آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

واقعا" کمک میخوام
با عرض سلام به تمام ‎dv lottery‎ ها.
امید هستم از اصفهان.من در اردیبهشت ماه امسال(1387)نامه قبولیما از طریق خواهرم در آمریکا دریافت کردم.خواهرم بعد از اینکه خبر قبولی را به من داد بدونه هیچ وقفه ای برای من وکیل گرفت در ایالت ویرجینیا و همه کارهای من از قبیل پر کردن مدارک و تطبیق دادن آنها با مدارک اصلیم و خلاصه آنها را پست کرد برای من تا اینکه من آنها را امضا کردم و صحت و درستی آن را ok کردم و دوباره برای خواهرم پست کردم و آن هم برای وکیل فرستاد و بالاخره پست شد برای kcc.وبعد از 1 ماه که خودم به ‎kcc‎ ایمیل زدم گفتند که مدارک به دست ما رسیده و در حال بررسی است.من هم در این مدت مدارکم را تهیه کردم و از اون جایی که 3 سال در ‎ukrain‎ تحصیل میکردم به سفارت اکراین رفتم در تهران و سوء پیشینه اکراینم را گرفتم بعد از 3 ماه.کارهای پزشکیم را هم در همان تهران انجام دادم و کارت زرد رنگ را هم تحویل گرفتم.ما بقیه مدارک از قبیل (شناسنامه-پاسپورت-کارت ملی-معافی-دیپلم-پیش دانشگاهی-فوق دیپلم -لیسانس و اشتغال به کار و اشتغال به تحصیلم ) همگی را در 2 نسخه ترجمه کردم.زمانی که من پاسپورت گرفتم(7سال پیش)و به اکراین رفتم و حتی 1 بار برای آمریکا اقدام کردم(visa F1)در همان اکراین که موفق به دریافت ‎visa‎ نشدم تاریخ تولدم در پاسپورتم بود ‎1981 /11/march‎ تا اینکه سال پیش که پاسپورتم را تمدید کردم در پاسپورتم تاریخ تولدم را زده بود ‎1981/12/march‎ .و یک روز هر 2 پاسپورت با هم اختلاف پیدا کرد.البته پاسپورت قبلیما هنوز دارم به خاطره ویزای اکراینم و همچنین مهر سفارت آمریکا هم درونش هست(application received)من فرم ثبت نام اولیه را از روی پاسپورت قدیمی پر کردم ولی برای ارسال پاکت اول تاریخ تولدم را از روی پاسپورت جدیدم کامل کردم و این یک روز اختلاف وجود دارد.من هم به ‎kcc‎ خبر دادم و اونها هم گفتند که ما نمی تونیم در فرم ثبت نام اولیه تغیرات را وارد کنیم.الان زیادی ناراحت این موضوع هستم.case ‎number‎ من هم هست ‎2009as18000‎ و در ماه آینده کارنت می شم در آنکارا.به هر حال از شما عذر میخواهم که مزاحم شدم.اگر کمکی یا صحبتی در مورد موضوع من هست کمال تشکر را دارم.

در ضمن من تا به حال از مدیران این سایت تشکر نکرده ام و در این فرصت از آنها کمال تشکر و قدردانی را دارم.

‎omid‎

‎2009as18000‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام امیدجان
لینک زیر رو بخونید. دقیقا موضوع شما رو شرح میده و اطلاعات خیلی مفیدی داره.
ضمنا اگر از وکیل کمک گرفتید تا مدارکتون رو پر کنید میتونید موضوع رو بهش بگید و ازش راهمایی بخواهید.

‎http://mohajersara.com/showthread.php?tid=837&page=3‎

برات آرزوی موفقیت دارم
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
من فکر میکنم شما میتونین به اداره گذرنامه برین و با ارائه پاسپورت قبلی که تاریخ صحیح را نوشته و ذکر دلایل و کمی زنجه موره زدن، موفق به تعویض گذرنامه بشین.
اگر هم نشدین باز هم فکر نمیکنم مشکلی براتون پیش بیاد. در این سایت دوستی هست که تاریخ تولدش یک سال ! اشتباه شده بود و موفق شده و لینکش هم که در بالا گذاشته شده.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ممنونم از شما.
به اداره گذرنامه رفتم ولی اونا گفتند فقط می تونیم پاسپورتت را عوض کنیم و مثل پاسپورت قبلی تاریخش را بزنیم.که اگه این کار را هم بکنم میترسم ‎kcc‎ بگه پس تو برا ما ایمیل کردی چرا پس پاسپورتت مشکلی نداره.نمی دونم.
‎omid‎
‎2009as18000‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
فکر کنم بهتر باشه با اون وکیله یه مشورتی بکنی ضرری نداره .
به هر حال اگر پاسپورتت رو بتونی با تاریخ درست عوض کنی میتونی مجددا به ‎kcc‎ جریان رو با صداقت اطلاع بدی و بگی اشتباه در پاسپورت بوده که حل شده و اون رو عوض کردی.
به هر حال اول تاریخ دقیق تولدت رو بر اساس سال کبیسه و غیره پیدا کن تا همه چیز رو بر اساس اون پیش ببری.
تبدیل تاریخ تولد رو میتونی توی دو تا سایت زیر انجام بدی:

‎http://www.rismoon.com/dateconvert-fa.html‎
http://e-vco.com/Page/IndexLink/index.htm

نگران نباش باید به یکدوم از همین روشها بالاخره حلش کنی.
موفق باشی.[/code]
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎arshkarshk‎ عزیزم سلام.خیلی جالب شد .زیرا در این 2 سایتی که شما گذاشتید در اولی تاری تولد من را می زته ‎1981/march/11‎ و در دومی می زنه ‎1981/march/12‎ .والا من نمی دونم مشکل کجاست.می خواهید شما هم اگه زحمتی نیست یک بار امتحان کنید.تاریخ تولد من به شمسی هست 21/اسفند/1359 .ممنون می شم از همگی.

‎omid‎

‎2009as18000‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
تاريخ ‎21 / 12 / 1359‎ هجری شمسی برابر با ‎12 / 3 / 1981‎ ميلادی هستش !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. ‎Shy
شماره کیس:‌ ‎2011AS18XXX‎
دریافت نامه قبولی: ‎May/2010/19‎
ارسال فرم ‎: June 6‎
نامه دوم ‎: 4 April 2011‎
مصاحبه: آنکارا- ‎25 April 2011‎
کلیرنس :‌ ‎June 2011 9‎
دریافت ویزا :‌ ‎15 June 2011‎
تاریخ پرواز ‎: 8 July 2011‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎12/3/1981‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
سایت ریسمون بر اساس تقویم جلالی عمل میکنه که سالهای کبیسه رو هم در نظر میگیره.
12 مارس باید درست باشه.

با آرزوی موفقیت.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ممنونم از شما....
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام امید جان
12 مارس درسته شما باید با همین پاسپورت اقدام کنید هیچ مشکلی پیش نمی آید اگر شما تاریخ تولدتان را در فرم لاتاری 11 مارس زدید آن را میتوانید در مصاحبه حل کنید اونا به این چیزا عادت دارن و یکی از مشکلات ایرانیها همین تاریخ شمسی هست که با توجه به رایانه ای شدن تبدیل شمسی به میلادی که خیلی دقیق هست به راحتی میتوانید تاریخ مورد نظر را پیدا کنید اصلا" نگران نباشید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
در ضمن شما چه بخواهید چه نخواهید باید تمام پاسپورتهای گذشته تان را باکپی تحویل سفارت بدهید در مورد تاریخ هم نگران نباشید
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
ممنونم لطف بسیار کردی عزیزم.سپاسگذارم ازت.
‎omid‎
2009as18000
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان