کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونگی خروج افراد مشمول
به دلیل اینکه خودم شدیدا به این قوانین خروج افراد مشمول نیازمندم این موضع رو گذاشتم لطفا در اینجا به بحث راجع به تمامی راه های خروج را بیان کنید

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

برای رسیدن به هر چیز کافیه اشاره کنی ! هیچ وقت از کارت نا امید نشو ! امید یکی از کلید های موفقیت است (اینها کمی تجربه بود)
پاسخ
تشکر کنندگان: Masoud ، usa.lover ، Manofconviction ، Donkey chance ، msar
سلام من متولد سال 1368 و دانشجوی مقطع کارشناسی هستم و ورودی 87 و هم اکنون معافیت تحصیلی دارم و پاسپورت 5 ساله که هربار خروج باید توسط نظام وظیفه مهر بخوره و میخوام به طور آزمایشی 1 ماه به کشور مالزی سفر کنم که اگر دیدم شرایط مالزی خوبه در اونجا به ادامه تحصیل بپردازم ! حالا میخواستم از دوستان خواهش کنم اگه کسی راجع به خروج با این شرایط من راهی سراغ داره به من بگه ! در ضمن اگه راهی نیست میخواستم بدونم اگه بذیرش دانشگاهی بگیرم میشه با این شرایط آزمایشی 1 ماه مالزی رفت یا نه
برای رسیدن به هر چیز کافیه اشاره کنی ! هیچ وقت از کارت نا امید نشو ! امید یکی از کلید های موفقیت است (اینها کمی تجربه بود)
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
همینجوری نمیشه یک ماه بری مالزی ولی اگه پذیرش بگیری میتونی بری. البته پذیرش برای مقطع بالاتر. یعنی شما که الان داری تو ایران کارشناسی میخونی و از معافی تحصیلی برای این مقطع استفاده میکنی دیگه نمیتونی دوباره برای کارشناسی بری مالزی. میتونی برای کارشناسی ارشد بری. البته بهتره که از نظام وظیفه محل سکونتت هم یک سوال بپرسی
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
آقا خیلی لطف کردی ممنونم !
پاسخ
امیدوارم دیر نشده باشه...
باید عرض کنم که همونطور که jmaster گفت برای هر مقطع یکبار بیشتر نمیشه معافیت گرفت...من هم به همین درد دچار شده بودم.
برای خروج موقت سه راه دارید:
1.خروج برای زیارت به کشورهای عربستان،سوریه و عراق
2.برای دادن امتحانات زبان های خارجی مثل آیلز و تافل و...
3.برای شرکت در یک کنفرانس یا تحقیقات

موفق و موید باشید...
پاسخ
در ضمن قانون معافیت تحصیلی برای مقطع لیسانس فقط برای 4 ماه اجرا شد!!!مثل اینکه بچه های ... ها رفتند.
یعنی حتی اگر از معافیت تحصیلی در ایران هم استفاده نکرده باشید، باز هم نمیتوانید بروید.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedrouhi ، msar
برای خروج دبیرستانی های 16 ساله قوانین به چه صورت هست ؟؟
پاسخ
هیچ مشکلی برای خروج تا 18 سالگی وجود نداره.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: alimansoori ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان