کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه سابقه کار ( کمک کنید )
با سلام
من می خواستم بدونم که آیا سابقه کار را وقتی ترجمه میکنیم باید دارای مهر دادگستری باشد یا مهر دادگستری الزامی نیست؟
چون وقتی من میخواستم سابقه کارم را تزجمه کنم دارالترجمه روزنامه رسمی شرکت را از من خواست ( در صورت تائید دادگستری )
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
اگه دیپلم 4 ساله یا 3 ساله بعلاوه پیش دانشگاهی به بالا(لیسانس.فوق.دکترا) دارید مهر دادگستری الزامی نیست که هیچ، نامه سابقه کار هم به کارت نمیاد ولی حالا که ترجمه کردی خوبه و بردن یه نامه سابقه کار ضرری نداره...ولی اگر کسی این مدارک تحصیلی رو نداشته باشه چون بر اساس سابقه کار ارزیابی میشود و نه تحصیلات، من تایید دادگستری رو توصیه میکنم...
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
دوستان! ايا ترجمه را به تا ييد دادگسترى برسونيم كافيه؟ يا اينكه بياد به تاييد وزارت خارجه هم برسونيم؟ ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
اگر سابقه کار بدون بیمه باشه مشکل سازه؟ البته برای لیسانس
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: .YAS
سلام
مدارکی که برای ترجمه رسمی می دهید خودشان هم مهر دادگستری دارند هم مهر وزارت امور خارجه.
آقای مهدی بهتره که مهر دادگستر داشته باشه.
ما ابوظبی مصاحبه داشتیم و همانطور که در نامه دوم خواسته بودند نامه اشتغال به کار همسرم را بردیم ولی آنها روز مصاحبه نخواستند ما هم ندادیم.
مدارکی مثل صورتحساب بانکی (اسپانسر داشتیم)و کارت پایان خدمت هم همراه برده بودیم.ترجمشو. ولی نخواستند.
روز سفارت هیچ مدرکی را زودتر خودتان به افسر ندهید اجازه بدید یکی یکی نام ببرد بعد شما انرا بدهید .دردسرش کمتره.
تشکر کنندگان: morteza_2010 ، .YAS

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان