کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس سال ۲۰۰۹ شما در کدام محدوده است؟ (عدد بعد از AS در نامه قبولی)
کمتر از ۱۰۰۰
4.12%
7 4.12%
بین ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰
4.12%
7 4.12%
بین ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰
3.53%
6 3.53%
بین ۳۰۰۰ و ۴۰۰۰
1.76%
3 1.76%
بین ۴۰۰۰ و ۵۰۰۰
2.94%
5 2.94%
بین ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰
3.53%
6 3.53%
بین ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰
2.94%
5 2.94%
بین ۷۰۰۰ و ۸۰۰۰
2.94%
5 2.94%
بین ۸۰۰۰ و ۹۰۰۰
4.12%
7 4.12%
بین ۹۰۰۰ و ۱۰۰۰۰
2.94%
5 2.94%
بین ۱۰۰۰۰ و ۱۱۰۰۰
2.35%
4 2.35%
بین ۱۱۰۰۰ و ۱۲۰۰۰
1.76%
3 1.76%
بین ۱۲۰۰۰ و ۱۳۰۰۰
7.65%
13 7.65%
بین ۱۳۰۰۰ و ۱۴۰۰۰
4.71%
8 4.71%
بالاتر از ۱۴۰۰۰
50.59%
86 50.59%
مجموع 170 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان ۲۰۰۹
Question 
کم کم شاهد ارسال نامه به برنده های لاتاری ۲۰۰۹ خواهیم بود. اگر جزء برندگان ۲۰۰۹ هستید لطفا در نظرسنجی بالای صفحه شرکت کنید تا مشخص شود حدودا چند نفر از ایران و با چه شماره هایی برنده شده اند. متاسفانه چنین آماری برای سالهای قبل در دسترس نیست.
تشکر کنندگان:
سلام
من عضو جدید سایت هستم.در لاتاری 2009 شرکت کردم.
آیا جواب لاتاری 2009 تا الان برای کسی ارسال شده؟
حداکثر چقدر طول میکشه جواب بیاد؟
ممنون و سپاسگذارم
--------------------------------------------------------------
لیز خوردن بهانه ایست تا دستهای کسی را که دوست داری محکمتر بگیری!
تشکر کنندگان:
کامیار جان، معمولا نامه اول از اواخر ماه مارس تا اواخر ماه می به دست برنده ها می رسد.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان: kamyar
Question 
salam doostan man karbareh jadide in site hastam emrooz ke check mail kardam ye name az dvlottery dashtam baram ajibeh az emrooz zohr hame ja ro zir va roo kardam ta be inja residam doostan case number man aslan AS nadareh va injorii hast
WAC203382&&&& KE DAR AKHARESH HAST VE YEK NAFAR DAR THAILAND BE NAME MR.GEORGE GRAHAM MOAREWFI SHODEH va ba email uslcis@oued.info man nemidoonam ghaziyeh chi hast too in email gofteh ke man barandeh hastam va kolan 575 nafar az iran barandeh shodan va......... hala nemidoonam chikar konam.
too in nameh yek seri tozihat dadeh ke shoma bayad madareketoon ro be in shakhs bedid va hich pool ya hazineh ham nakhasteh lotfan be man begid dastane thailand chi hast ????? ya inkeh shoma ha az in case number coding jadid chizi midoonid ??? man ye picture az in mail baratoon mizaram inja nazar bedid ghesmateh akhareh nameh too screen ja nashod too ye file digeh gereftam2 ta file hast man bi sabraneh montazereh javabe doostane perfect va expert hastam ba tashakore faravan az inkeh vaghtetoon ro barayeh khoondaneh in nameh va attachment hash gozashtid
ya hagh
farshad_a

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
با سلام
دوست عزیز متاسفانه باید خدمتتون عرض کنم که نامه فوق جعلی هست و دقیقا کپی نامه جعلی هست که دو هفته پیش در برنامه ای به همین مناسبت در VOA(صدای آمریکا)نشان داد این که این نامه جعلی هست چند دلیل دارد.
1) هرگز و هرگز و هرگز با شما از طریق ایمیل و یا تلفن تماس نخواهند گرفت
2)نامه فوق بدون بارکد مخصوص است
3) کیس نامبر آسیا با حروف AS آغاز میشود ولاغیر
4)طبق اعلام رسمی دولت آمریکا برای ایرانیها تنها کشورهای ترکیه و امارات به عنوان مرجع رسیدگی مشخص شده
5)هر گاه و در هر زمان هر ایمیلی و یا تلفنی از کشورهای هند اندونزی سنگاپور فیلیپین و تایلند و کلا از کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا و قاره آفریقا داشتید مطمئن باشید جعلی و دروغین است و هدف فقط سر کیسه کردن شما است (مخصوصا قابل توجه ساکنین خارج از ایران)
6) هیچگاه نامه ای به دست شما نمیرسد مگر مستقیما از KCCدر ایالت کنتاکی
7)گاها دیده شده این نامه ها از طریق پست هم به دست اشخاص میرسد
8) برای اطمینان کامل از درست بودن نامه بهترین راه فرستادن یک ایمیل ناقابل به آدرس زیر و دریافت جواب آن بین2 الی 7 روز است E-Mail KCC: KCCDV@state.gov
9) چندین و چند مورد دیگر که از جعلی بودن این نامه خبر میدهد مثل اعلام تعداد برندگان و ......
10)به همراه نامه اول دو نوع فرم که کلا شامل 6 صفحه میشود تحت عنوان DS 230 و DSP 122 که هر دو فرم در سایت رسمی وزارت امور خارجه آمریکا قرار دارد برای شما فرستاده می شود که شما بعد از تکمیل هر دو فرم باید آنها را فقط و فقط به آدرس KCC ارسال کنید
11)برای به دست آوردن اطلاعات کامل و بی نقص به سایت خاطرات لاتاری گرین کارت که با همت آقا سعید ایجاد شده بروید و تمام نوشته های آن را با صبر و حوصله از ابتدا با توجه به آرشیو از سال 1385 با دقت بخوانید و اگر هم حوصله ندارید بروید وگیر همان کلاه برداران تایلندی بیفتد تا شما را سر کیسه کنند
راستی یادم رفت این کلاه بردار ها آنقدر ابله و بیسوادند که نمیدانند ایران جزو حوزه آسیا پاسفیک (اقیانوس آرام )نیست و از آن کیلومترها فاصله دارد و جزو آسیا میدل ایست (خاورمیانه) است

***** یک نمونه از نامه اصلی به پیوست می آید******
(البته مطعلق به یک برنده افریقای جنوبی)

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: admin ، وحید شکیب
mamnoonam az shoma dooste khoob va rahnamaei ke kardin faghaat agar emkan darte dar morede oon email ke be kcc gfoftid bezanim mishe ye koochooloo tozih bedid ke be che mazmoon va matlabi bayad in soal ro az kcc porsid yani bayad ba esm ya code ya case ya ..... ?????? kolan mikham in email ro az kcc estelam konam che chiz ro morede soal ghahrar bedam ??? rasty ghesmateh dovomeh nameh ro ham atach kardam
تشکر کنندگان:
سلام
قبل از هرچیز دوست عزیز با حروف فارسی تایپ کنید

نامه خاصی لازم نیست . احتیاج به نامه بلند و خاص و قوائد خاصی نیست . فقط یک نامه کوتاه در حد یک خط که در خواست استعلام بکنه و در زیر اون یک خط تمام مشخصات لازم مثل نام نام فامیل شماره کیس و نام کشور رو بنویسد مخصوصا شماره کیس و اگر تونستید همین تصاویر رو هم ضمیمه کنید و در ضمن اگر خواستار شکایت و پیگیری موضوع هم هستید در خواست هیمیل بخش شکایات رو بکنید
تشکر کنندگان:
سلام
آقا فرشاد اون شماره کیسی که تو نظر سنجی شرکت کردین حقیقت داره
یا برای همون ایمیل جعلیه؟؟؟؟؟
به هر حال هر کدوم از بچه ها نامه رو دریافت کردن، خواهشاً اول یه پیغام تو این بخش بذارن بعد تو نظرسنجی شرکت کنن.
به امید برنده شدن همگی.
تشکر کنندگان:
فرشاد جان خبر بد اینکه این نامه جعلی هست (آدرس وب سایتی که بالای نامه هست را ببین)، آدرس وب سایت نهادهای دولتی و رسمی آمریکا پسوند gov دارند. خبر خوب اینکه نتایج امسال هنوز ارسال نشده و هنوز هم احتمال داره که شما جزء برنده های ۲۰۰۹ باشید Wink.
تشکر کنندگان:
من از همه شما دوستان گرامی که بخوبی به هموطن ها تون کمک میکنید سپاسگذارم و ممنونم
دوستان خیلی متشکرم که من رو روشن کردید و از مدیر سایت و همچنین مدیر انجمن فوق کمال تشکر را به خاطر این سایت و اطلاع رسانی زیبا و حرفه ای آن دارم

زندگی خون سرخ میخواهد بخت واقبال رایگان نمی باشد
تشکر کنندگان:
دوست عزیز wish: فکر می کنم شما از برنده های ۲۰۰۸ باشید. شماره کیسی که در نظر سنجی وارد کردید شماره DV2009 هست یا DV2008؟ اگر ۲۰۰۸ هست باید اصلاحش کنم.
تشکر کنندگان:
فرشاد جان باید متاسفانه باید به اطلاعت برسونم که این ایمیل جعلیه اساسا دولت آمریکا برای اطلاع رسانی درباره ی گرین کارت فقط از پست استفاده میکنه .
برای فرستادن اینگونه ایمیلها از برنامه هایی به اسم بومبرز استفاده میشه که یک ایمیل رابه هزاران میل آدرس ارسال میکنه و وقتی از طریق ایمیل و یا تلفن باهاشون تماس بگیری بعد از دو سه بار بهت میگن ویزای شما آماده است فقط 600دلار پول پست رابه این شماره حساب بریزید چون برای ارسال این ویزا باید از فلان شرکت پستی استفاده بشه که اینقدر هزینه داره(میتونی ازشون سوال کنی پرسیدنش مجانیه)
تشکر کنندگان:
admin جان
فکر کنم دوستان با اشتباه وارد کردن شماره کیس 2009 بچه ها رو به اشتباه می اندازند.
اگه امکانش هست تصحیح کنید.
مرسی

---------------------------------------
ادمین: تصحیح انجام شد.
تشکر کنندگان: admin
سلام
دیروز این نامه رو از کنتاکی دریافت کردم و شماره ام 2009AS000078XX است
من 4 ماهی میشه که فرانسه زندگی می کنم و نامه به ادرسم تو ایران رفته؛ منتظرم خانوادم برام پست کنن؛ مجرد هستم ؛
فکر میکنید تا روزی که پام به آمریکا ی جهانخوار برسه چند ماه طول میکشه؟ و اینکه یک تا دو سال درسم طول میکشه؛
میتونم همزمان هم اقامت امریکا رو داشته باشم هم تو فرانسه درسمو تموم کنم؟
روز مصاحبه باید بگم راستشو بگم که میخوام مدتی خارج از امریکا باشم؟؟
تشکر کنندگان:
تبریک میگم Smile تقریباً اولین نفری هستید که نامه خودشو تو ایران دریافت کردید (و البته تو این سایت عضو هستید) واقعاً خوشحالم Big Grin

اگه همه چیز مثل امسال پیش بره سال آینده حداکثر در ماه June یا July شما ویزای آمریکا رو تو پاسپورتتون دارید و تا 6 ماه فرصت دارید که به آمریکا برید. بعد از ورود به آمریکا فکر کنم یه چیزی در حدود 2-3 ماه باید اونجا باشید تا گرین کارتتونو بگیرید. بعد از اون میتونید برای 6 ماه از آمریکا خارج بشید. البته در شرایطی تا یک سال هم میتونید.
در نتیجه به تصور من شما بایستی اگه میتونید یک ترم مرخصی از دانشگاه تون بگیرید تا در اون مدت گرین کارتتون بیاد.

البته آدم های صاحب نظر تو این انجمن زیاده. دیگران نظری ندارند؟
باز هم تبریک میگم.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان