرح بفرمایید. هزینه ی زندگی به شدت تحت تاثیر محل زندگی ست مثل هر کشور دیگر.
پاسخ
تشکر کنندگان: maka2 ، romance33 ، siakhatar666 ، Monica ، taherifar ، msar ، alirezafarhang81
سلام
به تاپیک زندگی در ایالات متحده امریکا در صفحه اصلی همین سایت برید خیلی چیزا گیرتون می آد در مورد هزینه ها.
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، maka2 ، taherifar ، msar
(2009-02-12 ساعت 19:00)mahan نوشته:  

دوست عزیز پاسخی که دوستمان خدمتتان گفتند کامل هست برای پاسخ جزیی تر سوالتان را جزیی تر مطرح بفرمایید. هزینه ی زندگی به شدت تحت تاثیر محل زندگی ست مثل هر کشور دیگر.
سلام ، میخواستم بدونم بعد از برنده شدن در لاتاری، بدون هیچ پولی وارد امریکا بشین ، اونهم اگه با زن و بچه باشین !! بازهم میتونید امیدی برای زندگی داشته باشین یا نه باید آواره غربت بشین؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: nasim ، taherifar ، msar
(2013-11-16 ساعت 22:42)miladbarizade نوشته:  
(2009-02-12 ساعت 19:00)mahan نوشته:  

سلام ، میخواستم بدونم بعد از برنده شدن در لاتاری، بدون هیچ پولی وارد آمریکا بشین ، اونهم اگه با زن و بچه باشین !! بازهم میتونید امیدی برای زندگی داشته باشین یا نه باید آواره غربت بشین؟؟؟؟

تاپيك زيرخاكي پيدا كردي سوال زيرخاكي تر پرسيدي! اخه عزيز من توي ايران خودمون هم ملت اواره ميشن اگر بدون پول باشند.
اينحا هواي تميز هم بخواي تنفس كني بايد بيشتر پول بدي. كمي احتياط به خرج بده بچه ها رو اذيت نكني.

اگر بچه كوچيك داشته باشي دولت كمك مي كنه ولي اين كمك ها اونقدر زياد نيست كه بگي دارم زندگي مي كنم. به هر حال اولش بايد مقداري پول داشته باشي. بچه ها خرجشون از ادم بزرگا بيشتره. خيلي بيشتر.
پاسخ
ممنونم از پاسخی که دادی !!! بعد از برنده شدن تو لاتاری خودت تنها اقدام کنی بعد دنبال خانواده و زن و بچه بفرستی!!؟؟ منظورم اینکه توی لاتاری اسم زن وبچه رو بنویسی ولی با خودت نیاریشون؟؟؟آخه به قول شما نمی خوام اذیت بشن و آواره بشن!!! لا اقل خودم میتونم آوارگی رو تحمل کنم ولی زن و بچه چی؟؟حالا میخوام بدونم میشه اول خودم برم آمریکا جا و مکان رو درست کنم بعد دنبال زن و بچه ام بفرستم؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: puryapurya ، taherifar ، msar ، سانو
(2013-12-01 ساعت 12:17)miladbarizade نوشته:  میخوام بدونم میشه اول خودم برم آمریکا جا و مکان رو درست کنم بعد دنبال زن و بچه ام بفرستم؟؟؟؟؟

اتفاقاً این، برای خود من هم سوال هست...
یعنی میشه به تنهایی رفت اونجا کارها رو درست کرد و بعد از اون خانواده رو برد؟
اگه زحمتی نبود یکی جواب این سوال رو بده... ممنون
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، shahram.mis1356 ، سانو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان