کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آياپاسپورت مستقل براي فرزندان بالاي يكسال لازم است
با سلام خدمت همه دوستان
يكي از دوستان بدليل تجربه حضور در سفارت و گرفتن ويزا(sa2) اعلام كرده كه براي فرزندان بالاي يكسال پاسپورت مستقل لازم است .آيا دوستان اين مورد را تاييد مينمايند ؟ خواهشمند است مطلعين در اسرع وقت پاسخ دهند
با سپاس
تشکر کنندگان:
سلام taraی عزیز شما کاملا اشتباه برداشت کردین من گفتم کنسول متوجه شد که پسر من در پاسپورت من هست و پاسپورت جدا ندارد ولی هیچی نگفت ونگفت که باید پاسپورت جدا گرفت.ولی چون من همانموقع نخواستم ویزامو بگیرم و میخوام منتظر fbi همسرم بشم دقیق نمیدانم که باید جدا باشه یا نه ؟ کنسول با وجود اینکه متوجه یکی بودن پاس من و پسرم شد،هیچی نگفت پس من فکر نمیکنم نیازی باشه که جدا بگیریم باز شما اگه خیلی نگرانی میتونی e-mail بزنی به سفارت.
تشکر کنندگان:
با سلام
هیچ فرقی نمیکنه ولی منطقی اینه که فرزندتان پاسپورت جدا داشته باشد که ویزای جداگانه برایشان صادر شود تا در فرودگاه مقصد راحتتر کارهایتان انجام شود.
به امید موفقیت همه دوستان
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز سلام

من و دختر 10 سالم 1 پاسپورت داريم ، لطفا اگر اطلاع داريد بفرماييد ممكن است براى ما مشكل ايجاد شود؟ ما APRIL ل مصاحبه داريم .

آيا اگر ويزا را هم بگيريم ممكن است در فرودگاه هنگام وارد شدن به آمريكا مشكل پيدا شود؟

به نظر شما چه بايد كرد ؟
PLEASE HELP ME
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان
اول از همه از sa2 معذرت ميخواهم زيرا همانطور كه ايشان گفته تاكيدي بر جدا بودن پاسپورت بچه ها نكرده و فرد ديگري در آن تاپيك به اين مسئله اشاره كرده است ولي در هر حال ماهايي كه فرزند كوچك داريم و در پاس ما هستند نگرانيم لذا عزيزاني كه توصيه يا اطلاعي از اين موضوع دارند ما را راهنمايي كنند.
به اميد موفقيت همگي
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز سلام

من و دختر 10 سالم 1 پاسپورت داريم ، لطفا اگر اطلاع داريد بفرماييد ممكن است براى ما مشكل ايجاد شود؟ ما APRIL ل مصاحبه داريم .

آيا اگر ويزا را هم بگيريم ممكن است در فرودگاه هنگام وارد شدن به آمريكا مشكل پيدا شود؟

به نظر شما چه بايد كرد ؟
PLEASE HELP

به نظر بچه 1 سله منطقيتره كه تو پاسه مادرش باشه
ولى در مورد دختر من كه 10 سالشه چى؟ كه تو پاس منه/
لطفا نظر شخصى ننويسيد اگر اطللات داريد بنويسيد چون من خيلى نگرانم
با آرزوى پيروزى براى همه
تشکر کنندگان:
من یک سوال از دوستان دارم و ان هم این است که تا به حال از این مملکت خارج شده اید؟
اگر شما دبی هم رفته باشید با بودن بچه برای شما دردسری ایجاد نمی شود و در گیت به شما گیری داده نمی شود .
تنها کشوری که من دیدم برای صدور ویزا باید و باید بچه زیر یک سال پاس جدا داشته باشه هند است .
فکر نکنم بودن بچه در پاس مادر یا پدر خارج از عرف جهانی باشه!
نکته:انگلیس هم به بودن بچه در پاس ایراد نمی گیرد! و 2 تا ویزا صادر می شود وهر دو در همان یک پاس خورده میشود.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان
در پاسخ به تاپيك air بايد عرض كنم كه نگراني مذكور ارتباطي با تجربه قبلي خارج شدن از مملكت ندارد .همه ميدانند كه فرزندان خردسال در پاس والدين و بخصوص مادر ثبت و امكان خروج به كشور را به همراه والدين با يك پاسپورت دارند ولي در مورد لاتاري پرسش اصلي اين است كه آيا باهم بودن بهتر است يا جدا بودن و آيا اصولا سفارتخانه هاي امريكا اصراي بر جدا بودن دارند يانه ؟ اميدوارم مطلعين و كساني كه تجربه رفتن از اين طريق (لاتاري) را با بچه به امريكا داشته اند راهنمايي نمايند.جدا بودن بهتر است يا باهم بودن و چرا؟
تشکر کنندگان:
درود بر شما عزیزان ,جواب سوالتون رو میتونین تو این قسمت از نامه‌ی دوم مربوط به سفارت در آنکارا دریافت کنید خط( چهارم), از نظر سفارت آمریکا مشکلی نیست بچه میتونه تو پاس پدر یا مادرش باشه فقط اگر سنش از 16 بیشتربشه باید حتما عکسش تو پاس پدر یا مادرش باشه.

REQUIRED DOCUMENTS-CLARIFICATION
FULL PHOTOCOPY OF PASSPORT: Full photocopy of passport must be provided for each applicant. The
beneficiary's passport must be valid for travel to the United States and must have at least eight months validity
beyond the issuance date of the visa. Children may be included in a parent's passport, but, if over the age of 16
they must have their photograph attached to the passport. Please do not send your original passport.
You must present your passport at the interview date.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان