کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارسال مدارك به انكارا
ميشه راهنمايي كنيد كه با چه پستي 10 روز قبل مصاحبه مدارك رو به انكارا برسونيم؟؟ مثل اينكه سفارت انكارا فقط ups را قبول داره!!!!!
تشکر کنندگان:
با سلام
نمایندگی ups در ایران موجود نمیباشد و سفارت در جریان موضوع هست با هر پستی میخوای بفرست به نظر من با TNTیا DHL بهتره
موفق باشید
تشکر کنندگان:
سلام
حتما دقت کن از دفتر مرکزی باشه تا هم زود تر برسه هم شماره tracking( رهگیری!!) رو داشته باشی و بتونی با اینترنت ببینی کی می رسه..من پست شریعتی/زیر پل صدر رومیدونم که یکی از دفاتر اصلی هست..بقیه رو نمیدونم.
من اشتباه کردم و از یه دفتر پستی معمولی پستdhl کردم و فقط 2 روز طول کشید تا نامه ام به دفتر مرکزیdhl برسه و از ایران خارج شه و یه شمارهtracking بم بدن که اصلا مطمئن نبودم مال بسته خودمه یا نه!!
در حالی که وقتی مدارک اولیه برا kccمی فرستادم از دفتر مرکزی شریعتی فرستادم و جلوی خودم گذاشتن تو پاکت مخصوصdhl و شماره trackingبم دادن و 3روز بعد رسید امریکا..
ضمنا من آخرین روز ها مدارک برای آنکارا فرستادم که با این ماجرا ها که گفتم یه یک هفته ای در راه بود و 7 روز قبل از مصاحبه ام رسید به آنکارا و من خیلی حرص خوردم دم رفتن ( که البته بی مورد بود و حالا 10 روز بشه 7 روز عیب نداره/حتی کسی بود اونجا که به دلیل ذیغ وقت اصلا مدارکو پست نکرده بود و با خودش آورده بود که کاملا برای اوناok بود و حتی دلیلشو ازش نپرسیدن Smile )
این همه قصه بافتم که بگم:
1. لا اقل 15 روز قبل بفرستین
2.از دفتر مرکزیdhl بفرستین
3.هر چی که شد That's okحرص نخوردید
4.این شماره اطلاعاتdhl هست( آدرس و تلفن دفاتر مرکزی رو هم دارند) 88719170
5.بعضی ها میگن TNTبهتره
6.خیلی موفق باشید
تشکر کنندگان:
مرسي مرسي سوگول جان
اميدوارم هميشه شاد و موفق باشي
بازم ازت ممنون
تشکر کنندگان: