کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
یک مشکل بزرگ
Sad 
سلام دوستان ما شنبه عازم آنکارا هستیم یعنی 1مارچ آنجاییم برای 2مارچ دوشنبه وقت دکتر از طریق سایتش برای خودم وهمسرم وپسر 3ساله ام گرفتیم 5مارچ وقت مصاحبمون است ،من و همسرم را تایید کردند ولی در مورد پسرم سوال کردند که 4روز کاری را در نظر گرفتید یا نه؟آزانس هم گفته بود که هیچ مشکلی نیست و تماس گرفت با آنکارا از یک نفر که این کارهای ترانسفر و وقت دکتر را انجام میدهد هم پرسید گفت کافیه وگفت اگر هم خواستین نفری 35تومان میگیریم وما برایتان وقت میگیریم حالا که میخواهیم فقط برای پسرمان بگیرد میگه اولا که شده 50تومان بعد هم برای پسرتان به تنهایی نمیگیرم 150تومان بدین که برای هر سه تاییتان بگیرم که هم جواب را بگیرد هم ببره دکتروبیاره! اگر کسی راه حله دیگه ای داره خواهش میکنم کمکمان بکنه که 150تومان تو پاچمون نکنن آخه زور داره به من و شوهرم وقت دادن!:Sad.
تشکر کنندگان:
دوست عزیزسلام
انشاالله که موفق و پیروز باشید و مشکلی پیش نیاد .من دوست داشتم بعد از برگشت با شما تماس داشته باشم و اطلاعات بگیرم .حتما بعدا با شما تماس میگیرم .خواهشا ارتباطتان را با سایت قطع نکنید وتا ماههای بعد هم بچه هارو کمک کنید.
متشکر . کیس نامبر 35000
تشکر کنندگان:
سلام
نظر من اینه که به این حرف ها گوش ندید. خودتون به راحتی می تونید همه کارها تون رو انجام بدید.
در آنکارا 2 بار سر من کلاه رفت هر دو بارش هم ایرانی ها بودند. نمی خواهم از ایرانی ها بد بگم ولی این رو به شخصه دیدم که هم در کار پزشکی و هم در خرید سیم کارت ترک سرم رو کلاه گذاشتند.(البته چیز خاصی نبود ولی از هم وطن انتظار نمی رفت).....
خود منشی های دکتر بهترین کمک و راهنمای شما هستند و خلیل با وجدانند. اگر ببینند که وقت کم داری کارتو زودتر راه می اندازند.
حتی بسته به هتلتون حتی می تونید پیاده و به راحتی به مطب و سفارت برید و اگر در راه سوالی داشتید از مردم با نشان دادن آدرس روی کاغذ بپرسید. رفتار خوبی دارند. ولی تا به بعضی ایرانیا بگید اول میگن پول.
پیشنهاد من اینه که از نقشه های موجود انکارا در همین سایت یه پرینت بگیرید (بچه ها آدرس و محل مب و سفارت رو داخل نقشه علامت گذاری کردن و جاهای دیگر رو هم نوشتن ) بهترین چیز همین نقشه هاست.
موفق باشید.
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان: mohammad_usa
من هم نظر دوستمون Harnet رو تایید می کنم.شما وقت کافی هم برای خودتون و هم فرزندتون داریدو اگر از منشی ها بخواهید کارتون رو راه می اندازند.ضمنا" قیمت ترانسفر به دکتر و گرفتن وقت و جواب دکتر و یه سری کارای دیگه همه با هم برای کل خانواده کلا" 50 تومن میشه پس مواظب باشید پول الکی ندید. بزرگترین راهنما برای ما تو سفر همین سایت مهاجرسرا بود.!!
تشکر کنندگان:
سلام ممنون از راهنماییهای خوبتون و اینکه تجربه هاتون را در اختیار ما گذاشتید.
تشکر کنندگان:
سلام
sa عزیز گرفتن پرینت از نقشه انکارا رو جدا توصیه می کنم برای گشت و گذار خیلی به کارتون میاد.
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان:
این هم نقشه کامل آنکارا با توضیحات فارسی را میتونید تو این سایت ببینید.
http://ghalambor.blogspot.com/2008/08/blog-post_05.html
تشکر کنندگان:
سلام دوستان واقعا ممنون از این همه همفکری و کمکتان.حتما به توصیه تان عمل می کنیم ،باز هم ممنون.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان