آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

خبر خیلی خفن خوش (خ خ خ خ)
دوستان عزیز امیدوار، احتمالا در سال دیگه شانس برنده شدنتون دو برابر اونی هست که فکر میکنید....
چرا؟
بگم؟
نگم؟
‎.......‎
......
Tongue
.......
خوب باشه میگم
‎.....‎
Cool

طرحی تو کنگره رفته که بر طبق اون تعداد ویزاهای صادره برای لاتاری از ‎55000‎ تا به ‎110000‎ تا افزایش پیدا میکنه. البته اگر تصویب بشه. پس بیاین همه دستامونو بدین به هم و دعا کنیم...

اینم لینکش:
‎http://thomas.loc.gov/cgi-bin/query/F?c111:1:./temp/~c111bJV5Ec:e118259:‎

اگر نتونستین پیدا کنین اول برین اینجا:
‎http://thomas.loc.gov/cgi-bin/query/z?c111:H.R.264.IH:‎
بعد دنبال ‎Diversity‎ بگردین.
یافتن نقل قول‌ها
سلام
پیام جان
افرین!
عجب خبر خوبی دادی .منهم امیدوارم خبر کارنت شدنمون را روزی بدهم.
بدرود
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام من نميدونم شما اين خبر از كجا خونديد ولى اينجا ميگن امسال اخرين سال لاتارى بود الان حتا دارن ويزاهاى كار را هم كم ميكنن .البته گروهى ك الان سر كار است منظورم گروه اباما است كلن هميشه با ديورسيتى ويزا مخالف بوده. الان اينجا ميگن دارن لاتارى را برسى ميكنن كه حذف كنن .منبعخبر هم پيدا كردم براتون ميذارم
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
sorna نوشته:
سلام من نميدونم شما اين خبر از كجا خونديد ولى اينجا ميگن امسال اخرين سال لاتارى بود الان حتا دارن ويزاهاى كار را هم كم ميكنن .البته گروهى ك الان سر كار است منظورم گروه اباما است كلن هميشه با ديورسيتى ويزا مخالف بوده. الان اينجا ميگن دارن لاتارى را برسى ميكنن كه حذف كنن .منبعخبر هم پيدا كردم براتون ميذارم

متاسفانه من هم قبلا اين خبر را در ‎VOA‎ از يك وكيل شنيده بودم ولي اميدوارم كه اينطور نشود.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
پس باید دست به دعا ببریم که :
ای خدای بزرگ خودت کمک کن تا من همین ساال در لاتاری برنده بشم و برم آمریکا .
اونوقت چون این بچه ها هم شاهد بودند به تمامشون یه شیرینی خوبی بدم
الهی به امید تو
(البته من آدم مذهبی نیستما ) فــــــــقــــــط خـــــــــــــدا
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
بابا آدرس منبع سایت،کتابخانه توماس،کنگره ملی آمریکاست و دامنه ‎gov‎ اون هم که نمی تونه خالی بندی باشه.
لینک داده بودم که فکر نکنین الکیه.
یه کم مثبت فکر کنید. و گرنه یه وقت یه منفی اشتباه میکنین و ‎.................!!!!!!!!!!!!!!!‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: usa.lover ، Nazem
اميدوارم كار ما به سالهاي ديگه نكشه و ما همه همين امسال ويزا بگيريم ولي براي شركت كنندگان سالهاي بعد اميدوارم اين خبر درست باشد و تعداد بيشتري برنده بشوند.[/i]
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎2010 2011or‎

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
what?
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان
بعد از چند ماهی که نیومده بودم سایت با دیدن این خبر که گفته بود خبر خیلی خیلی خفن خوش فکر کردم که کم کم نتایج میخواد معلوم بشه. ولی بعد با خوندن اینکه امکان داره لاتاری حذف بشه حالم گرفته شدش. من از همون اول هم از دموکرات ها بدم میومد. حالا اگه امسال قبول نشیم و لاتاری رو هم بردارند کی دیگه میتونه بره آمریکا.
در پایان هم فکر کنم یکی از اعضاء سایت فردا تاریخ مصاحیه داره که براش ارزوی موفقیت دارم.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
پيام جون از خبرت ممنونم خوشحالمون كردي (لينكشم چك كردم صحت داشت)
بياييم فكراي بد را از سرمون دور كنيم و مثبت بيانديشيم
به اميد موفقيت همه بچه هاي گل...
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
این طرح هر ساله مطرح میشه ممکنه اصلاحش کنن و بشه ‎110000‎ تا گرین کارت و شاید حذف بشه اگر هم تصویب نشه همون روال سابق ‎55000‎ تا ادامه پیدا می کنه برای ‎2010‎ که همون ‎55000‎ تصویب شده و پروسه خودشو طی میکنه تا دو ماه دیگه نتایج مشخص میشه.

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
من فکر میکنم اینا این طرحو در مقابل طرح حذف لاتاری قرار میدن که این به اون در بشه و در وقع به مرگ میگیرن که به تب راضی بشن.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
آقا تتتتتتتتتتبریک ,دست دست , اون عقبیا, دستا شله )))))حضار محترم پیروزی بچه های ثبت نامی ‎2010‎ رو تبریک میگم انشاله به سال بعدی ها هم همچین حالی بدن اونا هم بتونن آمریکا رو ببینن هرچند واقعا حالا که بهش رسیدیم اونجوریا هم که فکر میکردیم نبود ‎loOoOOol‎ بفرما شیرینی D:
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
براووووو
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان