آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

ترانسفر در ترکیه
با سلام به همه دوستان

می خواستم آقای تبریزی را به عنوان ترانسفر در ترکیه معرفی کنم که البته شماره ایشان را از همین سایت پیدا کردم من یک سوال پزشکی داشتم و ایشان لطف کردند و از دکتر مربوطه در آنکارا پرسیدند وخیلی دقیق به من پاسخ دادند و من میخواستم از دوستی که ایشان را معرفی کردند تشکر کنم و هم به دوستانی که مصاحبه دارند ایشان را معرفی کنم.
شماره آقای تبریزی:00905388861919و ‎00905445645903‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت ‎roxsana‎
با اجازه از ‎roxsana‎ می خواستم یه مقدار در مورد ترانسفر ها بگم:
توی آنکارا ترانسفر زیاد هست و بیشترشون هم آدم های خوبیند ولی یه مقدار پولی هستند(یعنی پول زیادی میگیرند نسبت به کارهای ساده ای که برای آدم انجام میدهند).
شما از همین اول کار سعی کنید که توی یه کشور غریب که میرید، کارهاتون رو خودتون انجام بدید به نظر من این بهترین تمرینه برای زندگی کردن در خارج از کشور.
همین آقای تبریزی و ترانسفر های دیگه که توی ترکیه هستند می تونید همشون رو توی مطب دکتر و روبروی درب سفارت ببینید،برای روز آزمایش پزشکی اون موقع ‎100‎ دلار میگرفتند و جلوی درب سفارت برای پر کردن فرمهای کی سی سی (برای کسانی که می خواستند ویزای توریستی بگیرند) 60 دلار میگرفتند.

شما می تونید از هتل با تاکسی به مطب برید (میشه 10 یا 15 لیره) اونجا هم خود این آقایان و خانم ها هستن و اگه منشی دکتر ترکی یه چیزی بگه براتون ترجمه میکنند.اگر هم پیاده برید که چه بهتر یه مقدار خیابون ها و مردم آنکارا رو میبیند و از نزدیک همه چیز رو لمس میکنید.

با تمام این تفاسیر قصد ندارم مانع در آمد ترانسفر ها بشم بالاخره اونها هم باید یه جوری کار کنند و پول دربیارند.
کارها خیلی ساده تر از اون چیزیه که فکر می کنید.

ممنون از ‎roxsana‎ که این تاپک رو باز کرد.

سلامت و شاداب باشید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوستان مطمئن باشید، همگی شما می تونید کارهاتون رو بدون ترانسفر به راحتی انجام بدید. درسته که بین ترانسفرها آدم های خوبی هم هستند اما بینشون آدمهای کلاه بردار هم پیدا می شن.
رفت و آمد در آنکارا به سختی ای که فکر می کنید نیست. اولا با تاکسی که خیلی راحت همه جا می تونید برید، فقط حواستون باشه تاکسی مترش روشن باشه که نتونه سرتون کلاه بذاره. اگه روشن نبود حتما اشاره کنید که روشنش کنه.
اگه تاکسی ها به نظرتون گرونند، می تونید از مترو و اتوبوس ها استفاده کنید. اگر هتلتان در مرکز شهره(میدان ‎kizilay)‎ حتی با پای پیاده هم می تونید مطب دکتر و سفارت برید. (حتما نقشه با خود داشته باشید)
اگه می خواهید از مترو استفاده کنید، نقشه مسیر مترو در همه ایستگاههای مترو هست. آنکارا دو مسیر مترو هم بیشتر نداره. یکی به اسم ‎ANKARAY‎ که با رنگ سبز مشخص شده و یکی ‎METRO‎ که با رنگ قرمز مشخص شده. ایستگاه هاشون رو در لینک هایی که گذاشتم می تونید ببینید:
‎http://web.ego.gov.tr/parts/egoankarayhizmetleri.asp‎
http://web.ego.gov.tr/parts/egometrohizmetleri.asp

آخرین ایستگاه مسیر ‎ankaray‎ ترمینال اتوبوسهای بین شهری آنکاراست(به اسم ‎Ashti)‎ که اونجا اتوبوس های مخصوص برای فرودگاه دارند که فکر کنم بلیطش 10 لیره. (اتوبوس هایی به اسم ‎havash).‎ در لینک پایین ساعت حرکت این اتوبوس ها از فرودگاه به ترمینال و برعکس نوشته شده:
‎http://www.esenbogaairport.com/esben/2.php‎

اگه می خواهید از اتوبوس های شهری استفاده کنید، می تونید از لینک زیر تمام مسیر ها رو پیدا کنید:
‎http://web.ego.gov.tr/map/mapView.asp‎

اتوبوسها دو نوعند : یک سری از اونها کارتی هستن و یک سریشون پولی(در داخل اتوبوس بلیط می خرید). کارت اتوبوسهای کارتی همون کارتی است که برای مترو هم استفاده میشه(از ایستگاه های مترو می تونید بخرید).
توجه کنید شما وقتی کارت می زنید(در مترو یا اتوبوس)، تا 45 دقیقه هنوز هم می تونید از اون کارت استفاده کنید بدون اینکه از اعتبار کارتتون کم کنه.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Masoud ، sousangerd ، Charisma08
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان